اسکاتی پولاچک برنده سوار شمع های DENSO در ایندیاناپولیس شد

اسکاتی پولاچک برنده سوار شمع های DENSO در ایندیاناپولیس شد

ساحل طولانی ، کالیفرنیا ، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – در دور نهایی با سرعت 200.53 مایل در ساعت پرواز ، اسکاتی پولاچک ، موتورسواری طرفدار سهام ، برای اولین بار در کار خود در DENSO Spark Plugs NHRA اتباع ایالات متحده در حلقه برنده موشک گرفت. ایندیاناپولیس. پولاچک جایزه برتر را یکشنبه در بزرگداشت مسابقات NHRA برگزار کرد که در آخر هفته روز کارگر در Lucas Oil Raceway در برگزار شد براونزبورگ ، ایندیانا.

Pollacheck ، عضو مت اسمیت ریسینگ ، تیم DENSO به طور رسمی اسپانسرهای سری Mello Yello Drag Racing گفت: “من هنوز در هوا قدم می زنم.” پولاچک همسر ، هم تیمی ها ، خدمه و دوچرخه دقیق بنفش EBR خود را پس از گرفتن اولین والی خود در یازدهمین سفر خود به دور نهایی و 132 مسابقه در بیش از یک دهه اعتبار داد. “هرگز نگو هرگز!”

Pollacheck آخر هفته را به عنوان رتبه برتر مسابقه در گروه Pro Stock Motorcycle به پایان رساند. او برای اولین بار شنبه در یک مسابقه مقدماتی با شکست 200.29 مایل در ساعت مانع سرعت 200 مایل در ساعت شد تا در 6.789 ثانیه به خط پایان برسد ، بهترین نتیجه شخصی اش. این مسابقه ، عضویت Pollacheck را در انحصاری DENSO 200 مایل در ساعت Pro Motor Motorcycle Club و افراد باهوش به ثمر رساند 2000 دلار جایزه نقدی برای مسابقه چهارم برای ورود به مسابقات. با یک اضافه شده 1000 دلار برای سوار شدن بر شمع های برتر Iridium DENSO ، پاداش Pollacheck در مجموع حاصل شد 3000 دلار.

10 رقیب برتر موتورسیکلت طرفدار سهام شامل هم تیمی های او هستند ، مت و انجی اسمیت، به ترتیب بر اساس امتیازات کسب شده در فصل 2020 ملو یلو در رتبه های 4 و 9 قرار دارد. DENSO همچنین حامی اصلی هم تیمی های زن و شوهر است.

مطلب مرتبط  SoCalGas با حمایت 20،000 دلار به LA Kings در حمایت از اسباب بازی و لباس اسباب بازی LA Family برای کودکان نیازمند پیوست.

سه بار قهرمان جهان ، مت اسمیت همچنین پس از پیروزی در مسابقه جایزه میکی تامپسون Pro Bike Battle در رویداد آخر هفته روز کارگر ، تعداد زیادی جشن داشت. در دور آخر شنبه ، اسمیت یک هزارم ثانیه پولاچک را شکست داد تا نتیجه را بدست آورد 25000 دلار جایزه

در آخر هفته ، DENSO ماسک صورت و گاتور رایگان با نام تجاری DENSO را هدیه داد. حامی عنوان همچنین از علاقه مندان به میانه راه معروف به Nitro Alley استقبال کرد تا در مورد شمع های Iridium TT ، Iridium Power و Iridium Racing حق بیمه DENSO اطلاعات بیشتری کسب کنند و آنها را خریداری کنند.

از سال 2016 ، DENSO قهرمان مسابقات NHRA است و به عنوان حامی عنوان ملی پوشان چهار جانبه NHRA که سالانه در لاس وگاس و حامی حمایت از کل ملو یلو سلسله. امسال ، به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، فصل عادی مسابقه 24 آخر هفته در اواسط ماه مارس همراه با سایر رویدادهای عمومی به حالت تعلیق درآمد. NHRA از اواسط ماه ژوئیه رقابت زنده را از سر گرفت و فصل را به 11 رویداد آخر هفته کاهش داده است ، بدون تغییرات بیشتر.

مطلب مرتبط  اورانیوم آسمان آبی اعتماد به نفس موقت پتو را اعلام می کند

به مدت نیم قرن ، DENSO از حمایت های ورزشی موتور کلاس جهانی ، از جمله NHRA ، NASCAR ، فرمول یک ، مسابقات رالی جهانی و مسابقات Super GT حمایت کرده است. شمع های DENSO ، دینام ها ، رادیاتورها و سیستم های مدیریت موتور از جمله تجهیزات دقیق و اصلی قطعات جانبی هستند که به طور گسترده توسط تیم های مسابقه ای حرفه ای در هر مدار و همچنین رانندگان روزمره در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

اطلاعات بیشتر در مورد شمع های DENSO و همچنین خطوط جامع قطعات خودرو DENSO در فروشگاه های خرده فروشی ، توزیع کنندگان عمده فروشی و www.densoautoparts.com در دسترس است.

درباره DENSO

DENSO یک است 47.6 میلیارد دلار تأمین کننده تحرک جهانی که فناوری و اجزای پیشرفته تقریباً برای هر خودروی ساخت و مدل موجود در جاده را توسعه می دهد. DENSO با تولید در هسته اصلی خود ، 221 مرکز سرمایه گذاری را در 35 کشور جهان برای تولید سیستم های حرارتی ، نیرو محرکه ، تحرک ، برق و سیستم های الکترونیکی سرمایه گذاری می کند تا مشاغل ایجاد کند که مستقیماً حرکت جهان را تغییر می دهد. بیش از 170،000 کارمند این شرکت در حال ایجاد راه برای آینده تحرک هستند که زندگی را بهبود می بخشد ، حوادث رانندگی را از بین می برد و محیط زیست را حفظ می کند. دفتر مرکزی آن در کاریا ، ژاپن، DENSO 9.9 درصد از فروش جهانی تلفیقی خود را صرف تحقیق و توسعه در پایان سال مالی کرد 31 مارس 2020. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد DENSO جهانی ، به https://www.denso.com/global/en مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  GA-ASI تیم SkyGuardian استرالیا را اعلام می کند

که در آمریکای شمالی، دفتر مرکزی DENSO در است ساوتفیلد ، میشیگان، و بیش از 27000 مهندس ، محقق و کارگر ماهر در 51 سایت در ایالات متحده استخدام می کند ، کانادا و مکزیک. که در ایالات متحده DENSO به تنهایی 17700 کارمند در 14 ایالت (و ایالات متحده) استخدام می کند منطقه کلمبیا) و 41 سایت. در پایان سال مالی 31 مارس 2020، DENSO در آمریکای شمالی تولید شده 10 دلار.9 میلیارد فروش تلفیقی. DENSO متعهد به پیشرفت تنوع و گنجاندن در داخل شرکت و فراتر از آن است – اصلی که چشم اندازهای منحصر به فرد را با هم جمع می کند ، نوآوری را تقویت می کند و DENSO را به جلو سوق می دهد. به ما بپیوندید و علاوه بر اینکه چگونه دنیا حرکت می کند ، بلکه در حرفه خود نیز کار کنید: www.densocareers.com. برای اطلاعات بیشتر ، به https://www.denso.com/us-ca/en/ بروید.

منبع DENSO

لینک های مربوطه

http://www.densoautoparts.com

پاسخی بگذارید