آلفا لاوال برنده 95 میلیون SEK سفارش بهره وری انرژی در چین شد

آلفا لاوال برنده 95 میلیون SEK سفارش بهره وری انرژی در چین شد

LUND ، سوئد، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – آلفا لاوال – رهبر جهانی در انتقال حرارت ، جداسازی سانتریفیوژ و کار با مایعات – موفق به کسب سفارش مبدل های حرارتی فشرده به یک پالایشگاه و کارخانه پتروشیمی در چین. مقدار تقریباً مقدار دارد 95 میلیون SEK. در واحد مبدلهای حرارتی جوش داده شده و واحد مبدلهای حرارتی گسکت شده واحد انرژی ، با تحویل برنامه ریزی شده برای سال 2021 رزرو می شود.

این دستورالعمل شامل مبدلهای حرارتی جمع و جور آلفا لاوال است که برای بازیابی و استفاده مجدد از گرما در پالایشگاه و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد ، که هم سوخت حمل و نقل و هم محصولات پتروشیمی تولید می کند.

وی گفت: “با پشت سر گذاشتن همه گیر چین به آرامی بهبود می یابد و من بسیار خوشحالم که این سفارش را برای مبدلهای حرارتی با انرژی کارآمد از یکی از مشتریان پالایشگاهی و پتروشیمی خود اعلام می کنم. محصولات و راه حلهای ما با ارائه اصول اساسی مانند منبع انرژی ، “می گوید سوزان پهلن اکلوند ، رئیس بخش انرژی.

مطلب مرتبط  خودرو و مکانیک صنعتی بهترین دوست جدید را در انبردست PitBull از GEARWRENCH خواهند داشت

که در چین دفاتر و سایت های آلفا لاوال یک هفته بعد از سال نو چینی بسته شدند و سپس با یک پروتکل ایمنی واضح برای اطمینان از سلامتی و ایمنی کارمندان و همچنین برای حفظ استمرار کار باز شدند.

جان دبروینرئیس جمهور شمال شرقی آسیا و آلفا لاوال چین اظهار داشتند: “بسیار دلگرم کننده است که ما در این مواقع چالش برانگیز می توانیم با مشتری خود برای تأمین سفارش همکاری کنیم. با استفاده از کانالهای ارتباطی دیجیتال ، ما توانستیم تجارت خود را به جلو سوق دهیم.”

آیا می دانید که… تجهیزات و راه حل های آلفا لاوال اغلب نقش اساسی در فرآیندهای مشتریان خود دارند و بخشی از زیرساخت های مهم در مناطقی مانند مواد غذایی و تولید دارویی ، سرویس بهداشتی ، HVAC ، تولید برق و غیره هستند؟

مطلب مرتبط  تأثیر COVID-19 بر صنایع شیمیایی کشاورزی

این آلفا لاوال است

آلفا لاوال در زمینه های انرژی ، دریایی و غذا و آب فعال است و تخصص ، محصولات و خدمات خود را در طیف گسترده ای از صنایع در حدود 100 کشور ارائه می دهد. این شرکت متعهد به بهینه سازی فرآیندها ، ایجاد رشد مسئولانه و پیشرفت رانندگی است – همیشه مایل مایل اضافی را برای پشتیبانی از مشتریان در دستیابی به اهداف تجاری و اهداف پایداری خود طی می کند.

فن آوری های نوآورانه آلفا لاوال به تطهیر ، تصفیه و استفاده مجدد از مواد اختصاص داده شده و باعث افزایش مسئولیت پذیری بیشتر منابع طبیعی می شود. آنها در بهبود بهره وری انرژی و بازیابی گرما ، تصفیه بهتر آب و کاهش انتشار گازها نقش دارند. بدین ترتیب ، آلفا لاوال نه تنها موفقیت مشتریان ، بلکه برای مردم و کره زمین را تسریع می کند. هر روز دنیا را بهتر می کنیم. همه چیز در مورد پیشرفت بهتر است.

مطلب مرتبط  LyondellBasell به پیمان جهانی سازمان ملل پیوست

آلفا لاوال 17 هزار و 500 کارمند دارد. فروش سالانه در سال 2019 بود 46 SEK5 میلیارد (تقریباً 4 یورو.4 میلیارد) این شرکت در Nasdaq OMX ذکر شده است.

www.alfalaval.com

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
پیتر تورستنسون
معاون ارشد رئیس جمهور ، ارتباطات
| آلفا لاوال
تلفن: + 46-46-36-72-31
موبایل: + 46-709-33-72-31

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/alfa-laval/r/alfa-laval-wins-sek-95-million-energy-efficiency-order-in-china،c3094945

پرونده های زیر برای دانلود در دسترس است:

منبع آلفا لاوال

پاسخی بگذارید