استنلی بلک اند دکر به عنوان برنده جایزه تجاری مسئولانه 2020 رویترز در گروه تحول تجاری نامگذاری شد

استنلی بلک اند دکر به عنوان برنده جایزه تجاری مسئولانه 2020 رویترز در گروه تحول تجاری نامگذاری شد

بریتانیا ، اتصال.، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – استنلی بلک اند دکر (NYSE: SWK) دریافت کننده جوایز تجاری مسئولانه 2020 رویترز است که از افتخار رهبری در تجارت پایدار قدردانی می کند. این شرکت در گروه تحول تجاری به عنوان برنده معرفی شد که شرکتهایی را که از فرصتهای نوآورانه برای رسیدگی به چالشهای اجتماعی و زیست محیطی و توسعه مدلهای تجاری پایدار برای آینده استقبال می کنند ، به رسمیت می شناسد.

“ما افتخار می کنیم که توسط جوایز تجاری مسئولانه رویترز شناخته می شویم.” جیم لوری، رئیس و مدیر عامل شرکت استنلی بلک اند دکر. “ما بر این باوریم که شرکت ها نقش گسترده تری در جامعه دارند و به حل چالش های جهان مانند تغییر اقلیم ، نابرابری درآمد و توسعه نیروی کار کمک می کنند. در استنلی بلک و دکر ، ماموریت ما این است که یک نیروی خوب باشیم. ما هستیم افتخار می کند که در میان دیگر شرکت های برجسته است که به پیشرفت و اطمینان از ماندن جهان در خط مقدم اقدامات اقلیمی و اجتماعی کمک می کند. “

استنلی بلک اند دکر متعهد به حمایت از اهداف گسترده اجتماعی و زیست محیطی همسو با اهداف توسعه پایدار 2030 سازمان ملل متحد (SDG های سازمان ملل) است که برای دستیابی به آینده پایدارتر برای همه طراحی شده است. این شرکت از طریق سه رکن اصلی استراتژی مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) شرکت به این هدف دست می یابد: سازندگان توانمند ، نوآوری با هدف و ایجاد جهانی با دوام تر.

مطلب مرتبط  پل جی ووگل به رئیس جمهور گریلی و هانسن ترویج کرد

وی گفت: “2020 یک سال محوری برای تجارت است و شرکتها را ملزم به افزایش اهداف برای مقابله و سازگاری با شرایط متغیر می کند.” لیام داوود، مدیر عامل ، رویدادهای رویترز تجارت پایدار. “به رسمیت شناختن نیاز به اقدام ، مدل های جدید تجاری ، روش های جدید همکاری و اشکال جدید سرمایه گذاری ، جوایز مشهور جهانی مسئولیت تجارت 2020 به منظور تجلیل از مدیران ارشد تغییر ، نوآوری و فناوری که صنعت را به جلو سوق می دهند برگزار می شود.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز تجاری مسئولانه 2020 رویترز ، از https://events.ethicalcorp.com/awards/index.php بازدید کنید.

درباره استراتژی مسئولیت اجتماعی شرکت استنلی بلک اند دکر:

هدف استنلی بلک و دکر – برای کسانی که دنیا را می سازند – به راه اندازی استراتژی CSR کمک کرد که هدف شرکت را با SDG سازمان ملل متحد گره می زند. در حالی که این شرکت همیشه تعهد عمیقی به CSR داشته است ، این استراتژی متولد سال 2017 ، بازتاب دهنده آرمان گسترده تر این شرکت برای کمک به ایجاد جهانی پایدارتر است.

مطلب مرتبط  گزارش افزایش الکتریکی شانگهای 26٪ در فروش ناخالص در نتایج سالانه 2019

این استراتژی تلاش های شرکت را بر روی سه رکن اساسی متمرکز کرده است: توانمندسازی سازندگان ، نوآوری با هدف و ایجاد جهانی پایدارتر. تا سال 2030 ، استنلی بلک اند دکر قصد دارد 10 میلیون سازنده و سازنده را قادر سازد تا در دنیای در حال رشد پیشرفت کنند ، محصولات ما را برای بهبود زندگی 500 میلیون نفر نوآوری دهند و در عملیات جهانی کربن مثبت باشند ، به این معنی که جذب کربن آن بیشتر از انتشار کربن آن.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی CSR شرکت ، به سایت www.stanleyblackanddecker.com/social-responsibility مراجعه کنید.

درباره استنلی بلک اند دکر

استنلی بلک اند دکر یک هدف محور است ، 14 میلیارد دلار سازمان صنعت درآمد. استنلی بلک اند دکر 61000 کارمند در بیش از 60 کشور جهان دارد و بزرگترین تجارت ابزار و ذخیره سازی جهان ، دومین شرکت بزرگ خدمات امنیت الکترونیکی تجاری جهان ، یک تجارت مهندسی پیشرو و همچنین تجارت نفت و گاز و زیرساخت را اداره می کند. مارک های برجسته این شرکت شامل Black & Decker ، Bostitch ، CRAFTSMAN ، DEWALT ، FACOM ، Irwin ، Lenox ، کابل باربر و استنلی. استنلی بلک اند دکر شرکتی برای سازندگان و مبتکران ، صنعتگران و مراقبان و کسانی است که سخت کار می کنند تا جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنند. بیشتر بدانید در: https://www.stanleyblackanddecker.com/

مطلب مرتبط  Lear که توسط جنرال موتورز بعنوان تأمین کننده سال برنده سال شناخته شد

درباره رویدادهای رویترز تجارت پایدار

رویدادهای رویترز هدف کسب و کار پایدار کمک به مشاغل در سراسر جهان برای انجام کارهای درست توسط مشتریان و جهان است. ما اعتقاد داریم این نه تنها چگونگی تضمین آینده برای همه است ، بلکه منطقی بودن تجارت است. ما با هوش تجاری و مکان های جلسات موضعی و بصیرت ، از پایداری ، ارتباطات ، زنجیره تأمین و ESG در خدمت هستیم.

ما هر ساله اطلاعات تجاری را به بیش از 3000 شرکت چند ملیتی ارائه می دهیم. مشتریان ما همچنین NGO ها ، اتاق های فکر ، دانشگاه ها ، دولت ها و مشاوره ها هستند. ما مجله ، وب سایت و گزارش های تحقیقاتی پیشرو در تجارت را منتشر می کنیم. کنفرانس های ما به طور گسترده ای به عنوان بهترین در زمینه گردهم آوردن مدیران عامل ، روسای مشاغل ، سرمایه گذاران ESG و ارگان های عمومی برای شکل دادن به آینده تجارت مسئول شناخته شده است. ما بخشی از رویدادهای رویترز هستیم و در آن مستقر هستیم لندن.

منبع استنلی بلک و دکر

لینک های مربوطه

www.stanleyblackanddecker.com

پاسخی بگذارید