آوانتورو در کنگره جهانی واکسن اروپا 2020 درباره عملکرد زنجیره تأمین صحبت می کند

آوانتورو در کنگره جهانی واکسن اروپا 2020 درباره عملکرد زنجیره تأمین صحبت می کند

این شرکت به دلیل محصولات و خدمات خود ، نقشی اساسی در تولید واکسن COVID-19 دارد.

RADNOR ، پنسیلوانیا، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت آوانتور (NYSE: AVTR) ، ارائه دهنده پیشرو جهانی محصولات و خدمات مهم برای مشتریان در بیوفارما ، فناوری پیشرفته و صنایع تحقیقاتی ، در مورد اهمیت مدیریت ریسک و کاهش پیچیدگی در زنجیره تأمین جهانی یکبار مصرف تولید کنندگان برای مبارزه با COVID-19.

تیموتی کروان، مدیر معرفی محصولات جدید در آوانتور ، با دانشمندان برجسته ، محققان ، مهندسان و سایر اعضای مرتبط صنعت واکسن جهانی در مورد چالش های اساسی تولیدکنندگان واکسن صحبت کرد زیرا آنها به طور فزاینده ای از فن آوری های یکبار مصرف برای افزایش بهره وری استفاده می کنند. وی بر اهمیت استراتژی جهانی زنجیره تأمین یکبار مصرف در ابتدای چرخه حیات توسعه محصول به منظور جلوگیری از وقفه های احتمالی تأکید کرد و همزمان سه م componentsلفه مهم را برای توسعه و مدیریت موثر سیستم های یکبار مصرف برجسته کرد:

  • کیفیت: اطمینان از خلوص و عقیم سازی دقیق امکانات ، انطباق با استانداردها از طریق آزمایش های منظم و مستندات جامع برای تولید محصولات قابل اعتماد در بالاترین سطح.
  • طرح: استاندارد سازی و توسعه بهترین شیوه ها ، تمرکز بر اهمیت مقیاس پذیری اجزای تولید ، انتخاب ارائه دهندگان انعطاف پذیر و همچنین یک معماری باز برای افزایش کارایی و تسهیل معرفی بازار.
  • تدارک: ارتباط و هماهنگی نیازهای مشتری برای تیم های عملیاتی و تدارکات ، بهینه سازی فرایندهای عملیاتی برای انعطاف پذیری بیشتر ، کاهش پیچیدگی و به حداقل رساندن خطر و همچنین معرفی برنامه های خرید ویژه برای پشتیبانی از مدیریت زنجیره تامین و اطمینان از تحویل دقیق.
مطلب مرتبط  کنفرانس استراتژیک اجلاس مجازی Gastech از مهمترین تصمیم گیرندگان در صنایع گاز ، LNG و انرژی استقبال کرد

کوروان گفت: “این یک لحظه تاریخی در تولید واکسن است و ما در آوانتور افتخار داریم که در تولید تقریباً همه واکسن های بالقوه COVID-19 از طریق محصولات و خدمات خود نقشی داشته باشیم.” ساخت واکسن COVID-19 م effectiveثر و مقیاس پذیر ، با سیستم های یکبار مصرف تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از راه حل می شود. با حضور جهانی ، Avantor قادر است از زمان کشف تا زایمان ، تولید واکسن را به صورت مجرد به مشتریان ارائه دهد. -از سیستم ها ، مواد شیمیایی تولیدی و سایر مواد استفاده کنید. “

مطلب مرتبط  پلتفرم سونونیکلود شانگهای الکتریک اولین جایزه هوش صنعتی جهان را در WAIC 2020 کسب کرد

ضبط شده ای از سخنرانی آقای کروان را می توانید در اینجا ببینید:
https://www2.avantorsciences.com/WVCEU20.

اطلاعات در باره آوانتور

آوانتور®، یک شرکت Fortune 500 ، یک تولید کننده و ارائه دهنده پیشرو جهانی در زمینه محصولات نوآورانه ، مواد با خلوص بالا و خدمات خاص مشتری برای بیوفارما ، مراقبت های بهداشتی ، دانشگاه و دولت و صنایع پیشرفته و تحقیقات است. نمونه کارها ما تقریباً در هر مرحله از برنامه های اصلی تحقیق ، توسعه و تولید در صنایعی که ما فعالیت می کنیم استفاده می شود. زیرساخت های جهانی مطلوب و استراتژیک ما یکی از بزرگترین نقاط قوت ما در تأمین نیازهای مشتریان است. حضور جهانی ما ما را قادر می سازد بیش از 225000 مکان مشتری را در سراسر جهان تأمین کنیم و به ما امکان دسترسی گسترده به آزمایشگاه های تحقیقاتی و دانشمندان در بیش از 180 کشور را می دهد.

مطلب مرتبط  ALYI سه شنبه هفته آینده جزئیات مرکز وسایل نقلیه الکتریکی پیشرفته 100 هکتار را فاش کرد

ما علم را برای ایجاد جهانی بهتر به حرکت درآوریم.

اطلاعات بیشتر در avantorsciences.com یا LinkedIn ما موجود است ، توییتر و حساب های فیس بوک موجود است.

تماس مطبوعاتی منطقه ای آوانتور
کریستوفر آکانا
مدیر ارتباطات اروپا
آوانتور
تلفن: +33 (0) 6 60 11 12 19
[email protected]

تماس مطبوعاتی در سراسر جهان
رابرت دونوهو
مدیر ارشد ، ارتباطات شرکتی
آوانتور
تلفن: 484-688-4730
[email protected]

منبع: اخبار آوانتور و مالی

SOURCE Avantor و اخبار مالی

پاسخی بگذارید