آربین تست های جدید باتری سه الکترود را معرفی می کند

آربین تست های جدید باتری سه الکترود را معرفی می کند

هنگام تحقیق در مورد مواد باتری ، استفاده از یک الکترود مرجع (RE) دانشمندان را قادر می سازد تا سهم هر یک از اجزای سلول را در رابطه با عملکرد کل سلول اندازه گیری و از یکدیگر متمایز کنند. آزمایش با سه الکترود می تواند تعیین کند که کدام الکترود (آند یا کاتد) عملکرد سلول را در طول آزمایش طولانی مدت محدود می کند. این آزمایشات محقق را قادر می سازد تا شخصی سهم مواد آند و کاتد در باتری برای جداسازی و تجزیه و تحلیل ، و به این ترتیب کل فرایند توسعه تسریع می شود.

مطلب مرتبط  ICML در امتحانات صدور گواهینامه آنلاین برای متخصصان روانکاری و تجزیه و تحلیل روغن گسترش می دهد

در مقایسه با سلول های سه الکترود به سبک Swagelok ، Arbins سلول های جدیدی را ارائه می دهد سلول دکمه ای سه الکترود “3E” مزایای زیر: هزینه های کمتر ، استفاده بدون عارضه برای آزمایش های انبوه و مقایسه آسان با داده های منتشر شده.

در مقایسه با محلول های سه الکترود که خود طراحی شده اند ، Arbins جدید است سلول دکمه ای سه الکترود “3E” از طریق خواص زیر: نتایج سازگار ، عمر چرخه طولانی مدت بدون نشت ، قابلیت استفاده آسان برای آزمایش های جرم.

مطلب مرتبط  Delta معرفی راه حل مرکز داده مدولار شده همه در یک SmartNode را برای محاسبات 5G و IoT Edge در EMEA ارائه می دهد

جعبه نگهدارنده و سلول دکمه ای جدید “3E” را می توان با هر ابزاری که می تواند الکترود مرجع را اندازه گیری کند ، استفاده کرد. با این حال ، آنها برای استفاده با Arbins MSTAT و با تجهیزات اختیاری چند اتاق Arbins MZTC مانند ادغام EIS.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت اختصاصی 3E Arbin مراجعه کنید.

اطلاعات در مورد Arbin Instruments
Arbin Instruments پیشرو در تولید تجهیزات آزمایش باتری با دقت بالا است. آربین با بهبود تصمیم گیری با مشاهده کمترین تغییرات در باتری ، به محققان باتری و مشتریان صنعتی مزیت رقابتی می بخشد.

مطلب مرتبط  OGCI هدف شدت کربن را تعیین می کند

آربین در سال 1991 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در کالج ایستگاه ، تگزاس، ایالات متحده ، تاسیس شده است. مکانهای منطقه ای در چین ، آلمان ، هنگ کنگ ، کره جنوبی و تایوانبرای پشتیبانی از شبکه جهانی ما. www.arbin.com | [email protected] | +1 979 690 2751

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1248831/Arbin_Instruments_International_3E_Coincell_and_MSTAT.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1010957/Arbin_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.arbin.com

SOURCE Arbin Instruments International

پاسخی بگذارید