آربین باتری جدید سه الکترود را روانه بازار می کند

هنگام بررسی مواد باتری ، استفاده از الکترود مرجع (RE) به محققان این امکان را می دهد تا سهم هر یک از اجزای سلول در عملکرد کلی سلول را اندازه گیری و از یکدیگر متمایز کنند. آزمایش های سه الکترود کمک می کند تا مشخص شود کدام الکترود (آند یا کاتد) عملکرد سلول را در طول آزمایش طولانی مدت محدود می کند. این آزمایشات به محققان اجازه می دهد تا مشارکت ها را جدا و تجزیه و تحلیل کنند شخصی از مواد آند و کاتد در باتری ، بنابراین سرعت بخشیدن به روند توسعه کلی.

مطلب مرتبط  Bechtel بالای بخش 3 در سایت ساخت و ساز نیروگاه هسته ای ایالات متحده قرار می گیرد

در مقایسه با سلولهای سنتی سه الکترود به سبک Swagelok ، جدید است دکمه سه الکترود “3E” Arbin عبارت است از: هزینه کمتر ، آسان برای آزمایش در مقیاس بزرگ ، مقایسه آسان با داده های منتشر شده.

در مقایسه با محلول های سه الکترود خانگی ، جدید است دکمه سه الکترود “3E” آربین تولید می کند: نتایج سازگار ، امکان چرخه طولانی مدت بدون نشت را فراهم می کند ، استفاده از آن برای آزمایش در مقیاس بزرگ آسان است.

مطلب مرتبط  Concentric AB با ZF برای توسعه پمپ روغن برقی جدید مناسب برای عرضه 12 ولت شریک می شود

بسته های جدید براکت و دکمه های “3E” را می توان با هر ابزاری که قادر به اندازه گیری الکترود مرجع است استفاده کرد ، با این حال آنها برای استفاده با Arbin MSTAT، و لوازم جانبی اختیاری ادغام چند محفظه MZTC و EIS از Arbin.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت Arbin 3E مراجعه کنید.

درباره Arbin Instruments
Arbin Instruments پیشرو در تولید تجهیزات آزمایش باتری با دقت بالا است. Arbin یک مزیت رقابتی به محققان باتری و مشتریانی از صنعت ارائه می دهد که با دیدن کوچکترین تغییراتی که در باتری های آنها رخ می دهد ، قادر به تصمیم گیری هستند.

مطلب مرتبط  تجهیزات صنعتی Midwest سیستم کنترل گرد و غبار زیرزمینی MineKleen® را معرفی می کند

آربین در سال 1991 تاسیس شد و در آن مستقر است کالج ایستگاه ، تگزاس، ایالات متحده دفاتر منطقه ای در چین ، آلمان ، هنگ کنگ، کره جنوبی، و تایوان برای پشتیبانی از شبکه جهانی ما. www.arbin.com | [email protected] | +1 979 690 2751

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1248831/Arbin_Instruments_International_3E_Coincell_and_MSTAT.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1010957/Arbin_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.arbin.com

SOURCE Arbin Instruments International

پاسخی بگذارید