استان کوهستان به روزرسانی های اکتشافی را در Gahcho Kué و Kennady North ارائه می دهد

استان کوهستان به روزرسانی های اکتشافی را در Gahcho Kué و Kennady North ارائه می دهد

سرمایه گذاری مشترک Gahcho Kué

سرمایه گذاری مشترک Gahcho Kué (‘GKJV’) 5216 هکتار اجاره معدنی آینده نگر الماس را در بر می گیرد ، که شامل معدن Gahcho Kué نیز می باشد. استان کوهستان 49٪ شریک زندگی در GKJV با شرکت De Beers Canada (“De Beers”) ، که مجری معدن و فعالیتهای اکتشافی در مورد اجاره GKJV است.

برنامه حفاری زمستانی برای یک دوره هشت هفته ای برای 2،100 متر حفاری هسته اکتشافی برنامه ریزی کرده بود ، اما این برنامه به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 بسیار کاهش یافت. این برنامه حول بررسی مشترک داده های تاریخی منطقه اجاره JV طراحی شده است. داده های معدنی ، ساختاری ، مغناطیسی ، EM و گرانش در بررسی شدند آگوست 2019 در یک مشترک De Beers /استان کوهستان کارگاه سیزده منطقه هدف شناسایی شدند که برخی از اهداف تحت بررسی های گرانش زمین و مقاومت در برابر OhmMapper قرار گرفتند. در کل 116 خط کیلومتر از جاذبه زمین و 128 خط خط از داده های OhmMapper بین جمع آوری شد اکتبر 2019 و فوریه 2020. در یک کارگاه دوم که در برگزار شد فوریه 2020، هشت از 13 منطقه هدف برای حفاری در اولویت قرار گرفتند. نقشه ای که هشت منطقه منطقه دارای اولویت را نسبت به معدن Gahcho Kué نشان می دهد در زیر آورده شده است.

فقط دو هدف (شماره 8 و # 12) که تقریباً در چهار کیلومتری شمال شرقی معدن واقع شده اند ، قبل از خاتمه برنامه مورد آزمایش قرار گرفتند. برای هر برنامه 549 متری دو دریل بر روی هر یک از اهداف تکمیل شد و هیچ کیمبرلیت از هم تلاشی نداشت.

معاون رئیس جمهور اکتشاف برای استان کوهستان تام مک کان نظرات ، “ما خوشبختانه از De Beers بعنوان اپراتور اکتشاف برای Joint Venture برخوردار بوده و با آنها رابطه ای پیشگویی داریم همانطور که توسط کارگاه های اخیراً برگزار شده ما اشاره کردیم. کشف کیمبرلیتite ویلسون در سال 2018 نشان دهنده پتانسیل کشف این Gahcho Kué Joint Venture و گرچه برنامه مختصری در زمستان کیمبرلیت را کشف نکرد ، اما نتایج مثبت به ناچار از همکاری ما ناشی می شود. ما آمادگی داریم اکتشاف در محل خود را مجدداً راه اندازی کنیم تا خطرات مرتبط با بیماری همه گیر کاهش یابد. “

هسته مته برای تعیین اینکه آیا تضادهای پتروفیزیکی در سنگ کشور وجود دارد که ناهنجاریهای ژئوفیزیکی را توضیح می دهد ، ارزیابی می شود. از نتایج برای رتبه بندی مناطق هدف اولویت باقیمانده قبل از هرگونه آزمایش مته بعدی استفاده خواهد شد.

پروژه کندی شمالی

پروژه 100 درصدی Kennady North مساحت 106202 هکتار در مجاورت معدن Gahcho Kué را در بر می گیرد. پنج کیمبرلیت شناخته شده وجود دارد. کلوین ، فارادی 2 ، فارادی 1-3 ، MZ و دویل. یک منبع مشخص شده برای کیمبرلیت کلوین تخمین زده شده است ، و منابع استنباط شده برای کیمبرلیت های فارادی (در مجموع “دارایی ها”) تخمین زده شده است. جزئیات تخمین منابع در گزارش های فنی ثبت شده در SEDAR و در وب سایت شرکت به آدرس www.mountainprovince.com در دسترس است.

فعالیتهای زمستانی در کنیای شمالی نیز به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 به شدت کاهش یافت. هدف اصلی برنامه زمستانی انجام حفاری های ژئوتکنیکی برای تهیه داده های اضافی برای پیشبرد دارایی ها بود. در ابتدا دو دریل در کلوین و دو دریل در هر یک در فرادی 2 و فارادی 1-3 در مجموع برای 1750 متر پیش بینی شده بود. تنها یک سوراخ ژئوتکنیکی از طریق بخش جنوب شرقی کلوین تکمیل شد که داده های سرپایی در طول کل 200 متر آن جمع آوری شده است. هدف دوم جمع آوری داده های حمام برای چندین دریاچه کوچکتر در مجاورت دارایی ها بود که از طریق روش های صدایی با عمق معمولی بدست آمد.

مطلب مرتبط  Trilogy Metals نتایج مطالعه امکان سنجی مثبت را برای پروژه قطب شمال واقع در آلاسکا ، ایالات متحده اعلام کرد

فعالیت های اکتشاف شامل تکمیل یک بررسی مقاومت مقاومت OhmMapper با فاصله 43 کیلومتری بر روی یک هدف معدنی و ژئوفیزیکی نشانگر کیمبرلیت ، واقع در 1.5 کیلومتری شرق و یخبندان فارادی 2 است. در پایان برنامه ، جمع آوری 41 ادعا را پوشش می دهد. تقریباً 39،000 هکتار در منطقه ای در شرق پروژه به پایان رسید. این منطقه مورد علاقه در ابتدا برای اکتشاف در سال 2016 مشخص شد اما اخیراً به تازگی بازسازی شد. با وجود این ادعاهای اضافی ، پروژه کنیای شمالی هم اکنون 106202 هکتار را شامل می شود و سرمایه گذاری مشترک گچکو کو را احاطه کرده است. نقشه به روز شده برای پروژه کنیا شمالی در زیر نشان داده شده است.

در ماه ژانویه ، این شرکت شرکت Hayward CSR Strategies Inc. (‘HCSR’) را درگیر کرد. Yellowknife) برای کمک به پیشرفت دارایی های شمال کنیا. دکتر. آوریل هایوارد، مالک و مشاور اصلی HCSR ، نماینده کندی الماس را به عنوان معاون پایدار Kennady North پروژه توسعه پایدار نمایندگی خواهد کرد. HCSR فعالیتهای زیست محیطی و مجوزها و روابط جامعه را برای دارایی های کندی مدیریت خواهد کرد. برای اطمینان از اینکه این فعالیتها به موازات فعالیت های معدن Gahcho Kué ، یک پروتکل به اشتراک گذاری داده های زیست محیطی با این معدن برقرار شده است.

فعالیت های اصلی تابستان ، اتصال ماهی و کارهای هیدرولوژیکی خواهد بود که در دوره تازه جوش در ماه ژوئن انجام می شود. ارزیابی دسک تاپ از داده های تاریخی برای منطقه جدید ادعا نیز با فعالیت های اکتشافی پیش بینی شده است که در اواخر سال انجام می شود.

رئیس جمهور و مدیر اجرایی استان کوهستان استوارت براون اظهار داشت: “اینها زمانهای چالش برانگیزی است که هم اکنون در حال انجام آن هستیم ، اما پروژه Kennady North و دارایی های آن مؤلفه مهمی در آینده شرکت هستند. هم Kelvin منبع را نشان می دهد و هم منابع استنباط Faraday. ما می توانیم در محدودیت های مالی ، بهداشتی و ایمنی که با آن روبرو هستیم به زندگی معدن کمک کنیم. ما به کارهای لازم برای حفظ و ارتقاء ارزش دارایی های شمالی کنیا ادامه خواهیم داد. “

****

الماس استان کوهستان Mountain Province Diamonds با 49٪ شرکت De Beers Canada در معدن الماس Gahcho Kué واقع در کانادا سرزمینهای شمال غربی. دارایی Gahcho Kué Joint Venture شامل چندین کیمبرلیت است که بطور فعال استخراج می شوند ، توسعه می یابند و برای توسعه آینده کاوش می شوند. این شرکت همچنین 106202 هکتار از مطالبات معدنی بسیار آینده نگر و اجاره نامه های اطراف ملک Gahcho Kué Joint Venture را که شامل یک منبع معدنی مشخص شده برای کیمبرلیت کلوین و منابع معدنی استنباط شده برای کیمبرلیت های فارادی است ، کنترل می کند.

مطلب مرتبط  CNOOC Limited آغاز تولید در پروژه توسعه مشترک میدان نفتی 16-2 Liuhua / 20-2 میدان نفتی را اعلام کرد

شخص واجد شرایط
افشای این خبرنامه اطلاعات علمی و فنی در مورد استان کوهستان خواص معدنی توسط دکتر بررسی شده است. Tom E. McCandless، P.Geo. ، معاون رئیس جمهور اکتشاف برای استان کوهستان و یک شخص واجد شرایط طبق تعریف استاندارد ملی 43-101 استاندارد افشای پروژه های معدنی.

احتیاط در مورد اطلاعات به دنبال جلو
این نسخه خبری حاوی برخی از “بیانیه های آینده نگر” و “اطلاعات رو به جلو” تحت کانادایی قابل اجرا و ایالات متحده قوانین اوراق بهادار مربوط به مشاغل ، عملیات و عملکرد مالی و شرایط شرکت Mountain Mountain Diamonds Inc. بیانیه های پیشرو و اطلاعات آینده دار شامل بیانیه هایی با توجه به خطرات عملیاتی از جمله اختلال احتمالی ناشی از بیماری همه گیر مانند است. Covid-19 ، تأثیر آن در سفر ، پروتکل های انزوا در خود و کار و فعالیت ها ، برآورد تولید و عمر معدن پروژه استان کوهستان؛ تحقق تخمین های ذخایر معدنی. زمان بندی و میزان تولید آینده تخمین زده شده؛ هزینه های تولید؛ قیمت آینده الماس؛ برآورد ذخایر معدنی و منابع؛ توانایی مدیریت بدهی؛ مخارج سرمایه؛ توانایی به دست آوردن مجوز برای عملیات؛ نقدینگی؛ نرخ مالیات؛ و نوسانات نرخ ارز به جز اظهارات واقعیت تاریخی مربوط به استان کوهستان، برخی از اطلاعات موجود در این مقاله بیانیه های آینده نگر را تشکیل می دهد. گفته های پیشرو ، غالباً با کلماتی مانند “پیش بینی” ، “ممکن” ، “می تواند” ، “برنامه” ، “باور” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “اهداف” ، ” “” احتمالاً “،” اراده “،” باید “،” بودن “،” پتانسیل “و سایر کلمات مشابه ، یا جمله هایی که ممکن است وقایع یا شرایط خاصی” ممکن “،” باید “یا” بخواهد “رخ دهد. اظهارات رو به جلو مبتنی بر نظرات و برآوردهای مدیریتی در تاریخ اظهارات است و براساس تعدادی از فرضیات و در معرض انواع خطرات و عدم اطمینان ها و سایر عواملی قرار گرفته است که می تواند باعث بروز حوادث یا نتایج واقعی شود. از نظر مادی از آنچه در اظهارات آینده نگر پیش بینی شده است. بسیاری از این فرضیات مبتنی بر عوامل و رویدادهایی است که تحت کنترل آنها نیست استان کوهستان و هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها ثابت کنند که صحیح هستند.

عواملی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ مادی از نتایج پیش بینی شده توسط این پیش بینی ها متغیر سازند ، شامل خطرات عملیاتی است که می تواند در رابطه با Covid-19 بوجود آید ، از جمله ، اما محدود به پروتکل هایی نیست که ممکن است اتخاذ شود تا کنترل گسترش Covid-19 و هرگونه تأثیر چنین پروتکل هایی روی استان کوهستان مشاغل و عملیات ، تغییرات در درجه سنگ معدن یا نرخ بازیافت ، تغییر در شرایط بازار ، تغییر در پارامترهای پروژه ، تعیین توالی معادن. نرخ تولید؛ جریان نقدی؛ خطرات مربوط به در دسترس بودن و به موقع بودن مجوزها و مصوبات دولتي. تهیه و تقاضا برای الماس. نوسان قیمت کالاها و نرخ ارز ، امکان افزایش قیمت پروژه یا هزینه ها و هزینه های غیرقابل پیش بینی ، اختلافات کارگری و سایر خطرات صنعت معدن ، عدم کارایی کارخانه ، تجهیزات یا فرایندها همانطور که پیش بینی شده است.

مطلب مرتبط  Prospectus قفسه نهایی Ballard Files

در مورد این عوامل در جزئیات بیشتر بحث شده است استان کوهستان جدیدترین فرم اطلاعات سالانه و جدیدترین MD&A در SEDAR ، که همچنین فرضیات کلی اضافی در رابطه با این اظهارات ارائه می دهد. استان کوهستان هشدار می دهد که لیست فوق از عوامل مهم جامع نیست. سرمایه گذاران و سایرین که خود را بر اساس بیانیه های آینده نگر قرار می دهند ، باید عوامل فوق و همچنین عدم قطعیت های نماینده آنها و خطرات ناشی از آنها را با دقت در نظر بگیرند. استان کوهستان معتقد است که انتظارات منعکس شده در آن بیانیه های آینده نگر منطقی است ، اما نمی توان اطمینان داد که این انتظارات صحیح ثابت می شود و چنین اظهارات آینده نگر که در این نسخه خبری موجود نیست نباید به طور غیرقانونی به آنها اعتماد کرد. این بیانیه ها فقط از تاریخ انتشار این خبر صحبت می کنند.

با اينكه استان کوهستان تلاش شده است عوامل مهمی را كه می تواند باعث شود اقدامات واقعی ، رویدادها یا نتایج تفاوت معناداری با آنچه كه در بیانیه های آینده نگر وجود دارد متفاوت باشد ، شناسایی كند ، ممكن است فاكتورهای دیگری نیز وجود داشته باشد كه باعث می شود اقدامات ، حوادث یا نتایج پیش بینی ، تخمین یا در نظر گرفته نشده باشد. هیچ تضمینی وجود ندارد که اظهارات آینده نگر دقیق باشند ، زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از لحاظ معنوی با آنچه پیش بینی می شود در چنین بیانیه ها متفاوت باشند. استان کوهستان اگر شرایط یا برآوردهای مدیریتی یا تغییر نظرات به غیر از آنچه در قوانین مربوط به اوراق بهادار لازم است ، تغییر کنند ، هیچگونه تعهدی برای بروزرسانی اظهارات آینده نگر ندارد. به خواننده هشدار داده شده است كه به اظهارات آینده نگر اعتماد ندارد. بیانیه های مربوط به ذخیره مواد معدنی و برآورد منابع نیز ممکن است در نظر گرفته شود که عبارت های آینده نگر را به حدی که شامل تخمین هایی از کانی سازی است که با توسعه املاک مواجه می شوند ، تشکیل دهند.

به علاوه، استان کوهستان ممکن است تغییراتی در برنامه های تجاری خود ایجاد کند که می تواند نتایج آن را تحت تأثیر قرار دهد. دارایی های اصلی استان کوهستان طبق سرمایه گذاری مشترک تحت آن اداره می شود استان کوهستان اپراتور نیست استان کوهستان در معرض اقدامات انجام شده یا حذف های انجام شده توسط اپراتور در مورد حق خود و / یا تعیین های انجام شده توسط سرمایه گذاری مشترک تحت شرایط آن است. چنین اقداماتی یا حذفیاتی ممکن است عملکرد آینده استان کوهستان را تحت تأثیر قرار دهد. تحت یادداشت فعلی و تسهیلات اعتباری گردان استان کوهستان در توانایی آن برای پرداخت سود سهام در سهام عادی محدودیت های خاصی دارد. اعلام سود سهام به صلاحدید است استان کوهستان هیئت مدیره ، مشمول محدودیت های موجود در بدهی شرکت می باشد و به آن بستگی خواهد داشت استان کوهستان نتایج مالی ، الزامات نقدی ، چشم انداز آینده و سایر عواملی که توسط هیئت مربوطه در نظر گرفته می شود.

SOURCE کوه استان الماس

لینک های مربوطه

http://www.mountainprovince.com

پاسخی بگذارید