آینده انرژی ما باید براساس واقعیت ها شکل بگیرد ، نه ترس

آینده انرژی ما باید براساس واقعیت ها شکل بگیرد ، نه ترس

SACRAMENTO ، کالیفرنیا.، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – از طرف زنان و مردان صنعت نفت و گاز توسط کاترین رئیس-بوید، رئیس انجمن نفت کشورهای غربی (WSPA):

هزاران دانشمند ، مهندس و مشکوک به حل مشکلات ، در سراسر صنعت نفت و گاز ، بسیار تحصیل کرده ، فداکار و وظیفه شناس حضور دارند – هر یک از آنها با خانواده ها و فرزندان خود هستند که همان هوا را تنفس می کنند ، همان آب را می نوشند ، و همان را به اشتراک می گذارند. آینده اقتصادی و آنها در تأمین مردم مردم نقشی حیاتی داشته اند کالیفرنیا با انرژی ایمن و مطمئن تولید شده تحت دقیق ترین مقررات زیست محیطی در جهان.

بدون مشارکت آنها هیچ راهی برای پایداری انرژی پایدار وجود ندارد. صدای آنها خاموش می شود. ما اجازه نمی دهیم که توسط Consumer Watchdog و دیگران که دستور کار خارج از نفت را بر عهده دارند ، اهریمنی شوند.

این تصور که توسط Consumer Watchdog و سایرین تحت فشار قرار گرفته است مبنی بر اینکه ما می توانیم همه روغن را خاموش کنیم و همچنان از انرژی مورد نیاز مردم در ایالت خود مراقبت کنیم ، افسانه خطرناکی است. واقعیت این است که منابع انرژی جایگزین برای تأمین نیازهای مردم ما در هیچ کجا کافی نیستند. در صورت نیاز بیشتر به آن ، در حال حاضر تنها بخشی از شبکه ما از طریق انرژی های تجدید پذیر تأمین می شود. توقف فوری تمام عملیات نفت و گاز نه تنها منجر به کمبود انرژی غیرقابل حل می شود ، بلکه توانایی ما را در حفاظت از زندگی و معیشت های میلیونی لنگ خواهد داد.

اما این همان چیزی است که Consumer Watchdog می خواهد ، به عنوان شواهد با دستکاری مداوم آنها در داده ها در مورد مجوزهای تولید در ایالت برای حمله به صنعت ، دولت نیوزوم و ایجاد ترس و اضطراب در این کشور..

دیگر توانایی تصمیم گیری بر اساس ترس را نداریم. در اینجا حقایق ذکر شده است ، و ما از فرصت دفاع از آنها استقبال می کنیم:

مطلب مرتبط  صنعت پس از جرثقیل جرثقیل تا سال 2026 به 10 میلیارد دلار رسید: Global Market Insights، Inc.

ادعای دروغین شماره 1: CalGEM تحت فرمانداری Newsom در حال تصویب حفاری چاههای تولید جدید با سرعت شکسته است

این ادعا از دو نظر گمراه کننده است: مجوزهای جدید چاه ها با پیش بینی قیمت آینده نفت هدایت می شوند ، نه با کمبود نظارت و مدیریت سازمان تنظیم مقررات قوی. در حالی که ممکن است تعداد برنامه های کاربردی برای چاه های جدید افزایش یافته باشد ، تعداد مجوزهای متصل و رها کردن1 (یعنی بسته شدن دائمی) چاه ها از سال 2016 از چاه های جدید پیشی گرفته و منجر به ایجاد تور می شوند کاهش در تعداد چاه ها در این کشور ، افزایش ندارد.

تا زمان بروز شیوع همه گیر کنونی ، قیمت نفت از دوره کاهش یافته در سال های 2016 و 2017 بهبود یافته بود و این امر اپراتورها را به دنبال مجوز برای چاه های جدید سوق داد. در میادین نفتی اثبات شده ، اپراتورها با CalGEM کار می کنند تا مجوز برنامه های حفاری ، چه متعارف و چه غیر متعارف را برنامه ریزی کنند. افزایش مجوزهای چاه های تولید جدید بین سال های 2018 و نیمه اول سال 2020 نشان دهنده افزایش درخواست های مجوز ارسال شده در نتیجه افزایش قیمت نفت است. بر خلاف ادعای Consumer Watchdog ، هیچ آرامشی در دستورالعمل های نظارتی ایالت مشاهده نشد.

از منظر مدیریت مشاغل ، ممکن است برنامه حفاری یک اپراتور برای مدت زمان چند سال به عنوان بخشی از سرمایه گذاری مالی یک اپراتور در آن ذخیره ، سطح تولید پیش بینی شده و قیمت نفت در بازار برای اجرا برنامه ریزی شود. وقتی قیمت نفت بیشتر باشد ، اپراتورها احتمالاً برنامه حفاری خود را تسریع می کنند. هنگامی که قیمت نفت برای مدت طولانی کاهش یابد ، اپراتورها ممکن است حفاری را به تأخیر بیندازند ، زیرا ممکن است حجم تولید پیش بینی نشده هزینه های حفاری را جبران کند. طبق مقررات CalGEM ، اگر در طی 24 ماه پس از تأیید مجوز ، یک چاه حفر نشده و به صورت آنلاین آورده نشود ، مجوز لغو می شود.

مطلب مرتبط  Zoomlion نخستین جرثقیل کامیون برقی در جهان را تولید می کند و در صنعت حفاظت از ماشین آلات از ساخت و ساز حفاظت از محیط زیست پیشرو است

Consumer Watchdog این واقعیت را نادیده می گیرد که تعداد تخلیه چاه ها از مجوزهای چاه های جدید پیشی گرفته و منجر به کاهش خالص تعداد چاه ها می شود.

Consumer Watchdog مایل است تصویری از “تصویب مجوز” بی نظیر را که منجر به عرضه بیش از حد چاه های نفت در این ایالت می شود ، ترسیم کند. با این حال ، مطبوعات مطبوعاتی آنها نادیده می گیرند که تعداد چاه های نفتی که در همین بازه زمانی متصل و رها شده اند ، بیش از تعداد مجوزهای جدید چاه است. حتی با فرض اینکه تمام مجوزهای چاه جدید منجر به حفر چاه های جدید شود ، به دلیل سیاست صریح دولت برای کاهش تعداد چاه های بیکار ، هنوز کاهش قابل توجهی در تعداد چاه های نفت در این ایالت وجود دارد. در طول پنج سال گذشته هر ساله تعداد بیشتری چاه از برق نصب شده متصل و رها می شود. علاوه بر این ، تعداد مجوزهای صادر شده برای متصل کردن و رها کردن چاه ها در سال 2018 143 درصد بیشتر از تعداد مصوبات در سال 2017 بود و در سال های 2019 و 2020 نیز به افزایش خود ادامه داده است. 2016 تا به امروز (توجه داشته باشید که داده های 2020 است 1 ژانویه تا 28 آگوست) تعداد مجوزهای متصل شدن و رها کردن چاه ها در سال 2020 در حال رسیدن به نزدیک به 4000 حلقه چاه است ، با این فرض که سرعت مجاز در چهار ماه آخر سال با همان سرعت هشت حلقه چاه مجاز ادامه داشته باشد.

مطلب مرتبط  با وجود بیماری همه گیر ، ارزش بازار جهانی تصفیه آب و فاضلاب همچنان ادامه دارد

این افزایش در وصل و رها شدن نتیجه نتایج جدید بیکاری چاه است که توسط وزارت حفاظت در آوریل 2019 در پاسخ مستقیم به نگرانی های فرماندار نیوزوم در مورد مسئولیت احتمالی دولت برای چاه های یتیم.

ادعای کاذب شماره 2: اپراتورها از برنامه های مجوز برای جذب سرمایه گذاران در یک بحران مالی استفاده می کنند

برنامه های حفاری سرمایه گذاری های بلند مدت مالی هستند که متکی به فرضیات مربوط به محیط بازار و بازه های زمانی تخمینی برای سایر مصوبات نظارتی لازم مانند مجوزهای تحریک چاه (WST) ، بررسی محیطی (به عنوان مثال ، CEQA) و مجوزهای تزریق (UIC) هستند. وقتی تغییرات بازار یا تأییدیه های نظارتی به تأخیر می افتد ، اپراتورها باید برنامه ها را تنظیم کنند و ممکن است کمتر از حد مجاز چاه های تولید جدید حفر کنند یا به طور کلی برنامه ها را لغو کنند.

این فرض که اپراتور فقط برای جذب سرمایه گذاران درخواست مجوز WST می کند – و واقعیت های اقتصادی که باعث افزایش هزینه های نفت و مقررات می شود را نادیده می گیرد – به سادگی پوچ است.

1 اصطلاح “وصل و رها کن” اصطلاحی قانونی است که پس از عمر مفید آن به درستی آب بندی می شود. CalGEM الزامات خاصی برای اتصال و کنار گذاشتن چاه های نفت و گاز دارد. بسیاری از استانداردهای مشابه برای اتصال و رها کردن چاه های آب استفاده می شود.

SOURCE انجمن نفت کشورهای غربی

لینک های مربوطه

http://www.wspa.org

پاسخی بگذارید