آلفا لاوال 155 میلیون کرون سفارش برون مرزی در برزیل کسب کرد

آلفا لاوال 155 میلیون کرون سفارش برون مرزی در برزیل کسب کرد

لوند ، سوئد، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – آلفا لاوال – رهبر جهانی در انتقال گرما ، جداسازی گریز از مرکز و جابجایی مایعات – برنده دو سفارش برای تهیه سیستم های پمپ Framo برای دو کشتی FPSO (تولید شناور ، ذخیره سازی و تخلیه) برای کار در خارج از سواحل برزیل. ارزش کل سفارشات تقریباً تقریباً است 155 میلیون کرون و در واحد سیستم های پمپاژ بخش دریایی رزرو می شوند ، و تحویل آنها برای سال 2021 برنامه ریزی شده است.

این دو سفارش شامل سیستم های پمپاژ دریایی برای استفاده از آب گرم و خدمات آسانسور آب دریا است.

“من خوشحالم که این دو سفارش بزرگ را برای سیستم های پمپاژ Framo اعلام می کنم. این سیستم های قابل اعتماد و با دوام در انواع وظایف استفاده می شوند ، جایی که آنها عملکرد ایمن و عملکرد بهینه را ارائه می دهند.” سامر کالرا، رئیس بخش دریایی.

مطلب مرتبط  Zoomlion نه خط تولید برتر برای Bauma China 2020 ارائه می دهد

آیا می دانید که … سیستم های پمپاژ فرامو در چهار زمینه اصلی مورد استفاده قرار می گیرند: باری ، دریایی ، زیست محیطی و آبزی پروری؟

این آلفا لاوال است

آلفا لاوال در زمینه های انرژی ، دریایی و غذا و آب فعال است و تخصص ، محصولات و خدمات خود را به طیف وسیعی از صنایع در حدود 100 کشور ارائه می دهد. این شرکت متعهد به بهینه سازی فرآیندها ، ایجاد رشد مسئولانه و پیشرفت است – همیشه برای حمایت از مشتریان در دستیابی به اهداف تجاری و اهداف پایداری خود ، مسافت بیشتری را طی می کند.

مطلب مرتبط  توافق نامه تمدید Meritor و DTNA برای تهیه ترمزهای دیسکی هوایی برای کامیون های حمل و نقل بار Cascadia®

فن آوری های نوآورانه آلفا لاوال به تصفیه ، تصفیه و استفاده مجدد از مواد ، ترویج استفاده مسئولانه تر از منابع طبیعی اختصاص یافته است. آنها به بهبود بهره وری انرژی و بازیابی گرما ، تصفیه بهتر آب و کاهش انتشار کمک می کنند. بدین ترتیب ، آلفا لاوال نه تنها برای مشتریان خود ، بلکه برای مردم و کره زمین نیز موفقیت را تسریع می کند. هر روز دنیا را بهتر کنیم. این همه چیز در مورد پیشرفت بهتر است.

مطلب مرتبط  Jacobs انتخاب شده توسط Moltex Energy برای کمک به توسعه نوع جدید راکتور انرژی هسته ای

آلفا لاوال 17 هزار و 500 کارمند دارد. فروش سالانه در سال 2019 بوده است 46 کرون.5 میلیارد (تقریبا 4 یورو.4 میلیارد) این شرکت در Nasdaq OMX فهرست شده است.

www.alfalaval.com

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

یوهان لوندین
رئیس روابط سرمایه گذاران
آلفا لاوال
تلفن: +46 46 36 65 10
تلفن همراه: +46 730 46 30 90

اوا شیلر
مدیر روابط عمومی
آلفا لاوال
تلفن: + 46 46 36 71 01
تلفن همراه: +46 709 38 71 01

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/alfa-laval/r/alfa-laval-wins-sek-155-million-off-shore-orders-in-brazil،c3193454

پرونده های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع آلفا لاوال

پاسخی بگذارید