آزمایشگاه های فناوری Immensa بیشترین سرمایه گذاری را در ساخت افزودنی (چاپ سه بعدی) در عربستان سعودی انجام می دهند

آزمایشگاه های فناوری Immensa بیشترین سرمایه گذاری را در ساخت افزودنی (چاپ سه بعدی) در عربستان سعودی انجام می دهند

دوبای، امارات متحده عربی، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – آزمایشگاه های فناوری Immensa ، پیشرو تولیدکننده مواد افزودنی (چاپ سه بعدی) منطقه ، ورود خود را به بازار عربستان سعودی از طریق خرید دو شرکت پیشرو چاپ سه بعدی در KSA ، Shakl3D و LayLabs اعلام کرده است. این اقدام بخشی از وظیفه Immensa برای گسترش بیشتر حضور خود در منطقه و گسترش دامنه و دامنه خدمات خود به مشتریان خود در پادشاهی است.

Shakl3D و LayLabs به ترتیب در سال 2016 و 2018 در KSA تأسیس شدند و در میان شرکت های پیشرو ، پیشرفته چاپ 3D در عربستان سعودی. این شرکت ها در حال خدمت به بخش نفت و گاز و همچنین سایر بخشهای صنعتی و تولیدی بوده اند ، که نشان دهنده همسویی با آنچه Immensa به عنوان یک شرکت با تجربه و توانایی های گسترده تخصص دارد ، است.

مطلب مرتبط  مصرف کنندگان نکاتی را برای صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه ارائه می دهند زیرا دمای تابستان به تعطیلات 4 ژوئیه می رسد

این مشارکت بزرگترین پلت فرم پرینت سه بعدی در منطقه را با گستره جهانی ایجاد می کند و یک پلتفرم هم تراز با همتایان برجسته اروپایی و آمریکای شمالی است. Immensa میلیون ها دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا قابلیت های موجود در پادشاهی را گسترش و ارتقا دهد.

در نظرات خود در مورد مشارکت ، فهمی الشوا، مدیرعامل و بنیانگذار آزمایشگاه های فناوری Immensa ، گفت: “Immensa در حال حاضر به کل شورای همکاری خلیج فارس خدمات ارائه می دهد. با این حال ، با این خریدها ، این شرکت در تلاش است تا KSA را به یک بازار مهم تبدیل کند ، نه فقط برای خدمت بلکه برای توسعه توانایی های داخلی و گسترش سریع اتخاذ تولید افزودنی در داخل پادشاهی ، که ما آن را نه به عنوان یک توسعه کسب و کار بلکه به عنوان محلی برای رشد توانایی های Immensa می دانیم.

مطلب مرتبط  Cadence Petroleum Group خریداری شده توسط Wellspring Capital Management

مهندسی عمر ابوهابایا ، مدیر کل Immensa KSA و COO گروه Immensa که به تازگی تاسیس شده است ، گفت: “ما خوشحالیم که این همکاری زنده شد و هیچ تردیدی نداریم که بخش چاپ 3D به صورت منطقه ای به اوج جدیدی می رسد. دانش روز هر دو Shakl3D و Immensa امکان استفاده گسترده از راه حل های دیجیتالی AM را در صنعت فراهم می کند و ما مطمئن هستیم که بازار عربستان از کاربردهای مختلف چاپ سه بعدی در همه بخش ها بهره مند خواهد شد. “

“با دستیابی به تنظیمات موجود آنها و سرمایه گذاری بر روی آنچه که آغاز کرده اند ، می توانیم توسعه بخش چاپ سه بعدی صنعتی را در کشور پادشاهی تسریع کرده و بستر بین المللی Immensa را به هر دو تیم ارائه دهیم.” الشوا اضافه.

مطلب مرتبط  Oncor قیمت 450 میلیون دلار یادداشت های امنیتی ارشد را ارائه می دهد

از زمان آغاز به کار خود در سال 2016 ، ایمنسا نقشی اساسی در تعدادی از پروژه های مهم تولید مواد افزودنی در منطقه بازی کرده است. این شرکت برنامه های صنعتی و مکانیکی را برای مشتریان در بخشهای مختلف ، از جمله دفاع ، نفت و گاز ، هواپیمایی ، پزشکی و حمل و نقل توسعه داده است ، این شرکت عضو یک کنسرسیوم جهانی است که دستورالعمل های چاپ سه بعدی قطعات فلزی را برای صنایع نفت و گاز و دریانوردی. این شرکت در حال حاضر حضور خود را در دبی و شارجه (امارات متحده عربی)، کویت، ریاض و دمام (پس از این مشارکت) ، و به زودی ورود آن را اعلام خواهد کرد ایالات متحده آمریکا.

مخاطب: خالد ابوحیمش – +97143341140 – [email protected]

SOURCE آزمایشگاه های فناوری Immensa

پاسخی بگذارید