آب دیجیتال باعث افزایش بهره وری در صنایع آب و فاضلاب می شود

آب دیجیتال باعث افزایش بهره وری در صنایع آب و فاضلاب می شود

چنین شبکه آبی تاسیسات آب را قادر می سازد:

  • نظارت از راه دور و شناسایی مشکلات ، به طوری که آنها می توانند از قبل اولویت بندی و اولویت بندی مشکلات تعمیر و نگهداری. آنها می توانند با استفاده از بینش داده ها ، تمام جوانب شبکه توزیع آب را از راه دور کنترل کنند.
  • به مشتری می توان اطلاعات و ابزارهایی داد تا بتواند انتخاب آگاهانه ای در مورد الگوهای رفتاری خود داشته باشد.
  • به طور شفاف و محرمانه مقررات و سیاستهای مربوط به کیفیت و حفظ آب را رعایت کنید.

تصویر ضمیمه جنبه های مختلف زنجیره ارزش را نشان می دهد که آب دیجیتال می تواند در آن تأثیر بگذارد. اولا ، صنعت آب و برق وجود دارد. در توزیع ، نظارت بر شبکه و لوله های توزیع می تواند مدیریت سیستم را ساده کند. به عنوان مثال ، داده های ارائه شده توسط کنتورهای هوشمند آب می توانند الگوهای مصرف در زمان واقعی را ارائه دهند. علاوه بر این ، پاسخ به تقاضای آب می تواند سریعتر باشد و در نتیجه با تنظیم فشار در شبکه کمک می کند. کیفیت پایین آب می تواند بر سلامتی تأثیر بگذارد. سنسورها می توانند طیف گسترده ای از مواد شیمیایی و آلودگی را در زمان واقعی اندازه گیری کنند. این بدان معنی است که می توان کیفیت آب را در کل شبکه آب ردیابی کرد. سرانجام ، با بینش جدید داده ها با شبکه های هوشمند ، برنامه های برق می توانند با مشتریان ارتباط برقرار کرده و از راه های جدید با آنها درگیر شوند.

مطلب مرتبط  LyondellBasell نام شرکت مراقبت های مسئول سالانه توسط شورای شیمی آمریکا است

بینش داده ها همچنین به این معنی است که مصرف کنندگان کنترل بیشتری بر مصرف آب خود دارند – با صورتحساب های دقیق تر و قرائت های به روز ، آنها در صورت مشاهده افزایش آب می توانند با شرکت آب و برق تماس بگیرند ، که می تواند نشان دهنده نشتی باشد. این امر نشت سریعتر را برای شرکت خدمات آب و برق شناسایی می کند.

به منظور ارائه این خدمات ، شرکت های آب و برق باید اطمینان حاصل کنند که آنها هنوز هم می توانند در رویکردهای خود به شبکه ها و سنسورهای آتی انعطاف پذیر باشند زیرا بینش از استفاده و داده های فعلی در صنعت گسترده تر می شود. فناوری ارتباطات و تجزیه و تحلیل داده ها اکنون در نقطه‌ای قرار دارند که بتواند نیازهای صنعت آب را برآورده کند.

“شبکه های دیجیتال آب 2020-2030” بینشی در مورد فرصتهای مختلف ارائه می دهد که سنسورها می توانند داده های مدیریت و نگهداری را برای ارائه دهندگان فراهم کنند. اکثر کشورها شبکه های آب از بخش های مختلفی ساخته شده اند. لوله های بزرگتر وجود دارد که شبکه اصلی را ایجاد می کنند ، و لوله های توزیع کوچکتر نیز وجود دارد که لوله های بزرگتر به لوله های کوچکتر نیاز به مکانیزم های مختلف اندازه گیری دارند. مناطق مختلف می توانند دارای لوله های مختلفی باشند و این می تواند تکنیک های اندازه گیری را محدود کند. لوله های فاضلاب معمولاً همیشه کاملاً پر نیستند و دارای مواد جامد هستند که استفاده از مکانیسمهای مکانیکی داخل لوله را نفی می دهند. بنابراین ، انتخاب گسترده ای از سنسورها برای استفاده از بازار بسیار مهم است. رقابت بزرگ نوآوری بیشتری را فراهم می کند و به رشد صنعت آب دیجیتال کمک خواهد کرد.

مطلب مرتبط  Core Lab سهم سه ماهه Q3 2020 را اعلام کرد

گزارش IDTechEx ، “شبکه های دیجیتال آب 2020-2030” ، اطلاعات کاملی در مورد فرآیندهای مختلف ، سنسورها ، در سیستم های ارائه شده توسط بازیکنان برتر در بازارهای تصفیه آب و فاضلاب ارائه می دهد. بررسی اجمالی جامع شامل تجزیه و تحلیل صنعت ، خلاصه ای از چگونگی تأثیر هر یک از گروه های حسگر در جنبه های خاص صنایع آب و فاضلاب ، و جایی که فرصت ها و اعتیاد به مواد مخدره می تواند از این فناوری مهیج در دهه آینده استفاده کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش ، لطفاً به www.IDTechEx.com/DigitalWater و یا برای پرتفوی کامل تحقیقات سنسورهای موجود از IDTechEx مراجعه کنید ، لطفاً به www.IDTechEx.com/research/Sensors مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Vivint Solar 300 میلیون دلار از تعهدات جدید حقوق صاحبان سهام را بست

برای ارتباط با دیگران در مورد این موضوع ، در The IDTechEx Show ثبت نام کنید! ایالات متحده آمریکا 2020 ، 18-19 نوامبر 2020، سانتاکلارا، ایالات متحده آمریکا. ارائه جدیدترین فن آوری های نوظهور در یک رویداد ، با شش کنفرانس همزمان و یک نمایشگاه واحد با چاپ سه بعدی و الکترونیک سه بعدی ، وسایل نقلیه الکتریکی ، ذخیره انرژی ، گرافن و مواد 2D ، بهداشت و درمان ، اینترنت اشیاء ، چاپ الکترونیک ، سنسورها و فناوری پوشیدنی. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به www.IDTechEx.com/USA مراجعه کنید.

IDTechEx تصمیمات استراتژیک تجارت خود را از طریق محصولات تحقیقاتی ، مشاوره و رویدادهای خود راهنمایی می کند و به شما در سودآوری از فن آوری های نوظهور کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق و مشاوره IDTechEx ، با ما تماس بگیرید [email protected] یا به www.IDTechEx.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:

جسیکا ابینری
هماهنگ کننده بازاریابی
[email protected]
+ 44- (0) -1223-812300

SOURCE IDTechEx

پاسخی بگذارید