استراتژی موضعی Zoomlion در بازارهای جهانی سطح بالا به رسمیت شناخته می شود

استراتژی موضعی Zoomlion در بازارهای جهانی سطح بالا به رسمیت شناخته می شود

CHANGSHA ، چین، 20 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – شرکت علم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion ، آموزشی ویبولیتین (Zoomlion) ادامه موفقیت جهانی در نیمه اول سال 2020 ، از جمله صادرات رکورد جرثقیل برج به کره جنوبی، تحویل آخرین جرثقیل ZAT2000 تمام زمینی آن به قطرو سفارشات جدید جرثقیل های برج T6515-8KC از اسلوونی.

Zoomlion علاوه بر ارائه خدمات جامع که باعث بهبود رقابت آنها می شود ، سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه را برای نوآوری و بهینه سازی محصولات برای مشتریان در سراسر جهان افزایش داده است.

“مکان” همواره در مرکز توسعه استراتژیک جهانی زوملیون بوده است ؛ نه تنها در انجام فعالیتهای ما با نمایندگان محلی بلکه در تولید محصولاتی متناسب با شرایط ساخت و سازهای محلی و عادات ساختمانی منعکس می شود. کاربران ، “گفت: لی بن ، معاون مدیر کل بخش تجارت خارجی زوملیون.

مطلب مرتبط  LONGi با ماژول های دو طرفه بسیار کارآمد ، علامت 10 GW را شکاف می دهد

با بهره گیری از فرصت های ارائه شده از سرگیری کار در کره جنوبی از زمان ظاهر COVID-19 ، زوملیون رکوردی برای تعداد جرثقیل های برج صادر شده به آن تعیین کرده است کره جنوبی. این نام تجاری اکنون تقریبا نیمی از سهم بازار را در صادرات جرثقیل های برج چینی به این کشور نشان می دهد کره جنوبی، و همچنان به حفظ مقام اول خود ادامه داده است.

زوملیون از سال 2013 با نمایندگان محلی کره جنوبی همکاری و تنظیم و بهبود محصولات فعلی را برای پاسخگویی به خواسته های بازار محلی انجام داده است. در حال حاضر Zoomlion جرثقیل های برج تناژ بزرگ را به این کشور صادر می کند کره جنوبی، و دسته های جرثقیل های برج صاف ، “چکش” و پرتوهای جرثقیل را پوشش می دهد. Zoomlion همکاری پروژه ای را با شرکتهای برتر ساختمانی کره جنوبی مانند ساخت و ساز Lotte ، ساخت Daewoo و گروه مهندسی و ساخت سامسونگ آغاز کرده است.

مطلب مرتبط  آربین باتری جدید سه الکترود را روانه بازار می کند

وی گفت: “با همکاری نزدیک با نمایندگان محلی ، ما به دنبال کمک به علاوه بر مشارکت در پروژه های ساختمانی محلی ، برای همه طرف هایی که محصولات و خدمات عالی دارند ، به شرایط سودمندی خواهیم رسید.” ژانگ شینمدیر منطقه ای بخش بازاریابی در خارج از کشور Zoomlion برای ماشین آلات ساختمانی (منطقه ویژه آسیا).

ZAT2000 ، جدیدترین نسل 4.0 جرثقیل خارج از جاده ، به این کشور صادر شده است قطر در ماه ژوئن ، به همراه چند کامیون جرثقیل متوسط. جرثقیل ZAT2000 با ظرفیت بلند کردن 200 تن ، به عنوان بازیکن جدید در بازار رقابتی جرثقیل های محلی با قدرت بالا ظاهر شده است. در حال حاضر Zoomlion بیشترین سهم بازار را در بین صادرات جرثقیل چینی به این کشور دارد خاورمیانه.

در سال 2019 Zoomlion Zoomlion CIFA Europe را برای توسعه تجارت جرثقیل برج در اتحادیه اروپا تأسیس کرد و با بزرگترین سرویس اجاره جرثقیل برج در اسلوونی همکاری کرده است تا محصولات را به بازار محلی معرفی کند. جرثقیل برج T7020-12H اولین محصول Zoomlion است که در اسلوونی اولین کار خود را انجام داد ، که عملکرد عالی آن اخیراً منجر به سفارش دیگری برای جرثقیل های برج T6515-8KC شد.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود صنعت رزین های اکریلیک در سراسر جهان تا سال 2025 به 21.9 میلیارد دلار برسد

درباره Zoomlion

شركت علم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion با تأسیس در سال 1992 ، شركتی با تولید تجهیزات پیشرفته است كه ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات كشاورزی و خدمات مالی را درك می كند. این شرکت در حال حاضر بیش از 600 محصول برش ، از 55 خط تولید را پوشش می دهد که ده دسته اصلی را شامل می شود.

منبع زوملیون

لینک های مربوطه

www.zoomlion.com

منبع زوملیون

پاسخی بگذارید