از EMEA و آسیا و اقیانوسیه استفاده کنید و اکنون یک شرکت مستقل است

از EMEA و آسیا و اقیانوسیه استفاده کنید و اکنون یک شرکت مستقل است

ژنویلرها ، فرانسه، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – EMEA سابق Technologies و آسیا و اقیانوسیه اکنون تجارت به عنوان یک شرکت مستقل تحت مالکین جدید فعالیت می کند. امروز ، تولید کننده باتری “بسته شدن معامله” را اعلام کرد و با موفقیت جدایی خود را از Exide Holdings ، Inc در ایالات متحده و انتقال کل تجارت خود به یک گروه از سهامداران بلند مدت تحت عنوان انرژی مستقر در ایالات متحده به پایان رساند. Technologies Holdings LLC. به عنوان بخشی از این معامله ، کسب و کار بودجه چند میلیون دلاری بیشتری از سرمایه گذاران جدید دریافت کرد.

جدید خارج شوید ، دفتر مرکزی آن نزدیک است پاریس، فرانسه، پیشرو در ارائه راه حل های پیشرفته انرژی برای بازارهای خودرو و صنعتی است. بیش از 5000 کارمند این شرکت در سراسر کشور اروپا، خاورمیانه، آسیا، و استرالیا بازارهای جهانی را با بهترین محصولات و خدمات در کلاس تحت چندین مارک معروف ارائه دهید. با دو مرکز تحقیق و توسعه و یازده کارخانه تولید در اروپا، اکساید به مهندسی ، ساخت و بازیافت با کیفیت بالا متعهد است و با توجه به نیازهای ذخیره سازی انرژی در حال تکامل مشتری ، به نوآوری ادامه می دهد.

مطلب مرتبط  AMETEK NSI-MI Technologies را به دست می آورد

Exide Technologies توسط یک تیم اجرایی بسیار اختصاصی و باتجربه مدیریت می شود ، به رهبری Stefan Stübing ، رئیس سابق EMEA & APAC و رئیس جدید ، رئیس اجرایی و مدیر اجرایی.

سهامداران همچنین انتصاب از جو هینریشس به عنوان رئیس هیئت مدیره. جو اخیراً به عنوان رئیس تجارت جهانی خودروسازی شرکت فورد موتور بازنشسته شد. او تخصص گسترده ای در زمینه خودرو و فناوری در سطح جهانی به ارمغان آورده و کمک بزرگی به موفقیت آینده Exide خواهد کرد.

مطلب مرتبط  FABTECH 2020 لغو شد

استفان استوبینگ ، مدیر عامل شرکت می گوید: “اکنون ، به عنوان یک فرد مستقل ، چابک تر هستیم. این به ما امکان می دهد حتی سریعتر به خواسته های مشتریان و نیازهای بازار واکنش نشان دهیم.” “صاحبان جدید نماینده گروهی از نگهبانان نگهدارنده بلند مدت اکسید هستند و ما را به خوبی می شناسند ، در نتیجه تعهد خود را به موفقیت ما نشان می دهند.”

می گوید: “من از روند رشد اکسید ، مشتری وفادار و کارمندان با استعداد تحت تأثیر قرار گرفته ام.” جو هینریشس، رئیس هیئت مدیره. “با هم ، ما از توانایی Exide در ارائه رشد و سودآوری مداوم با ورود به بازار فن آوری های نوآورانه ذخیره انرژی برای سود مشتریان اطمینان داریم.”

مطلب مرتبط  Richards Industrials اعلام تصرف Equilibar LLC

Automotive ، Motive Power و Power Network – Exide در سه کسب و کار از موقعیت خوبی برخوردار است. Exide به عنوان یک تولید کننده اصلی تجهیزات به تولید کنندگان برجسته خودرو و تجهیزات اروپایی ، در بسیاری از پیشرفت های قابل توجه ذخیره سازی انرژی که نوآوری را در بازارها امکان پذیر می کند ، نقش داشته است. 5G ، تحرک الکترونیکی ، پایداری ، دیجیتالی شدن و شهرنشینی از چالش های سال های آینده خواهد بود. اکسید جدید با نوآوری مداوم آنها را تأمین خواهد کرد تا با کارآمدترین راه حل های انرژی دنیا را به قدرت برسانند و به مشتریان در به حداکثر رساندن بهره وری و عملکرد کمک کنند.

تماس با رسانه:
کریگ اندرسون
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Exide Technologies

پاسخی بگذارید