اجلاس مجازی Gastech انگیزه انتقال انرژی را فراهم می کند

اجلاس مجازی Gastech انگیزه انتقال انرژی را فراهم می کند

تصمیم گیرندگان ، تنوع بخشیدن به انرژی سبز را به عنوان اولویت رشد بلند مدت و اهداف صفر خالص می دانند

کنفرانس استراتژیک اجلاس مجازی Gastech با مهمترین تصمیم گیرندگان در صنایع گاز ، LNG و انرژی

لندن، 13. سپتامبر 2020 / PRNewswire / – اجلاس مجازی Gastech با یادداشت پایانی امروز به پایان رسید. در این اجلاس به طور خاص به اهمیت گاز در افزایش تقاضای جهانی انرژی پرداخته شده و مقاومت صنعت در برابر نوسانات قیمت ، COVID-19 و اهداف جدید زیست محیطی برجسته شده است. شرکتهای گاز اکنون شرکتهای انرژی هستند و آنها دارای یک وظیفه جمعی برای هدایت آینده انرژی کم کربن هستند.

چان چون آواز، وزیر سنگاپور در تجارت و صنعت ، قله را روز دوشنبه افتتاح کرد ، هفتم. سپتامبر ، و اولین کسی بود که به موضوعی رسید که این هفته بارها و بارها مطرح شده است ، یعنی چگونگی تکمیل صنعت گاز ، LNG و انرژی برای انطباق با اهداف استراتژی خالص کربن صفر تا اواسط قرن برای رسیدن به. در سخنرانی افتتاحیه اش توضیح داده شد چان چون آواز“از آنجا که ما یک نقطه عصبی برای LNG در منطقه خود هستیم ، دولت و صنعت گاز در سنگاپور اقدامات زیادی را در کل زنجیره ارزش انجام داده اند. این هدف به منظور ارتقا نوآوری ها در صنعت و حمایت از استراتژی های انرژی پایدار از نظر محیط زیست است. “

گاستک در گذشته همیشه مدیر عاملان عالی را داشته است شاخه به عنوان سخنران برنده شوید. برنامه های مهم کنفرانس استراتژیک و فنی شامل بیش از 200 سخنران ، 89 جلسه کنفرانس و سخنرانی بود. بیش از 1500 نماینده در سیستم عامل برجسته این جهان برای تبادل دانش در مورد گاز ، LNG و انرژی شرکت کردند. مباحث همچنان در دستور کار مهم قرار دارد مانند: مواردی که آینده صنعت را تحت تأثیر قرار می دهد. امنیت تأمین انرژی مقرون به صرفه بودن و پایداری پیش بینی های بهبود تقاضا و سرمایه گذاری و تغییر در عرضه در جهانی پس از COVID-19.

سیموس اورگان، وزیر منابع طبیعی کانادا ، روز دوشنبه در سخنرانی اصلی به نمایندگان پرداخت و درباره حکم اجلاس برای انتقال انرژی اظهار داشت: “همانطور که هدف ما از انتشار صفر خالص تا سال 2050 به صنعت نفت و گاز ما نیاز دارد ، صنعت نفت و گاز ما صفر است. “اورگان افزود:” ما مأموریتی داریم که باید از این پس با هم کنار بیاییم: حرکت به سمت اقتصاد صفر خالص تا سال 2050 ، رشد مداوم در اقتصاد جهانی و یک چرخش انرژی که کسی را پشت سر نخواهد گذاشت. ”

مطلب مرتبط  شتاب دهنده تحقیقات انرژی از نظرات مثبت وزیر استقبال می کند زیرا ERA برنامه های آینده را تشریح می کند ، که می تواند 7000 شغل سبز Covid Recovery ایجاد کند

جوزف مک مونیگل، دبیرکل مجمع بین المللی انرژی ، روز دوم کنفرانس را با سخنرانی اصلی آغاز کرد: “همه گیری هراس با افزایش شکاف تقاضا در ده سال آینده ، خطر را افزایش می دهد. این فرصت های جدیدی را برای صنعت گاز فراهم می کند که می تواند نقش بیشتری در دستیابی به اهداف در زمینه های آب و هوایی ، هوای پاک و دسترسی به انرژی داشته باشد. “

در طول کل اجلاس ، زبان به نیاز یک راه حل مشترک برای انتقال انرژی و همچنین استراتژی ها و نوآوری هایی که آینده صنعت را شکل می دهد ، بازمی گردد. توماس سیبل ، نویسنده ، رئیس و مدیر ارشد اجرایی در C3.ai و یوجین کسپرسکی، مدیر عامل از کسپرسکی، در Gastech Tech Talks در مورد تحول دیجیتال ، اینترنت اشیا و امنیت و همچنین اهمیت فناوری برای آینده صنعت انرژی صحبت کرد.

پراتیما رانگاراجان، مدیر عامل شرکت OGCI Climate Investments ، به تغییرات اقلیمی پرداخت. وی گفت ، “انرژی تمام این فعالیتها را تأمین می کند ، اما کربن زدایی در سیستم انرژی به تنهایی نمی تواند مشکل اقلیم را حل کند. به همین دلیل است که برای همه ما ، از جمله در صنعت انرژی ، ضروری است که یک نگاه جامع به همه کارهایی که انجام می دهیم داشته باشیم و با هم در زمینه کربن زدایی اکوسیستم های خود کار کنیم. ”

پتانسیل هیدروژن برای ایفای نقش اساسی در آینده ای با انرژی پاک ، ایمن و مقرون به صرفه در این هفته مورد بحث قرار گرفت ، با De La Rey Venter ، معاون اجرایی رئیس جمهور ، شرکت مجتمع گاز شركت ، از این س askingال لفظی ، “هیدروژن واقعاً چه معنی دارد؟ برای رسیدن به اهداف آب و هوایی ما؟ صادقانه بگویم ، یک مأموریت مهم است. “هیدروژن نقش مهمی در کربن زدایی صنعت انرژی خواهد داشت. این هفته نمایشگاه و کنفرانس هیدروژن گاستک برای اولین بار راه اندازی شد. این هدف در کنار Gastech در همان مکان برگزار می شود و هدف آن این است که کسانی که در حال تولید هیدروژن هستند و کسانی که سرمایه گذاری می کنند بتوانند سپتامبر آینده در سنگاپور گرد هم بیایند.

مطلب مرتبط  Azure Power Global Limited برای برگزاری نشست عمومی سالانه 2020 در تاریخ 28 سپتامبر 2020 برگزار می کند

از سخنرانان این اجلاس بودند لورنزو سیمونلی، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل توسط بیکر هیوز، ماارتن وتسلار، مدیر مجتمع گاز و انرژی های جدید و عضو کمیته اجرایی شرکت شل ؛ لوران ویویر، معاون ارشد رئیس جمهور ، گاز ، مایک سابل، مدیر عامل شرکت ، مدیر عامل و بنیانگذار ، Venture Global LNG؛ جروم اشمیت، رئیس ، ابتکار عمل اقلیم نفت و گاز ؛ الکس وولکوف، معاون رئیس جمهور ، بازاریابی جهانی LNG ، ExxonMobil؛ فرانسیس فانون، دستیار وزیر دفتر منابع انرژی ، وزارت امور خارجه ایالات متحده شاون توپرمعاون دانشیار منابع طبیعی ، کانادا ؛ عزیزم دیل نالی، وزیر دستیار گاز طبیعی و برق ، دولت آلبرتا؛ ایرتیزا سید، رئیس جمهور ، ExxonMobil LNG Market Development Inc ؛ پرابهت سینگ، رئیس و مدیر عامل ، Petronet LNG؛ آتسونوری تاکهوچی، مدیر اجرایی ، مدیر کل ارشد بخش بهینه سازی و تجارت LNG ، گاز توکیو ؛ فیصل خان، مدیر ارشد مالی ، Sempra LNG ؛ آناتول فیگین، مدیر ارشد بازرگانی ، Cheniere ؛ توماس سیبل، نویسنده و رئیس و مدیر ارشد اجرایی ، C3.ai ؛ د لا ری ونتر ، معاون اجرایی رئیس جمهور ، شرکت مجتمع گاز ، شل ؛ نیک هلندر، عضو هیئت اجرایی Uniper SE؛ کیسوکه ساداموری، مدیر ، بازارهای انرژی و امنیت ، آژانس بین المللی انرژی؛ سانجیو لامبا، معاون اجرایی ، APAC ، Linde ؛ Thorbjoern Fors ، معاون اجرایی رئیس جمهور ، برنامه های کاربردی صنعتی ، انرژی زیمنس و دن فلدمن، شرکا ، شیرمن و استرلینگ.

مطلب مرتبط  جورجیا پاور در تلاش است تا پس از طوفان زتا 68،000 مشتری باقیمانده را بازگرداند

نیک ارنستین ، معاون انرژی رئیس جمهور در dmg-event ، گفت: “اجلاس مجازی Gastech یک دیدگاه جالب ارائه داد که در حال حاضر استراتژی ها و روندهای تجاری بر صنایع گاز ، LNG و انرژی تسلط دارند. وی اطلاعاتی را در مورد چگونگی بهتر انطباق با الگوهای تجاری برای دوره پس از همه گیری به نمایندگان ارائه داد. “

اجلاس مجازی Gastech 2020 به جای نمایشگاه و کنفرانس Gastech برگزار شد که قرار بود این هفته در سنگاپور برگزار شود. رویدادهای dmg و هیئت مدیره Gastech ، با مشورت با Enterprise Singapore و هیئت گردشگری سنگاپور ، تصمیم به برگزاری این رویداد در 13 تا 16 آوریل گرفته اند. سپتامبر 2021 به دلیل نگرانی در مورد همه گیر جهانی ، دسترسی و رفاه سخنرانان ، نمایندگان ، غرفه داران و بازدید کنندگان.

اطلاعات در مورد Gastech

گاستک تقریباً 50 سال است که زمینه تبادل در بخشهای گاز ، LNG و انرژی را فراهم کرده است. در حالی که جهان به آرامی از سایه COVID-19 خارج می شود ، اجلاس مجازی Gastech می خواهد به مهمترین موضوعات و فرصت های امیدوارکننده صنعت گاز ، LNG و انرژی در 4 دوره صنعتی بپردازد.

اجلاس مجازی Gastech که از 7 تا 11 برگزار می شود سپتامبر 2020 راهنما و جهت دهی خواهد بود زیرا صنایع گاز ، گاز LNG و انرژی به دنبال تعادل بین اولویت های شرکت ها و مجوز فعالیت در دنیای COVID-19 هستند. این اجلاس با تمرکز بر نوآوری فناوری ، پویایی عرضه و تقاضا ، مشارکت در حال توسعه ، ارتباطات و متخصصان و حاکمیت و اهرم فشار ، دستور کار صنایع جهانی گاز ، LNG و انرژی را برای دهه های آینده تعیین خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر ببین www.gastechevent.com.

ما را در شبکه های اجتماعیGastechevent دنبال کنید و از #GTVirtualSummit و #Gastech برای آخرین صداهای اصلی و به روزرسانی های اخبار در طول رویداد استفاده کنید!

لینک های مربوطه

http://www.gastechevent.com

SOURCE Gastech Virtual Summit 2020

پاسخی بگذارید