ائتلاف Mapistry و California Metals مشارکت برای ایجاد نوآوری را برای اعضای دارای فناوری انطباق با EHS اعلام کرد

ائتلاف Mapistry و California Metals مشارکت برای ایجاد نوآوری را برای اعضای دارای فناوری انطباق با EHS اعلام کرد

سانفرانسیسکو، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Mapistry، ارائه دهنده برجسته نرم افزار انطباق با محیط زیست برای شرکت های صنعتی ، تولیدی و حمل و نقل ، امروز از یک همکاری استراتژیک با ائتلاف فلزات کالیفرنیا (CMC) ، یک اتحادیه تجاری در سراسر کشور با اعضای نمایندگی تقریباً تمام بخش های کالیفرنیا صنعت فلزکاری. این مشارکت عضویت CMC را با دسترسی به بستر دیجیتال جامع Mapistry فراهم می کند تا به آنها در به حداکثر رساندن همکاری ، دید و کنترل بر محیط زیست ، بهداشت و ایمنی (EHS) مطابقت و عملیات خطرناک کمک کند.

“CMC تعدادی از مترقی ترین شرکتهای فلزکاری را در کنار هم جمع می کند کالیفرنیا. ما مفتخریم که برای تعهد بیشتر خود در جهت کمک به از بین بردن موانع انطباق با محیط زیست از طریق فناوری و نوآوری با آنها شریک هستیم آلی جانوچ، مدیر عامل و بنیانگذار Mapistry. “در سال های اخیر ، خطر و پیچیدگی مدیریت انطباق با محیط زیست به طور چشمگیری برای تاسیسات فلزکاری افزایش یافته است – این مشارکت توانایی ما را در کمک به حل این مشکلات با استفاده از تجربیات و تخصص ما در کمک به شرکت ها برای استفاده از فناوری ساخت برنامه های انعطاف پذیر و کارآمدتر افزایش می دهد.”

مطلب مرتبط  استراتژی موضعی Zoomlion در بازارهای جهانی سطح بالا به رسمیت شناخته می شود

بیش از هر زمان دیگر ، امکانات فلزکاری در کالیفرنیا در تلاشند تا با تعداد و پیچیدگی های مورد نیاز و مقررات زیست محیطی که به سرعت در حال رشد هستند همراه شوند – به ویژه در حالی که زمان و منابع محدود را دستکاری می کنند. مشارکت Mapistry و CMC برای کمک به کاهش این چالش امکانات عضو را قادر می سازد تا از تحول دیجیتال استفاده کنند تا مشکلات انطباق خود را با زمان و منابع کمتری حل کنند. با استفاده از نرم افزار Mapistry ، اعضای CMC به ابزارهای دیجیتال و گردش کار خودکار مجهز می شوند تا عملکردهای انطباق را که بیشتر برای شرکت های صنعت فلز اهمیت دارند – از جمله طوفان ، بازرسی از تأسیسات ، اقدامات اصلاحی ، نگهداری سوابق و ایمنی.

در حال حاضر ، اعضای CMC می توانند به جای اینکه با فرم های کاغذی و صفحه گسترده برای مدیریت تعهدات خود درگیر شوند ، با استفاده از برنامه Mapistry تمام داده ها ، اسناد و برنامه های انطباق خود را از طریق یک داشبورد و برنامه موبایل قدرتمند مدیریت و ردیابی می کنند. این راه حل نه تنها امکاناتی با دید 24 ساعته و بینشی از سلامت انطباق آنها را فراهم می کند ، بلکه به تیم ها امکان دسترسی به زمان واقعی به داده های میدانی ، وظایف ، مهلت های قانونی و هشدارهای مهم را در هر مکان ، در هر زمان از راحتی رایانه ، تلفن هوشمند یا قرص تسهیلات همچنین می توانند از پلتفرم Mapistry برای تعریف ، اجرای و اجرای برنامه های پاسخ COVID-19 خود ، که بخش مهمی از ایالت کالیفرنیا الزامات بازگشایی COVID-19 برای صنعت.

مطلب مرتبط  تولید کنندگان در بازار تجهیزات تبرید صنعتی ، طراحی های جدید را کاوش می کنند و مبردهای طبیعی را به عنوان محورهای اصلی درآمد تولید می کنند: TMR

“همکاری ما با Mapistry نمی تواند در زمان بهتری برای CMC و اعضای ما باشد. همه گیری کنونی تأثیر فوق العاده ای بر تیم ها و ظرفیت اعضای تیم ما داشته است. راه حل انطباق دیجیتال Mapistry ، همراه با قابلیت های پیشرفته COVID-19 برنامه ریزی پاسخ به تاسیسات فلزکاری ما کمک می کند تا با رعایت کارآیی بیشتر و به طور مثر از انطباق اطمینان حاصل کنیم. ” جیمز سیمونلی، مدیر اجرایی ائتلاف فلزات کالیفرنیا. وی افزود: “این مشارکت همچنین ابزار لازم برای بهبود دید در بهداشت انطباق با محیط زیست ، هزینه های كنترل و بهبود كارایی عملیاتی را در اختیار اعضای ما قرار می دهد.”

مطلب مرتبط  XCMG در روز جهانی تعاون ، دستاوردهای مشارکت با شرکای صنعت را جشن می گیرد

درباره Mapistry

Mapistry در نسل بعدی نرم افزار انطباق با محیط زیست برای برنامه های EHS پیشگام است. تولیدکنندگان صنعتی و شرکت های حمل و نقل برجسته جهان از پلت فرم مبتنی بر ابر و برنامه تلفن همراه ما برای ضبط ، مدیریت و ردیابی تمام مراحل چرخه عمر انطباق از یک داشبورد آنلاین آنلاین استفاده می کنند. Mapistry یک راه حل همه در یک برای به حداکثر رساندن انطباق در مکان های تأسیسات و مناطق نظارتی – از جمله طوفان ، فاضلاب ، SPCC ، مواد خطرناک ، انطباق هوا و ایمنی ارائه می دهد. این برنامه همچنین مدیریت متمرکز داده ها ، تجزیه و تحلیل جامع ، هشدارها و همکاری و مدیریت وظایف قدرتمند را برای اتوماسیون و ساده سازی عملیات انطباق از ابتدا تا انتها ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Mapistry ، به https://www.mapistry.com/ مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
لورن الكساندر
[email protected]

تصاویر مرتبط

image1.png

SOURCE Mapistry، Inc.

پاسخی بگذارید