اتوماسیون SPOC که برای سومین بار به فهرست شرکت 5000 معرفی شده است

اتوماسیون SPOC که برای سومین بار به فهرست شرکت 5000 معرفی شده است

TRUSSVILLE ، علا.، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – برای سومین بار ، اتوماسیون SPOC به لیست سالانه مجله 5000 ، Inc. از سریعترین رشد شرکت های خصوصی در آمریکا در سال 2020 معرفی شده است.

“این افتخار برای همه افراد در SPOC است ،” بابی میسونمدیرعامل شرکت می گوید. “رشد ما نتیجه مستقیمی از کار باورنکردنی و فداکاری همه در تیم ما است. برای سومین بار در این لیست معتبر نامگذاری شده است ، این باید باعث شود که همه در تیم ما افتخار کنند.”

مطلب مرتبط  Powerhouse Brattratrkaia برنده Smarter E-Award 2020 در بخش "پروژه های برجسته" است

هر ساله ، این مجله لیستی از سریعترین رشد شرکت های خصوصی را بر اساس درصد رشد درآمد طی یک دوره سه ساله جمع آوری می کند. این لیست از همه ابعاد کسب و کار تجلیل می کند و برندگان گذشته مارک های قابل توجهی مانند مایکروسافت ، تیمبرلند ، اینتایت ، اوراکل و پاتاگونیا را در بر می گیرند.

مطلب مرتبط  با دارا بودن ارزش بازار بیش از 105 میلیارد یوان ، شانگهای برقی رتبه چهارم و بالاترین شرکت دارای لیست در چین را به خود اختصاص داده است

درباره اتوماسیون SPOC
SPOC Automation یک شرکت نوآوری مستقر در ایالات متحده است که در فناوری اتوماسیون برای صنعت نفت و گاز تخصص دارد. شرکت SPOC محصولات خود را برای اتوماسیون فرآیندهای موجود در بازارهای بالادست و میان رده تولید می کند ، مخصوصاً برای آسانسور مصنوعی ، مدیریت آب و برنامه های فشرده سازی.

مطلب مرتبط  اولین مطالعه کاهش عفونت مرتبط با بهداشت با استفاده از 90 روزه پوشش ضد میکروبی ، مطالعه نشان می دهد

برای اطلاعات بیشتر با شماره (205) 661-3642 تماس بگیرید یا به SPOC Automation در spocautomation.com مراجعه کنید.

مخاطب:
تینا ویلیس
حساب کاربری
(205) 730-2316
[email protected]

SOURCE SPOC اتوماسیون

لینک های مربوطه

https://spocautomation.com

پاسخی بگذارید