اشنایدر الکتریک 20 سال همکاری با Habitat for Humanity International را جشن می گیرد

اشنایدر الکتریک 20 سال همکاری با Habitat for Humanity International را جشن می گیرد

آتلانتا، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – اشنایدر الکتریک امسال همکاری خود را با هابیت برای بشریت تجدید کرد و این 20 بودهفتم سال تعهد آنها در ایجاد مسکن ارزان قیمت در دسترس ، پایدار و با مصرف انرژی بیشتر. از طریق همکاری مداوم ، اشنایدر الکتریک به تهیه تجهیزات الکتریکی برای خانه های زیستگاه در سراسر کشور ادامه می دهد آمریکای شمالی.

امسال کمک های اشنایدر الکتریک به هبیتات بیش از 750،000 دلار در پشتیبانی مالی در گسترش اولیه COVID-19 ، Habitat for Humanity پروژه های ساخت خانه خود و ساخت داوطلب جهانی را به حالت تعلیق درآورد. در حالی که این اقدامات احتیاطی برای اولویت قرار دادن ایمنی کارکنان ، داوطلبان و خانواده هایی که هبیتات در آنها خدمت می کند ، اتخاذ شده بود ، اما بر عملکرد سازمان غیرانتفاعی مسکن نیز تأثیر گذاشت. همکاری مجدد اشنایدر الکتریک به مقابله با تأثیر این فعالیتهای معلق و افزایش ظرفیت کار Habitat کمک می کند.

وی گفت: “در اشنایدر الکتریک ، ما به ساختن جوامع مناسب اعتقاد داریم و از هابیت برای بشریت در تعهد خود به چشم انداز جهانی که همه در آن مکان مناسبی برای زندگی دارند ، حمایت می کنیم.” تد کلی، معاون ارشد ، زنجیره تأمین جهانی ، اشنایدر الکتریک آمریکای شمالی. “ما ادامه خواهیم داد تا” زندگی در هر لحظه “برای همه در هر لحظه تضمین شود. اطمینان از اینکه انرژی در هر خانه ایمن ، قابل اعتماد ، کارآمد و پایدار است هسته اصلی کار ماست.”

مطلب مرتبط  اندازه بازار باتری حالت جامد ارزش 87.5 میلیارد دلار تا سال 2027

از زمان آغاز مشارکت در سال 2000 ، اشنایدر الکتریک بیش از 40 میلیون دلار تجهیزات الکتریکی برای استفاده در ساخت خانه های زیستگاه در ایالات متحده اهدا کرده است ، کانادا، و مکزیک. طی سالها ، هزاران کارمند از طریق مشارکت داوطلبانه در تلاشهای مختلف برای بازیابی فاجعه و چندین پروژه کار جیمی و روزالین کارتر ، با هبیتات مشارکت داشته اند. این شرکت همچنین بیش از اهدا کرده است 10 میلیون دلار در بودجه برای تأمین هزینه زمین ، زیرساخت ها و مصالح ساختمانی خانه های زیستگاه.

وی گفت: “حمایت مداوم شركت الكترونیك از فعالیت های هبیتات طی سالهای گذشته در كمك به ما در ایجاد اجتماعات قوی بسیار مهم بوده است.” جولی لایرد دیویس، معاون رئیس شرکت های مشارکتی و بازاریابی در Habitat for Humanity International. “ما از مشارکت آنها و کارمندانی که در کنار خانواده هایی که در راه مالکیت خانه هستند کار کرده اند قدردانی می کنیم.”

مطلب مرتبط  دستورالعمل جدید وسایل نقلیه الکتریکی رهبر ملی شیکاگو را تشکیل می دهد

درباره Habitat for Humanity

هابیت برای بشریت که با انگیزه این دیدگاه که همه به مکانی مناسب برای زندگی نیاز دارند ، در سال 1976 به عنوان تلاش مردمی در یک مزرعه محلی در جنوب آغاز شد. گرجستان. سازمان مسکن مسیحی از آن زمان به بعد تبدیل شده است و به یک سازمان غیرانتفاعی جهانی تبدیل می شود که در جوامع محلی در 50 ایالت آمریکا و بیش از 70 کشور فعالیت می کند. خانواده ها و افراد نیاز به یک شریک دستی با Habitat for Humanity برای ساخت و یا بهبود مکانی که می توانند آن را خانه بنامند. صاحبان خانه های زیستگاه به ساخت خانه های خود در کنار داوطلبان کمک می کنند و وام مسکن ارزان قیمت را پرداخت می کنند. از طریق پشتیبانی مالی ، داوطلبانه یا افزودن صدا برای حمایت از مسکن ارزان قیمت ، همه می توانند به خانواده ها کمک کنند تا به قدرت ، ثبات و اعتماد به نفس خود برای ساختن زندگی بهتر برای خود برسند. از طریق پناهگاه ، ما توانمند می شویم. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت habitat.org مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  موسسه Rocky Mountain مرکز امور مالی هماهنگ با آب و هوا را راه‌اندازی کرد

درباره اشنایدر الکتریک

اشنایدر الکتریک متخصص جهانی در مدیریت انرژی و اتوماسیون است. با درآمد 2.69 میلیاردی در سال مالی 2019 ، بیش از 160،000 کارمند ما در بیش از 100 کشور به مشتریان خدمات ارائه می دهند و به آنها کمک می کنند انرژی و فرآیند خود را از راه های ایمن ، قابل اعتماد ، کارآمد و پایدار مدیریت کنند. از ساده ترین سوئیچ ها گرفته تا سیستم های عملیاتی پیچیده ، فناوری ، نرم افزار و خدمات ما شیوه مدیریت و خودکارسازی مشتریان را بهبود می بخشند. فن آوری های متصل ما صنایع را دوباره شکل می دهند ، شهرها را متحول می کنند و زندگی را غنی می کنند. ما در اشنایدر الکتریک این زندگی را روشن می نامیم.

SOURCE Habitat for Humanity International

لینک های مربوطه

www.habitat.org

پاسخی بگذارید