اطلاعیه از دست دادن GOLDEN STAR: ROSEN ، یک LEADING و TOP RANCED FIRM Law ، یادآوری سرمایه ستاره طلایی را یادآوری می کند. سرمایه گذاران مهلت مهلت در اقدام به کلاس اوراق بهادار که برای اولین بار توسط شرکت تهیه شده است

اطلاعیه از دست دادن GOLDEN STAR: ROSEN ، یک LEADING و TOP RANCED FIRM Law ، یادآوری سرمایه ستاره طلایی را یادآوری می کند. سرمایه گذاران مهلت مهلت در اقدام به کلاس اوراق بهادار که برای اولین بار توسط شرکت تهیه شده است

نیویورک، 15 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی جهانی سرمایه گذاران ، به خریداران اوراق بهادار شرکت Golden Star Resources Ltd. (NYSE: GSS) را یادآوری می کند. 20 فوریه 2019 و 30 ژوئیه 2019، فراگیر (“دوره کلاس”) از مهم است اول ژوئن سال 2020 آخرین مهلت شاکی در عمل کلاس اوراق بهادار. این دادخواست در پی جبران خسارت سرمایه گذاران گلدن استار طبق قوانین فدرال اوراق بهادار است.

برای پیوستن به کلاس کلاس Golden Star ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1828.html بروید یا با آن تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. رایگان از طریق شماره 866-767-3653 یا از طریق ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد عمل کلاس

هنوز هیچ صنفی در فعالیت بالای صفحه تصدیق نشده است. تا زمانی که یک کلاس تصدیق شده باشد ، شما هرگز از سوی شورای صنفی معرفی نشده اید ، اما شما یک نفر را بازخواست می کنید. می توانید شورای منتخب خود را مجدداً انتخاب کنید. همچنین ممکن است یک عضو فعال کلاس را به خاطر بسپارید و در این مورد کاری نکنید. توانایی سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر آینده کشف سرمایه وابسته نیست و از این طریق که به عنوان طرح اصلی هدایت می شود ، وابسته است.

مطلب مرتبط  Kaskela Law LLC اعلام کرد تحقیق در مورد صنایع Mohawk ، Inc (MHK) و سهامداران بلند مدت MHK را تشویق می کند تا با شرکت تماس بگیرند

مطابق دادخواست ، متهمان در طول دوره کلاس اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده ای را انجام داده و یا فاش نکردند که: (1) این شرکت در معدن Prestea خود داده های زمین شناسی و ژئوتکنیکی کافی نداشته باشد. (2) این شرکت در روش های عملیاتی و روش های استخراج از جمله حفاری و انفجار سوراخ طولانی نادرست در معدن Prestea نواقص خود را تجربه کرده بود. (3) این شرکت از انعطاف پذیری استخراج معادن و منابع سنجش شده تر برای اطمینان از درجه بالاتر ذخیره برخوردار نبود. (4) شرکت تجربه افزایش تناژ در درجه خیلی پایین تر را داشت که مجبور شد بخشی از تولید را با مواد اکسید تکمیل کند. (5) این شرکت رقیق بیش از حد داشت که نرخ استخراج معادن پایین تر در معدن Prestea را کاهش می داد. و (6) در نتیجه ، اظهارات عمومی متهمان در همه زمان های مربوط از نظر مادی نادرست و / یا گمراه کننده بود. هنگامی که جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا می کند که سرمایه گذاران خسارت وارد کرده اند.

مطلب مرتبط  خدمه FirstEnergy Utility برای کمک به طوفان سالی در زمینه احیای نیرو در آلاباما بسیج می شوند

پیگرد قانونی اقدام طبقاتی در حال حاضر تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی رهبری خدمت کنید ، باید دادگاه را حداکثر بعد از آن جابجا کنید اول ژوئن سال 2020. شاکی رهبری یک حزب نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای کلاس در جهت دادرسی مشارکت می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1828.html بروید یا در مورد حقوق یا علایق خود در مورد این اقدام طبقاتی صحبت کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. از شرکت حقوقی روزن بصورت رایگان در شماره 866-767-3653 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

ما را برای به روزرسانی در لینکدین دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm یا توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

مطلب مرتبط  استان ههراموت یمن از عربستان سعودی در زمینه های بهداشت ، آموزش ، انرژی و تأمین آب حمایت می کند

شرکت حقوقی روزن نماینده سرمایه گذاران در سراسر جهان است و تمركز خود را در اقدامات كلاس اوراق بهادار و دادخواست مشتق سهامدار متمرکز می كند. موسسه حقوقی روزن توسط شماره 1 خدمات عملیاتی اوراق بهادار ISS برای شماره شهرکهای اقدام به کلاس اوراق بهادار در سال 2017 رتبه بندی شد. این شرکت از سال 2013 هر سال در بین 3 رتبه برتر قرار دارد. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. . تبلیغات وکالت. نتایج قبلی نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسق.
فیلیپ کیم ، Esq.
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
275 خیابان مدیسون ، 40هفتم کف
نیویورک، NY 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE شرکت حقوقی روزن ، P.A.

لینک های مربوطه

www.rosenlegal.com

پاسخی بگذارید