استراتژی جدید برای قرار دادن سوئد به عنوان پیشرو در زنجیره ارزش باتری

استراتژی جدید برای قرار دادن سوئد به عنوان پیشرو در زنجیره ارزش باتری

مقررات مربوط به باتری که روز پنجشنبه توسط کمیسیون اروپا پیشنهاد شد ، نیاز به حداقل رساندن ردپای اجتماعی و رد پای کربن صنعت باتری را برجسته می کند. Fossil Free Sweden یک استراتژی ملی جدید باتری را به دولت سوئد ارائه داده است ، که نشان می دهد چگونه سوئد می تواند در توسعه زنجیره ارزش پایدار باتری موقعیت رهبری داشته باشد. استراتژی ملی با همکاری EIT InnoEnergy تدوین شده و توسط شرکت هایی در سراسر زنجیره ارزش و همچنین دانشگاه ها و سازمان های زیست محیطی پشتیبانی می شود.

استکهلم ، 11 دسامبر 2020 / PRNewswire / – دیروز کمیسیون اروپا پیشنهادی از تنظیم جدید باتری. این طرح بلند پروازانه است: هدف آن به حداقل رساندن رد پای کربن و ردپای اجتماعی باتری ها است. این امر با اتحاد باتری اروپا تسریع می شود ، که با هدف ایجاد یک زنجیره ارزش پایدار باتری در اروپا ، ماروش شفوویچ ، نماینده اتحادیه اروپا در سال 2017 ، راه اندازی شد. استراتژی سوئدی برای یک زنجیره ارزش پایدار باتری نشان می دهد که چگونه اقدامات در سوئد به توسعه صنعت باتری اروپا کمک می کند.

توسعه تولید باتری پایدار نه تنها برای دستیابی به اهداف آب و هوایی مهم است ، بلکه ظهور یک صنعت رقابتی را ایجاد می کند که باعث ایجاد رشد و اشتغال در سراسر زنجیره ارزش باتری می شود.

مطلب مرتبط  CITGO قیمت گذاری ارزهای بزرگ با ارزش 1.125 میلیارد دلار را با پیشنهاد خصوصی ارائه می دهد

سوانته آکسلسون، هماهنگ کننده ملی فسیل فری سوئد ، گفت: “تقاضای زیاد برای برق در بخش حمل و نقل و فرآیندهای صنعت ، تولید باتری را به تنگنا تبدیل کرده است. باتری های تولید شده پایدار ممکن است به بعدی تبدیل شوند گسترش بزرگ صنعت سوئد. ”

پیش بینی شده است که در “رتبه بندی جهانی زنجیره تامین باتری لیتیوم یون” بلومبرگ NEF ، سوئد در سال 2025 از 10 به 4 برسد ، تنها عقب مانده است چین، ژاپن و ایالات متحده است.

سوئد با دستیابی به مواد اولیه ، برق ارزان و فسیلی ، تجارب و سیاستهایی که برق رسانی مداوم را با الزامات زیست محیطی بالا ترویج می دهند ، در موقعیت قدرتمندی قرار دارد. علاوه بر این ، سوئد در کل زنجیره ارزش ، از بازیافت و استخراج تا تولید مواد فعال ، باتری های کامل و بسته های باتری ، تا برنامه های کاربردی در صنعت خودرو و همچنین سیستم ، بازیگران قدرتمندی دارد. انرژی

استراتژی ملی برای زنجیره ارزش باتری پایدار توسط ابتکار دولت Fossil Free Sweden با همکاری EIT InnoEnergy تدوین شده است ، که همچنین اساس استراتژی باتری اروپا را برای کمیسیون اروپا تدوین کرده است.

مطلب مرتبط  نام های EPA Clorox Safer Choice شریک سال برای ارتقا of شیمی ایمن ، محصولات

این استراتژی توسط بازیکنان در کل زنجیره ارزش ، از صنعت معدن سوئد گرفته تا تولید کننده سلول باتری Northvolt ، تولیدکنندگان وسایل نقلیه مانند Volvo Cars ، Volvo Group و Scania و توزیع کننده برق Vattenfall و همچنین دانشگاهها پشتیبانی می شود. و سازمان های زیست محیطی.

این استراتژی خواسته های سیاست ملی را در پنج زمینه لیست می کند:

  1. باتری های پایدار برای یک سیستم حمل و نقل بدون فسیل و انرژی: تقاضا و استفاده از باتری های پایدار را تحریک کنید.
  2. تولید پایدار باتری ، یک صنعت جدید برای سوئد: شرایطی را برای توسعه زنجیره ارزش باتری پایدار در سوئد ایجاد کنید.
  3. بازیابی و استخراج مواد برای صنعت باتری پایدار و مدور: ایجاد شرایطی که صنعت معدن و صنعت بازیافت را قادر سازد تا از مواد اولیه تولید شده پایدار کمک کنند.
  4. توسعه مهارت برای آینده شارژ: برای توسعه مهارت در تحقیق ، نوآوری و آموزش سرمایه گذاری کنید.
  5. همکاری و گفتگو برای رشد و صادرات: پیشنهادات اقدام را از طریق همکاری گسترده در سراسر زنجیره ارزش باتری پیاده سازی و پیگیری کنید.

کنت جوهانسون، مدیر عامل شرکت EIT InnoEnergy Scandinavia ، اظهار داشت: “سوئد امروز بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم باتری اروپا است ، اما در بسیاری از قسمت های زنجیره ارزش جای توسعه وجود دارد و در اینجا استراتژی می تواند یک ابزار مهم باشد. برای تعهد همه دست اندرکاران و امیدواریم که چگونه می توان از نمونه کار این استراتژی به عنوان الگویی برای پیروی از سایر کشورهای اروپایی استفاده کرد. “

مطلب مرتبط  شرکت نیکل کانادا معاملات املاک را با شرکت اکتشاف مواد معدنی شریف بسته می کند.

درباره EIT InnoEnergy
EIT InnoEnergy موتور اصلی برای نوآوری در انرژی پایدار و کارآفرینی در سراسر اروپا و فراتر از آن است.

EIT InnoEnergy به 380 شرکت تازه تأسیس مرتبط با انرژی پایدار سرمایه گذاری و خدمات ارزش افزوده ارائه کرده است که بیش از 30 نفر در انبار ذخیره می شوند ، از جمله بازیکنان شاخص مانند Northvolt ، تولید کننده باتری های پایدار به صورت عمودی و Skeleton Technologies ، یک رهبر جهانی در خازن های فوق العاده که نقشی اساسی در OEM های اصلی بازی می کند.

به دنبال حکم کمیسیون اروپا ، EIT InnoEnergy جریان صنعتی اتحادیه باتری اروپا را در سال 2017 هدایت می کند ، ابتکار کمیسیون اروپا برای ایجاد یک صنعت باتری قوی و رقابتی در اروپا.

EIT InnoEnergy در سال 2010 تأسیس شد ، 560 میلیون یورو در نوآوری های انرژی پایدار سرمایه گذاری کرده و توسط موسسه نوآوری و فناوری اروپا (EIT) پشتیبانی می شود.

https://innoenergy.com/

مخاطب:
Megain buchan
[email protected]

لینک های مربوطه

http://www.innoenergy.com

منبع EIT InnoEnergy

پاسخی بگذارید