آلفا لاوال 75 میلیون کرون سفارش تصفیه فاضلاب در سنگاپور برنده شد

آلفا لاوال 75 میلیون کرون سفارش تصفیه فاضلاب در سنگاپور برنده شد

لوند ، سوئد، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – آلفا لاوال – رهبر جهانی در انتقال گرما ، جداسازی گریز از مرکز و جابجایی مایعات – موفق به کسب سفارش برای تهیه مخازن تصفیه خانه فاضلاب در سنگاپور. مقدار سفارش تقریباً برابر است 75 میلیون کرون و در واحد دکانترز از بخش غذا و آب رزرو شد. زمان تحویل برای سال 2022 برنامه ریزی شده است.

این سفارش شامل رقیق کننده های آلفا لاوال است که برای آبگیری و ضخیم شدن لجن خانگی و صنعتی در کارخانه احیا آب استفاده می شود.

“ما طیف گسترده ای از محصولات قابل اطمینان و کارآمد برای تمیز کردن و تصفیه فاضلاب داریم. تصفیه کارآمد لجن را متمرکز می کند و امکان احیای مجدد آب تمیز را برای استفاده مجدد فراهم می کند. این یک راه حل خوب برای مشتریان و محیط زیست است. نیش پاتل، رئیس بخش غذا و آب.

مطلب مرتبط  Seadrill Limited (SDRL) - نتایج سه ماهه دوم سال 2020

آیا می دانید که … محصولات کارآمد تصفیه آب آلفا لاوال می توانند فاضلاب را تا حدی که می توان به عنوان آب فرآیند یا آبیاری استفاده کرد ، پاک کنند؟

این آلفا لاوال است

آلفا لاوال در زمینه های انرژی ، دریایی و غذا و آب فعال است و تخصص ، محصولات و خدمات خود را به طیف وسیعی از صنایع در حدود 100 کشور ارائه می دهد. این شرکت متعهد به بهینه سازی فرآیندها ، ایجاد رشد مسئولانه و پیشرفت است – همیشه برای حمایت از مشتریان در دستیابی به اهداف تجاری و اهداف پایداری خود ، مسافت بیشتری را طی می کند.

مطلب مرتبط  Olin قیمت گذاری پیشنهادات خصوصی از یادداشت های ارشد را اعلام کرد

فن آوری های نوآورانه آلفا لاوال به تصفیه ، تصفیه و استفاده مجدد از مواد ، ارتقا use استفاده مسئولانه تر از منابع طبیعی اختصاص یافته است. آنها به بهبود بهره وری انرژی و بازیابی گرما ، تصفیه بهتر آب و کاهش انتشار کمک می کنند. بدین ترتیب ، آلفا لاوال نه تنها برای مشتریان خود ، بلکه برای مردم و کره زمین نیز موفقیت را تسریع می کند. هر روز دنیا را بهتر کنیم. همه چیز در مورد پیشرفت بهتر است.

مطلب مرتبط  Terracore مارک دی پیو را به عنوان مدیر اجرایی معرفی می کند

آلفا لاوال 17 هزار و 500 کارمند دارد. فروش سالانه در سال 2019 بوده است 46 کرون.5 میلیارد (تقریبا 4 یورو.4 میلیارد) این شرکت در Nasdaq OMX فهرست شده است.

www.alfalaval.com

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

یوهان لوندین
رئیس روابط سرمایه گذاران
آلفا لاوال
تلفن: +46 46 36 65 10
تلفن همراه: +46 730 46 30 90

اوا شیلر
مدیر روابط عمومی
آلفا لاوال
تلفن: + 46 46 36 71 01
تلفن همراه: +46 709 38 71 01

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/alfa-laval/r/alfa-laval-wins-sek-75-million-waste- تصفیه-آب-فاضلاب-سفارش-سنگاپور ، c3261906

فایلهای زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع آلفا لاوال

پاسخی بگذارید