آلفا لاوال 75 میلیون کرون سفارش گاز طبیعی در الجزایر کسب کرد

آلفا لاوال 75 میلیون کرون سفارش گاز طبیعی در الجزایر کسب کرد

لوند ، سوئد، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – آلفا لاوال – رهبر جهانی در انتقال گرما ، جداسازی گریز از مرکز و جابجایی مایعات – موفق به کسب سفارش مبدلهای حرارتی آلفا لاوال OLMI به یک کارخانه فشرده سازی گاز در الجزایر. مقدار سفارش تقریباً برابر است 75 میلیون کرون و در اواخر سپتامبر در واحد مبدلهای حرارتی جوش داده شده از بخش انرژی رزرو شد. زمان تحویل برای سال 2021 برنامه ریزی شده است.

این سفارش شامل مبدلهای حرارتی Alfa Laval OLMI است که برای کاربردهای خنک کننده گاز طبیعی در ایستگاههای مختلف فشرده سازی گاز استفاده خواهد شد.

سوزان پهلن Åklundh ، رئیس بخش انرژی می گوید: “من بسیار خوشحالم که این سفارش را برای مبدلهای حرارتی OLMI ما اعلام کردم که اواخر ماه سپتامبر رزرو شده است.” “این مبدل های حرارتی که فشار و دما را کنترل می کنند هم قابل اعتماد و هم کارآمد هستند.”

مطلب مرتبط  ردیاب های Arctech SkyLine به اتصال به موقع پارک خورشیدی 3.2GW کمک می کنند

آیا می دانید که … مبدلهای حرارتی آلفا لاوال OLMI می توانند تا 400 تن وزن داشته باشند و به ترتیب فشار و دما را تا 620 بار و 1000 درجه سانتیگراد کنترل کنند؟

این آلفا لاوال است

آلفا لاوال در زمینه های انرژی ، دریایی و غذا و آب فعال است و تخصص ، محصولات و خدمات خود را به طیف وسیعی از صنایع در حدود 100 کشور ارائه می دهد. این شرکت متعهد به بهینه سازی فرآیندها ، ایجاد رشد مسئولانه و پیشرفت است – همیشه برای حمایت از مشتریان در دستیابی به اهداف تجاری و اهداف پایداری خود ، مسافت بیشتری را طی می کند.

مطلب مرتبط  Seadrill انقضا توافقنامه های تحمل را اعلام می کند

فن آوری های نوآورانه آلفا لاوال به تصفیه ، تصفیه و استفاده مجدد از مواد ، ترویج استفاده مسئولانه تر از منابع طبیعی اختصاص یافته است. آنها به بهبود بهره وری انرژی و بازیابی گرما ، تصفیه بهتر آب و کاهش انتشار کمک می کنند. بدین ترتیب ، آلفا لاوال نه تنها برای مشتریان خود ، بلکه برای مردم و کره زمین نیز موفقیت را تسریع می کند. هر روز دنیا را بهتر کنیم. همه چیز در مورد پیشرفت بهتر است.

مطلب مرتبط  HYDROVISION International تا 27 تا 29 ژوئیه سال 2021 در Spokane ، واشنگتن به تعویق افتاده است

آلفا لاوال 17 هزار و 500 کارمند دارد. فروش سالانه در سال 2019 بوده است 46 کرون.5 میلیارد (تقریبا 4 یورو.4 میلیارد) این شرکت در Nasdaq OMX فهرست شده است.

www.alfalaval.com

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

یوهان لوندین
رئیس روابط سرمایه گذاران
آلفا لاوال
تلفن: +46 46 36 65 10
تلفن همراه: +46 730 46 30 90
اوا شیلر
مدیر روابط عمومی
آلفا لاوال
تلفن: + 46 46 36 71 01
تلفن همراه: +46 709 38 71 01

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/alfa-laval/r/alfa-laval-wins-sek-75-million-natural-gas-order-in-algeria ، c3213555

فایلهای زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع آلفا لاوال

پاسخی بگذارید