استرلینگ و ویلسون سولار محدود دفتر جدیدی را در اسپانیا افتتاح می کنند

استرلینگ و ویلسون سولار محدود دفتر جدیدی را در اسپانیا افتتاح می کنند

برای تمرکز بر رشد بازار خورشیدی در اروپا

سیویل، اسپانیا ، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – استرلینگ و ویلسون سولار محدود (SWSL) (BSE: 542760) (NSE: SWSOLAR) ، امروز به دنبال استراتژی توسعه بین المللی خود ، افتتاح دفتر جدید خود را در اسپانیا اعلام کرد . دفتر واقع در سویل، دفتر مرکزی شرکت برای فعالیتهای اروپایی آن خواهد بود که از بازارهایی مانند این کشورها استفاده می کنند و از آنها بهره می برند کشور پرتغال، اسپانیا ، ایتالیا ، لهستان ، و غیره.

Vikas bansal، مدیر منطقه ای – اروپا گفت ، “ما این افتتاح دفتر را گام مهمی به جلو در استراتژی شرکت برای دستیابی به بازارهای کلیدی می دانیم. اروپا از نظر ظرفیت خورشیدی پتانسیل زیادی دارد و انتظار می رود بازار شاهد راه اندازی ظرفیت های جدید خورشیدی باشد. نیروگاه های PV حدود 7 گیگاوات هر سال و تا سال 2023 به عنوان یک بازار 28 گیگاواتی ظهور می کنند. با داشتن بازارپذیری قوی و روابط خوبی که با IPP های منطقه پرورش داده ایم ، SWSL آماده است تا فعالیت های خود را در اروپا گسترش دهد تا انتقال جهانی به انرژی کم کربن. “

مطلب مرتبط  ICL HALOX® SCRATCH-X ™ ، یک افزودنی مبتکرانه ضد خراش مبتنی بر مواد معدنی را راه اندازی کرد

“SWSL به طور مداوم بر مشتری مداری ، پیاده سازی و برتری تحویل تأکید دارد که به ما کمک کرده است به بازارهایی که از نظر استراتژیک دارای سیاست های خورشیدی مطلوب و ویژگی های خورشیدی بالا هستند نفوذ کنیم. اضافه بنسال

بر اساس چشم انداز بازار SolarPower Europe در اتحادیه اروپا ، اسپانیا با افزایش 4.7 گیگاوات ظرفیت بزرگترین بازار خورشیدی در اروپا در سال 2019 بود و پس از آن آلمان ، هلند ، فرانسه و لهستان قرار گرفتند.

مطلب مرتبط  گروه ابزار GWS از دستیابی به STF دقیق (STF) خبر می دهد

استرلینگ و ویلسون سولار محدود در حال انجام پروژه هایی در سطح جهانی بوده و بیش از 10.5 گیگاوات پروژه انرژی خورشیدی (در مراحل مختلف ساخت) و در جغرافیای مختلف اعتبار خود را اعلام کرده است. این نمونه کارها شامل یک نیروگاه فتوولتائیک خورشیدی 1،177 مگاواتی در است ابوظبی، بزرگترین نیروگاه خورشیدی تک سایته جهان. این شرکت همچنین مجموعه ای از پروژه های O&M در سطح 7.8 گیگاوات را مدیریت می کند که گواهی بر بهترین خدمات در کلاس آن است.

مطلب مرتبط  همایش شبکه سرمایه گذاری جهانی جینتان بصورت آنلاین آغاز شده است

وب سایت شرکت – www.sterlingandwilsonsolar.com

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/1318150/Sterling_Wilson__Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://sterlingandwilson.com/about-us/profile/

SOURCE Sterling و Wilson Solar Limited

پاسخی بگذارید