اتحادیه ها توافق نامه های چهار ساله را با لیبی گلس تصویب می کنند

اتحادیه ها توافق نامه های چهار ساله را با لیبی گلس تصویب می کنند

پیتسبورگ، 25 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – United Steelworkers (USW) امروز گفت اعضای اتحادیه در تاسیسات لیبی گلس در تولدو ، اوهایو، و Shreveport ، لوئیزیانا، موافقت نامه های جدید کار چهار ساله با شرکت ورشکسته را تصویب کرده اند.

اعضای اتحادیه جهانی ماشین آلات و اتحادیه بین المللی ماشین سازی (IAM) با موافقت اکثریت موافق این قراردادها که شامل کاهش دستمزد موقت و سایر امتیازاتی است که به لیبی کمک مالی می کند تا بدهی های خود را تحت سامانه 11 ورشکستگی فدرال سازماندهی مجدد کند ، اما همچنین شامل مقررات افزایش دستمزد در صورت بهبود وضعیت مالی شرکت.

مطلب مرتبط  ION اولین برنامه چند مشتری چند بعدی را در موریتانی اعلام کرد

معاون رئیس جمهور بین المللی USW (دولت) دیوید مک کال، که ریاست مذاکرات با لیبی را برعهده داشت ، اتحاد اتحادیه ترکیبی اتحادیه و کمیته مذاکره آنها را به خاطر ایستادگی در برابر انصاف و عزت زمانی که مدیریت و بستانکاران شرکت به دنبال امتیازات بزرگ و دائمی بودند ، قائل شد.

مک کال گفت: “در طول این روند ، اعضای ما روشن کردند که کاهش دستمزد و مزایای کارگران ساعتی بدون فداکاری مشترک توسط مدیریت ، شرکت را سرپا نگه نخواهد داشت.” “ما افتخار می کنیم که در کنار هم ایستادیم تا اطمینان حاصل کنیم که صدای ما شنیده می شود و ما به یک قطعنامه عادلانه تر از امتیازات ماموت که مدیریت در ابتدا پیشنهاد کرده بود ، دست یافتیم.”

مطلب مرتبط  CNOOC Limited آغاز تولید در پروژه توسعه مشترک میدان نفتی 16-2 Liuhua / 20-2 میدان نفتی را اعلام کرد

بر اساس این توافقنامه ها ، لیبی تولید خود را در سال 2008 متوقف می کند شروپورت، اما امکان حمل و نقل و توزیع در محل را حفظ خواهد کرد.

USW نماینده 850،000 زن و مرد شاغل در تولید ، فلزات ، معدن ، خمیر کاغذ و کاغذ ، لاستیک ، مواد شیمیایی ، شیشه ، خودکار سازی و صنایع تولید انرژی ، همراه با تعداد فزاینده ای از کارگران در بخش های دولتی ، خدمات ، دانشگاهی و فنی است. حرفه ها

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor آسانسور اصلاح شده برای مکانیک کامیون و اتوبوس را توسعه می دهد (MTN-3215)

اطلاعات بیشتر، مخاطب: تونی مونتانا – 412-562-2592 یا [email protected]

SOURCE United Steelworkers (USW)

لینک های مربوطه

http://www.usw.org

پاسخی بگذارید