آلفا لاوال همچنان به حمایت از صنعت دریایی ادامه می دهد و توافق نامه های سه ساله قاب سیستم های تصفیه آب بالاست را امضا می کند

آلفا لاوال همچنان به حمایت از صنعت دریایی ادامه می دهد و توافق نامه های سه ساله قاب سیستم های تصفیه آب بالاست را امضا می کند

LUND ، سوئد، 17 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – آلفا لاوال – رهبر جهان در انتقال گرما ، جداسازی سانتریفیوژ و انتقال مایعات – دو سیستم توافق نامه فریم ، که طی سه سال آینده اجرا می شود ، برای سیستم های تصفیه آب بالاست امضا کرد. این توافق نامه شامل دستورالعمل های محکم برای تحویل آلفا لاوال PureBallast 3 به حدود 40 کشتی است که گزینه های آن شامل 40 سیستم دیگر است.

حتی با وجود این که صنعت حمل و نقل به شدت تحت تأثیر همه گیر فعلی قرار گرفته است ، آلفا لاوال همچنان به همکاری نزدیک با مشتریان دریایی خود برای تأمین امنیت کارهای روزانه خود و آماده سازی آنها برای فردا ادامه داده است.

می گوید: “ما مفتخریم که این سفارشات را تأمین کرده ایم – به ویژه در این زمان های چالش برانگیز” سامر کلرا، رئیس بخش دریایی و ادامه دارد؛ وی گفت: “این وضعیت PureBallast 3 را به عنوان یک راه حل پیشرو در بازار تأیید می کند ، ضمن اینکه ثابت می کند که تمرکز ما روی تداوم تجارت موفقیت آمیز بوده است. محدودیت های تحمیل شده توسط همه گیر. ”

مطلب مرتبط  Ctrl2GO برای حفظ دارایی های استراتژیک کشور با عربستان سعودی همکاری می کند

مقدار سفارشات شرکت تقریباً است 100 میلیون SEKاز جمله سیستم های Alfa Laval PureBallast 3 و در بعضی موارد ، خانه های عرشه ای و واحدهای پمپ تقویت کننده نیز هست. سفارشات در واحد تفکیک دریایی و انتقال حرارت رزرو می شود.

آیا می دانید که … کشتی های قایقرانی در آبهای بین المللی موظفند سیستم تصفیه آب بالاست را روی هواپیما حمل کنند تا از بروز گونه های تهاجمی که بطور بالقوه از بین بروند اکوسیستم های محلی جلوگیری کنند؟

مطلب مرتبط  Dynegy انتخاب شده برای تأمین انرژی برج نماد ویلیس شیکاگو با انرژی باد

این آلفا لاوال است

آلفا لاوال در زمینه های انرژی ، دریایی و غذا و آب فعال است و تخصص ، محصولات و خدمات خود را در طیف گسترده ای از صنایع در حدود 100 کشور ارائه می دهد. این شرکت متعهد به بهینه سازی فرآیندها ، ایجاد رشد مسئولانه و پیشرفت رانندگی است – همیشه مایل مایل اضافی را برای پشتیبانی از مشتریان در دستیابی به اهداف تجاری و اهداف پایداری خود طی می کند.

فن آوری های نوآورانه آلفا لاوال به تطهیر ، تصفیه و استفاده مجدد از مواد اختصاص داده شده و باعث افزایش مسئولیت پذیری بیشتر منابع طبیعی می شود. آنها در بهبود بهره وری انرژی و بازیابی گرما ، تصفیه بهتر آب و کاهش انتشار گازها نقش دارند. بدین ترتیب ، آلفا لاوال نه تنها موفقیت مشتریان ، بلکه برای مردم و کره زمین را تسریع می کند. هر روز دنیا را بهتر می کنیم. همه چیز در مورد پیشرفت بهتر است.

مطلب مرتبط  خورشیدی کانادایی برای ساخت یکی از بزرگترین پروژه های پشت بام خورشیدی C&I در مالزی

آلفا لاوال 17 هزار و 500 کارمند دارد. فروش سالانه در سال 2019 بود 46 SEK5 میلیارد (تقریباً 4 یورو.4 میلیارد) این شرکت در Nasdaq OMX ذکر شده است.

www.alfalaval.com

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

پیتر تورستنسون
معاون ارشد رئیس جمهور ، ارتباطات
آلفا لاوال
تلفن: + 46 46 36 72 31
موبایل: +46 709 33 72 31

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/alfa-laval/r/alfa-laval-continues-to-support-the-marine-industry-and-signs-three-year-frame-agreements-for-ballas،c3136305

پرونده های زیر برای دانلود در دسترس است:

منبع آلفا لاوال

پاسخی بگذارید