آزمایشگاه ملی آیداهو و دانشگاه ایلینوی با پیشنهاد شرکت هسته ای فوق العاده ایمن در پیشنهاد راکتور پیشرفته همکاری می کنند

آزمایشگاه ملی آیداهو و دانشگاه ایلینوی با پیشنهاد شرکت هسته ای فوق العاده ایمن در پیشنهاد راکتور پیشرفته همکاری می کنند

سیاتل، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Ultra Safe هسته ای مستقر در سیاتل (USNC) دو مشارکت استراتژیک با سازمان های ایالات متحده ایجاد کرده است – آزمایشگاه ملی آیداهو (INL) و دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین (UIUC) – برای ساخت و آزمایش رآکتور میکرو مدولار پیشرفته شرکت (MMR). فوق العاده امن هسته ای ، INL ، و دانشگاه ایلینوی به طور مشترک پیشنهادی را برای ارائه به وزارت نیرو (DOE) برای برنامه نشان دادن راکتورهای پیشرفته (کاهش خطر) ارائه داده اند.

در آزمایشگاه ملی آیداهو ، USNC پیشنهاد ایجاد نیروگاه میکرو راکتور برای پشتیبانی از نمایش سیستم های انرژی یکپارچه INL (IES) را داده است. این نصب به صورت هم افزایی با تجدیدپذیرها برای تولید هیدروژن “سبز” بدون کربن توسط فرآیندهای حرارتی شیمیایی و حرارتی الکتریکی و سایر برنامه های انرژی با کربن صفر که با دمای بالای خروجی MMR متناسب است ، تولید می شود. واحد MMR در INL 30 مگاوات ساعت تولید می کند و هدفی را در برنامه اصلی نیروگاه هسته ای نسل بعدی DOE (NGNP) برای تأمین حرارت هسته ای بدون کربن به کاربردهای صنعتی تحقق می بخشد.

در دانشگاه ایلینوی، USNC ساخت یک MMR منفرد را به عنوان یک راکتور آموزشی ، تحقیقاتی و آزمایشی و جایگزینی بخشی از نیروگاه برق دانشگاه با تأمین گرمایش منطقه ای بدون کربن پیشنهاد داده است. واحد 15 مگاواتی متناسب با نیازهای دانشگاه برای انجام تحقیقات بنیادی و آزمایش فن آوری های جدید برای کربن زدایی تولید انرژی ، ارائه راه حل های عملی برای یکپارچه سازی ریز شبکه و آموزش نیروی کار آینده از طریق تجربه عملی با نسل بعدی راکتور پیشرفته ایلینوی راکتور اولین راکتور Gen IV مستقر در یک دانشگاه و اولین راکتور جدید دانشگاه ایالات متحده در حدود 30 سال است.

مطلب مرتبط  Weatherford Vero ™ برای یکپارچگی اتصال خودکار ، 100 موفقیت اجرا و 33،000 اتصال لوله را با موفقیت انجام می دهد

گفت: “واقعاً نمایش این مفاهیم بسیار هیجان انگیز است.” کوری مک دانیل، مدیر تعامل صنعت برای INL. “این گام بعدی است که باید قبل از استفاده گسترده از انرژی هسته ای برداشته شود. از دیگر مزایای MMR هزینه کم ساخت ، قابل حمل بودن و مقیاس پذیر بودن است ؛ به عنوان مثال ، یک مرکز می تواند چندین میکرو راکتور داشته باشد ، اما همه آنها مک دانیل گفت: “یک باره ساخته می شود و در صورت افزایش تقاضا می توان موارد بیشتری را اضافه کرد.

نمایش فناوری MMR Ultra Safe Nuclear در ایالات متحده سطح جدیدی از استطاعت و قابلیت اطمینان را برای تولید برق پاک به ارمغان می آورد ، جایی که نیروگاه های هسته ای کوچکتر می توانند برای ده ها میلیون نفر مستقر شوند ، نه میلیاردها دلار. پیش بینی می شود با پیشرفت تکنیک های تولید و پذیرش گسترده تر راکتورهای هسته ای کوچکتر و ایمن ، هزینه های فن آوری میکرو هسته ای مانند انرژی های تجدید پذیر به سرعت کاهش یابد.

مطلب مرتبط  Haldex یک نسخه جدید کارگردانی جدید تقریباً را تکمیل کرده است. 4.4 میلیون سهم به صندوق های بازنشستگی AMF و درآمد AFA Försäkring درآمد حاصل از تقریبی. 157.2 میلیون SEK

وی گفت: “این تاسیسات و بسیاری موارد دیگر که انتظار داریم از آنها پیروی کنیم ، تعداد زیادی مشاغل با کیفیت بالا در عملیات ، ساخت و تولید ایجاد خواهند کرد.” مارک میچل، معاون ارشد راکتورهای تجاری USNC. “هیجان زیادی در مورد همکاری هسته ای و تجدیدپذیر وجود دارد و استقرار ما در INL اولین نمونه از این هم افزایی است که در راندمان بالا و دمایی کار می کند که برای صنعت بسیار مفید است.”

“ما همچنان از طریق استقرارهای متعدد و برنامه های” درجه یک “به کاهش ریسک اجرای مشاغل خود ادامه می دهیم و از هم ترازی بین آژانس های تنظیم کننده هسته ای بین المللی ، که تسهیل پذیرش محصول ما در بازارهای جدید است ، ما را تشویق می کند.” گفت فرانچسکو ونیری، مدیر عامل شرکت Ultra Safe Nuclear. “مشارکت با موسسات عالی مانند INL و دانشگاه ایلینوی ما را قادر خواهد ساخت تا ارزش و ماندگاری کوتاه مدت طراحی راکتور ماکرو مدولار را نشان دهیم. “

در باره سیستم انرژی MMR

سیستم انرژی MMR یک نیروگاه هسته ای با کربن صفر است که یک یا چند رآکتور میکرو استاندارد (MMR) را با واحد ذخیره گرما و نیروگاه مجاور آن برای تبدیل و استفاده از انرژی ادغام می کند. برق یا گرمای فرآیند (یا ترکیبی از هر دو) بسته به تنظیمات در سیستم انرژی تولید می شود. گرمای هسته ای از راکتورهای میکرو به یک واحد ذخیره انرژی نمک مذاب منتقل می شود که سیستم هسته ای را از سیستم استفاده از برق جدا می کند ، عملیات بسیار ساده و استفاده انعطاف پذیر از انرژی تولید شده را امکان پذیر می کند. از سیستم انرژی می توان برای تأمین گرمای فرآیند بدون کربن و با کیفیت بالا برای کاربردهای صنعتی مستقر در محل ، و برای تولید هیدروژن با بازده بالا استفاده کرد.

مطلب مرتبط  صنعت تجهیزات معدنی زیرزمینی در سراسر جهان تا سال 2025

درباره شرکت Ultra Safe Nuclear

شرکت هسته ای فوق العاده ایمن (USNC) است سیاتلرهبر جهانی مستقر در استقرار رآکتورهای میکرو و یکپارچه کننده عمودی قوی فن آوری های انرژی هسته ای ، کاملاً متعهد به آوردن انرژی هسته ای ایمن ، تجاری ، پاک و قابل اعتماد به بازارهای سراسر جهان است. این شرکت از طریق نوآوری فناوری در سوخت ، مواد و طراحی به اصول سخت ذاتی و ذاتی پایبند است: USNC انرژی قابل اطمینان است. هر جا.

USNC
1-206-290-4431
https://usnc.com/
[email protected]

SOURCE Ultra Safe Nuclear Corporation

پاسخی بگذارید