افتتاحیه جایزه ‘برنامه صنعتی’ جام برق شانگهای به 16 اثر برجسته ، توانمندسازی نوآوری دیجیتال برای صنعت انرژی

افتتاحیه جایزه ‘برنامه صنعتی’ جام برق شانگهای به 16 اثر برجسته ، توانمندسازی نوآوری دیجیتال برای صنعت انرژی

شانگهای، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شانگهای الکتریک (“شرکت”) (SEHK: 02727، SSE: 601727) ، پیشرو در تولید و تأمین کننده تجهیزات تولید برق ، تجهیزات صنعتی و خدمات ادغام در جهان ، اخیراً یک نوآوری صنعتی پنج ماهه منعقد کرده است مسابقه برنامه افتتاحیه “جام الکتریک شانگهای” در ژوئیه سال جاری با حمایت کمیسیون اقتصاد و اطلاع رسانی شهرداری شانگهای و انجمن اینترنت صنعتی شانگهای راه اندازی شد. این مسابقه با هدف ایجاد محیطی برای نوآوری دیجیتال ، 140 اثر را از سراسر جهان در مجموع 16 جایزه دریافت کرد.

برای اولین بار برای برگزاری این رویداد ، شانگهای الکتریک از این فرصت برای تیم های داخلی و خارجی این شرکت استفاده کرد تا نوآوری صنعتی را گسترش دهند و تحول دیجیتال را تسریع کنند. هدف این مسابقه این بود که متقاضیان را به توسعه برنامه های کاربردی عملی برای استفاده در محیط های صنعتی سوق دهد و خواستار تمرکز بر اتصال چهار مفهوم – شهرهای هوشمند ، انرژی هوشمند ، تولید هوشمند و حمل و نقل هوشمند – چهار حوزه ای است که جهت آینده شانگهای را مشخص می کند برقی

مطلب مرتبط  لنکستر ، کالیفرنیا اولین شهر هیدروژنی در ایالات متحده می شود

از 140 ورودی تیم های داخلی و بین المللی ، سه جایزه برتر به 16 پروژه اعطا شد که ده مورد از شانگهای الکتریک و شش مورد از شرکت های دیگر بود. انستیتوی تحقیقات مرکزی شرکت با چهار تیم خارجی برنده جوایز قرارداد انکوباسیون پروژه را امضا کرد. فناوری دیجیتال شانگهای الکتریک (SEDT) و شش شرکت دیگر به توافق نامه همکاری اکوسیستم برای SEunicloud ، پلت فرم اینترنت صنعتی شانگهای الکتریک رسیدند.

درباره رقابت و رونمایی از برندگان ، رئیس شانگهای الکتریک ، هوانگ اوو گفت: “در مسیر بهبود مهارت های ما در طراحی سه بعدی و برنامه های صنعتی ، دستاوردهای خارق العاده کسانی که در مسابقه امسال مشاهده می کنیم گام های کوچک در تسریع تحول دیجیتال شانگهای الکتریک است ، اما این تلاش های مشترک به یک یک گام بزرگ به جلو برای کل شرکت. “

مطلب مرتبط  FIBRA Prologis با ارزیابی "A" در ارزیابی تغییرات آب و هوایی CDP شناخته می شود

وی افزود: “از رقمی سازی مدل های محصول تا مدل های تجاری ، این رقابت بنیان Shanghai Electric را برای ساخت اكوسیستم جدیدی برای SEunicloud ایجاد كرده و همچنین تیمی تخصصی را برای سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال شركت ما جمع كرده است.”

همچنین در مراسم اهدای جوایز رونمایی شد ، پلت فرم 2.0 صنعتی به روز شده SEunicloud پیشرفت هایی را در زمینه ادغام هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) ، هوش تجاری (BI) و هوش خلاق (CI) نشان داد. با این به روزرسانی ها ، این پلتفرم تحول دیجیتال شانگهای الکتریک را تسریع می کند و یک گام اساسی دیگر به جلو در ساخت اینترنت صنعتی شانگهای الکتریک است.

نسخه 2.0 دارای یک ماژول جدید داده بزرگ AI است که قادر به نمایش نمایش داده های ارزش داده و تجزیه و تحلیل کسب و کار برای بسیاری از سناریوهای صنعتی است. ماژول Business Business به روز شده از ابزار پردازش و تجسم داده سریع برای تولید نمایشگرهای بصری و امکان تجزیه و تحلیل هوشمند در مجموعه های عظیم داده استفاده می کند. علاوه بر این ، از طریق یک سیستم یکپارچه توسعه بصری داخلی ، از این پلتفرم می توان به عنوان یک پلت فرم InaaS (نوآوری به عنوان سرویس) استفاده کرد.

مطلب مرتبط  Lear Wins 2 J.D. Power Seat Awards، Sweeps Mass Market رده های اتومبیل

تمرکز شانگهای الکتریک بر دیجیتالی سازی و توسعه در نرخ سرمایه گذاری R&D به طور مداوم بالای 3.4٪ منعکس شده است. این تعداد در نظر گرفته شده است برای توسعه در صنایع جدید بیشتر باشد ، پیش بینی می شود 6 درصد از سال 2019 افزایش یابد و سرمایه گذاری در پیش تحقیق و توسعه که انتظار می رود 11 درصد افزایش داشته باشد.

منبع شانگهای الکتریک

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

پاسخی بگذارید