آلفا لاوال از طریق راهنمایی خدمات از راه دور خدمات خود را به سطح بعدی می رساند

آلفا لاوال از طریق راهنمایی خدمات از راه دور خدمات خود را به سطح بعدی می رساند

LUND ، سوئد، 6 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – آلفا لاوال – رهبر جهانی در انتقال حرارت ، جداسازی سانتریفیوژ و دست زدن به مایعات – از یک ابزار راهنمایی سرویس از راه دور برای اطمینان از خدمات مشتری درجه یک ، حتی در مواقع مسافت اجتماعی و محدودیت سفر استفاده می کند. آلفا لاوال با “کمک از راه دور IFS” می تواند سریعاً به نیازهای خدمات پاسخ دهد ، عکسبرداری از مشکلات مجازی را انجام دهد و از راه دور سرویس های مختلف را به مشتریان هدایت کند – از بین بردن امنیت تا زمان طولانی.

اثرات همه گیر COVID-19 – محدودیت های مسافرتی ، محاصره و فاصله اجتماعی – اجرای سرویس در سایت را به چالش کشیده تر کرده است. به همین دلیل ، آلفا لاوال یک ابزار نرم افزاری را برای هدایت از راه دور انتخاب و مستقر کرده است. این اجازه می دهد تا دو کاربر (در مکان های مختلف) در زمان telestrating ، انجماد تصاویر ، استفاده از حرکات دستی و حتی اضافه کردن اشیاء واقعی در محیط واقعیت ادغام شده در زمان واقعی همکاری و تعامل داشته باشند. فایده این امر این است که مشتری می تواند کار واقعی را به مهندسین خدمات خود اختصاص دهد که سپس از راه دور توسط یک متخصص آلفا لاوال هدایت می شوند – به حداقل رساندن یا جلوگیری کامل از خرابی.

مطلب مرتبط  NEFI اکنون موسسه ملی انرژی و سوخت است

“ابزار هدایت خدمات از راه دور گامی مهم در جهت تجربه بهتر مشتری است. در این زمان های چالش برانگیز ، ما را قادر ساخته است که یک شریک فعلی و پشتیبان بمانیم ، که به ایمنی هم کارکنان خود و هم مشتریان ما کمک می کند.” جواکیم ویلسون، رئیس فروش و خدمات جهانی.

این نرم افزار قبلاً در سطح جهانی از طریق سازمان خدمات آلفا لاوال مستقر شده است و به تعداد بیشتری از صنایع و برنامه های کاربردی ارائه می شود. این ابزار همچنین برای اهداف دیگری مانند آموزش ها استفاده خواهد شد.

مطلب مرتبط  SDRPY پروژه بهسازی شبکه های برق در المهرا را آغاز می کند

آیا می دانید که … آلفا لاوال بیش از 100 مرکز خدمات ، 700 مهندس خدمات و سازمانی با کارشناسان مجرب برای کمک به مشتریان در بیش از 160 کشور جهان دارد؟

این آلفا لاوال است

آلفا لاوال در زمینه های انرژی ، دریایی و غذا و آب فعال است و تخصص ، محصولات و خدمات خود را در طیف گسترده ای از صنایع در حدود 100 کشور ارائه می دهد. این شرکت متعهد به بهینه سازی فرآیندها ، ایجاد رشد مسئولانه و پیشرفت رانندگی است – همیشه مایل مایل اضافی را برای پشتیبانی از مشتریان در دستیابی به اهداف تجاری و اهداف پایداری خود طی می کند.

فن آوری های نوآورانه آلفا لاوال به تطهیر ، تصفیه و استفاده مجدد از مواد اختصاص داده شده و باعث افزایش مسئولیت پذیری بیشتر منابع طبیعی می شود. آنها در بهبود بهره وری انرژی و بازیابی گرما ، تصفیه بهتر آب و کاهش انتشار گازها نقش دارند. بدین ترتیب ، آلفا لاوال نه تنها موفقیت مشتریان ، بلکه برای مردم و کره زمین را تسریع می کند. هر روز دنیا را بهتر می کنیم. همه چیز در مورد پیشرفت بهتر است.

مطلب مرتبط  مالک انحصاری جهانی PERKLONE و TRIKLONE اکنون در حال تأمین پالایشگاه های نفت و نفت عربستان است. PERKLONE EXT ؛ درجه کاتالیست ، UOP تأیید شده است

آلفا لاوال 17 هزار و 500 کارمند دارد. فروش سالانه در سال 2019 بود 46 SEK5 میلیارد (تقریباً 4 یورو.4 میلیارد) این شرکت در Nasdaq OMX ذکر شده است.

www.alfalaval.com

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
اوا شیلر،
مدیر روابط عمومی ،
آلفا لاوال
تلفن: + 46-46-36-71-01
موبایل: + 46-709-33-71-01

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/alfa-laval/r/alfa-laval-takes-its-service-offer-to-the-next-level-through-remote-service-guidance،c3149135

پرونده های زیر برای دانلود در دسترس است:

منبع آلفا لاوال

پاسخی بگذارید