از قدرت ما محافظت کنید و از فرمان اجرایی رئیس جمهور ترامپ برای ایمن سازی سیستم برق استفاده کند

از قدرت ما محافظت کنید و از فرمان اجرایی رئیس جمهور ترامپ برای ایمن سازی سیستم برق استفاده کند

واشنگتن، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – در تلاش برای محافظت بهتر از شبکه الکتریکی در برابر حملات دشمنان خارجی ، رئیس جمهور ترامپ امروز حکم اجرایی “امنیت سیستم فله ای ایالات متحده” را امضا کرد و ممنوعیت خرید و نصب برخی تجهیزات نیروگاه ها و براساس اعلام وزارت انرژی آمریكا ، سیستم انتقال.

در پاسخ، جیم کانینگهاممدیر اجرایی حمایت از قدرت ما بیانیه زیر را صادر کرد:

“این دستورالعمل نخستین گام مهم است – ما برای حمایت از آسیب های سایبری خطرناک در زنجیره تأمین بخش برق ، این دستورالعمل نخستین قدم مهم است که از Power Our پشتیبانی می کند. این دستور یک تهدید جدی را نشان می دهد که از Power Our و سایر کارشناسان امنیتی برای آن محافظت کرده ایم. الان چند وقته

مطلب مرتبط  «دانلود رایگان فیلم The Joker Movie (2019) - maximedia را تماشا کنید

“که در نوامبر 2018، شرکت حفاظت از قدرت و امنیت ما ریج گلوب گزارشی را منتشر کرد که وابستگی روز افزون کشور ما به تأمین کنندگان خارجی را ارزیابی می کند. اخیراً در رابطه با ریج گلوبال گزارشی را در اواخر فوریه منتشر کردیم که خطرات امنیت سایبری در زنجیره تأمین صنعت برق را مورد بررسی قرار داد و خواستار تلاش مشترک بین خریداران ، فروشندگان و تنظیم کننده ها برای ساختن پروتکل قابل قبول زنجیره تأمین برای اطمینان از صحت و سقم این کشور شدیم. زنجیره تأمین صنعت ما همچنان بر روی این پروژه کار می کنیم و اقدام امروز اهمیت این تلاش را برجسته می کند.

وی گفت: “و فقط چند هفته پیش ، کمیسیون سولاریوم فضای مجازی گزارشی را با توصیه هایی با هدف تأمین امنیت بهتر زیرساخت های مهم کشورمان ، از جمله شبکه برقی که برای توانایی بسیاری از بخش های مهم دیگر برای ادامه عملکرد ضروری است ، منتشر کرد. ایالات متحده “می تواند دسترسی به بازار را به فروشندگان غیر قابل اعتماد یا پرخطر محدود کند که خطر سازش زنجیره تأمین غیرقابل قبول است.”

مطلب مرتبط  7.95 میلیارد دلار سیستم سیستم کنترل نیروگاه

“دستورالعمل رئیس جمهور به طور صحیح به وزیر نیرو اجازه می دهد تا با درآمدی از کارگروه جدید مستقر در دستور کار اقدام کند. این امر باعث می شود تا هماهنگی های لازم بین آژانس های اطلاعاتی ما و امنیت میهن برای اجرای اقدامات به موقع و آگاهانه انجام شود. این امر همچنین نیاز فوری را برجسته می کند. ایجاد پروتکل های عمیق برای راهنمایی اقدامات خریداران ، فروشندگان و تنظیم کننده ها برای اطمینان از یکپارچگی سایبر در زنجیره تأمین بخش برق کشورمان.

مطلب مرتبط  بالارد از تنظیم مقررات کامیونهای صفر-انتشار در ایستگاههای کالیفرنیا استقبال می کند

“در حالی که ما باید حساس باشیم که به طور چشمگیر هزینه ها را برای مصرف کنندگان افزایش ندهیم ، ما کاملاً باید سریعتر و جامع تر کار کنیم تا زنجیره تأمین را ایمن تر کنیم و آمریکایی ها را از عواقب حمله سایبری با تأثیر بالا محافظت کنیم.”

درباره محافظت از قدرت ما
Protect Power Our یک سازمان غیر انتفاعی است که با هدف ایجاد اجماع بین ذینفعان اصلی ، تصمیم گیرندگان و تأثیرگذاران سیاست های عمومی ، برای ایجاد یک تلاش هماهنگ و کافی با بودجه برای ایجاد شبکه برقی کشور مقاوم تر و در برابر همه تهدیدات بیرونی مقاوم است. .

منابع از قدرت ما محافظت کنید

لینک های مربوطه

https://protectourpower.org

پاسخی بگذارید