ادی گارزا نیروهای ویژه چرخش را شروع می کند

ادی گارزا نیروهای ویژه چرخش را شروع می کند

گارزا با بیش از 30 سال تجربه در زمینه و پشت سکونت ، آماده است تا در این مدت این تلاش جدید را به صنعت انجام دهد. TASF خدمات خود را به کل منطقه خلیج فارس و فراتر از آن ارائه می دهد. TASF با هم همکاری کرده است کیت هرست، رئیس برج فورس ، LLC مستقر در Deer Park، TX برای کمک به راه اندازی این تلاش جدید در صنعت.

هرست توضیح داد: “TASF شریکی است که ما از همکاری با آن هیجان زده ایم.” “برج فورس یک شرکت تاسیس شده در صنعت پالایش و پتروشیمی با بیش از شش سال فعالیت در این صنعت و میزان صدمات قابل ضبط صفر است. من اطمینان دارم TASF از این نوع نخبگان شروع به شناختن ادی و تیم حرفه ای او خواهد کرد.”

مطلب مرتبط  سریال هم گناه قسمت 11 یازدهم - نسخه کامل

برای اطلاعات بیشتر لطفا ایمیل کنید ادی گارزا در [email protected] یا کیت هرست در [email protected].

درباره نیروهای ویژه چرخش:

نیروهای ویژه چرخش (TASF) پاسخ این صنعت به نیازهای چرخش آن است ، چه اورژانس باشد و چه برنامه ریزی شده. این نیروها با بالاترین کیفیت پرسنل آموزش دیده و ماهر در صنعت ، همه در حالی که ایمن ترین و کامل ترین خدمات را برای هر پروژه یا چرخش ارائه می دهند ، به پروژه های برنامه ریزی شده ، بهبودها ، تعمیرات ، تغییر وضعیت ، خسارات و موارد دیگر پاسخ می دهند. نیرو می تواند همه کارها را انجام دهد – برنامه ریزی ، اجرا ، اتصالات ، جوشکاری ، تقلب ، کمک و موارد دیگر. برای پروژه بعدی ، بهبود یا خاتمه با TASF تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید ادی گارزا در [email protected].

درباره Tower Force

مطلب مرتبط  New Challenger Energy، Rebel Energy ، کارگران دیجیتال منشوری آبی را در قلب برنامه های راه اندازی خود قرار می دهد

برج فورس یک تیم اصلی برای تغییر شکل برجهای برجسته در صنعت است که شامل پتروشیمی ، گاز ، تاسیسات کشاورزی و موارد دیگر در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور است. Tower Force یک شرکت پیمانکار و نصب مکانیکی تخصصی است که کشتی ها و برج ها را در سطح بالایی نگه می دارد ، چه به تعمیر و نگهداری ، تعمیرات ، مقاوم سازی یا نصب کشتی جدید احتیاج داشته باشد. با داشتن سابقه استاندارد ایمنی در صنعت بالاتر و سالها تجربه کیفیت ، تجربه Tower Force برای هیچ یک از آنها بی سابقه است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید کیت هرست در [email protected].

SOURCE Tower Force

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 38 سریال دل

لینک های مربوطه

https://www.towerforce.com

پاسخی بگذارید