الماس استان کوهستان راهنمایی تجدید نظر شده برای سال 2020 ارائه می دهد

الماس استان کوهستان راهنمایی تجدید نظر شده برای سال 2020 ارائه می دهد

TSX andOTCQX: MPVD

تورنتو و نیویورک، 18 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت الماس استان کوهستان (“استان کوهستان” ، “شرکت”) (TSX: MPVD) (OTCQX: MPVD) امروز راهنمایی اصلاح شده برای سال 2020 را برای معدن Gahcho Kué اعلام می کند. این شرکت به دلیل تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 ، در ماه مارس هدایت اصلی خود را برای ماه مارس 2020 به دست آورد.

راهنمایی اصلاح شده 2020: (همه ارقام نقل شده بر اساس 100٪)

  • 37 – 39 میلیون تن کل معادن (سنگ معدن و پسماند) ، که از هدایت قبلی 42 – 43 میلیون تن تنظیم شده است
  • 3.3 – 3.4 میلیون سنگ معدن استخراج شده ، بدون تغییر از راهنمایی قبلی
  • 3.3 – 3.4 میلیون تن سنگ معدن تصفیه شده ، بدون تغییر از راهنمایی قبلی
  • 6.3 – 6.4 میلیون قیراط بازیافت شده ، تنظیم شده از هدایت قبلی 6.75 – 6.95 میلیون قیراط
  • همه در هزینه های نقدی 100 دلار110 دلار در هر تن تحت درمان ، تنظیم شده از راهنمایی قبلی 105 دلار115 دلار در هر تن درمان شده است
  • همه در هزینه های نقدی 50 دلار55 دلار در هر قیراط بازیافت شده ، بدون تغییر از راهنمایی قبلی
  • حفظ مخارج سرمایه 21 میلیون دلار، در مقایسه با 26.5 میلیون دلار پیش بینی پیش بینی هزینه های سرمایه

دستورالعمل اصلاح شده تولید منعکس کننده چالش های بیماری همه گیر COVID-19 و تأثیر عملیات و لجستیک در معدن Gahcho Kué و ضرورت اجرای تغییرات در سیاست های عملیاتی و رویه ها برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به عفونت است. این تغییرات شامل محافظت از نیروی کار با جداسازی کارمندان آسیب پذیر ، اعمال محدودیت های مسافرتی به داخل و خارج از معدن ، تجدید نظر در پروتکل های بهداشتی و ایمنی ، از جمله در انزوا در محل ، مسافت اجتماعی ، و آزمایش مداوم همه کارمندان است. پارامترهای عملیاتی جدید بر توانایی استفاده از ناوگان معدن با ظرفیت کامل تأثیر گذاشته است ، این امر تأثیر مستقیمی در برنامه معدن 2020 داشته است.

پیش بینی بازیافت شده قیراط برای سال 2020 به دلیل پایین آمدن درجه های بهبود یافته نسبت به مدل های بخش های کوچک محلی هارن و 5034 سنگ مرمر کیمبرلیت ، و تغییرات لازم در دنباله معدن در نتیجه کاهش نیروی کار مرتبط با COVID-19 کاهش یافته است. این امر منجر به تعویض جزئی بلوک های معدنی با درجه بالاتر به سال 2021 شده است. با وجود همه این چالش ها ، و با در نظر گرفتن یک بیماری همه گیر جهانی ، این شرکت و JV Partner De Beers Canada Inc از این شرکت خوشحال هستند که معدن Gahcho Kué همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.

مطلب مرتبط  زیرساخت های قطبی نتایج نشست سالانه را اعلام می کند

استوارت براونرئیس شرکت و مدیرعامل شرکت اظهار داشت:

“همانطور که قبلاً اشاره شد ، وقایع بی سابقه COVID-19 تأثیر عمده ای در عملیات و فروش ما داشته است. در نتیجه همه وقفه ها و تغییرات بعدی از زمان شروع همه گیری ، کلیه پیش بینی تولید ما در سال 2020 کاهش یافته است. تقریباً 400K پیش بینی جدید نتیجه تلاش زیادی برای حفظ تولید در این معدن است. این امر با اطمینان و ایمن به دست آمده است که همه کارکنان باید از فداکاری و سخت کوشی آنها تقدیر و تشکر کنند. تقاضا برای الماس خشن شروع به نشان دادن علائم علاقه می کند. پیش بینی می کنیم بازار الماس در ماه های آینده باز خواهد شد و ما مشتاقانه از سرگیری فروش عادی را در نیمه دوم سال آغاز خواهیم کرد. “

افراد واجد شرایط

افشای این خبرنامه اطلاعات علمی و فنی در مورد استان کوهستان خواص معدنی مورد بررسی و تأیید قرار گرفته است کیوان صالحی، P.Eng. ، MBA ، یک فرد واجد شرایط طبق تعریف ملی 43-101 استاندارد افشای پروژه های معدنی

درباره کوه استان الماس

الماس استان کوهستان 49٪ شرکت کننده در گروه De Beers در معدن الماس Gahcho Kué واقع در آن است کانادا سرزمینهای شمال غربی. دارایی Gahcho Kué Joint Venture شامل چندین کیمبرلیت است که بطور فعال استخراج می شوند ، توسعه می یابند و برای توسعه آینده کاوش می شوند. این شرکت همچنین 67164 هکتار از ادعاهای معدنی بسیار آینده نگر و اجاره بلافاصله در مجاورت دارایی مشترک Gahcho Kué را که شامل یک منبع معدنی مشخص شده در کیمبرلیت کلوین و منابع معدنی استنباط شده برای کیمبرلیت های فارادی است ، کنترل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الماس استان کوهستان و دریافت اخبار از طریق ایمیل ، به وب سایت شرکت به آدرس www.mountainprovince.com مراجعه نمایید.

احتیاط در مورد اطلاعات به دنبال جلو
این نسخه خبری حاوی برخی از “بیانیه های آینده نگر” و “اطلاعات رو به جلو” تحت کانادایی قابل اجرا و ایالات متحده قوانین اوراق بهادار مربوط به تجارت ، عملیات و عملکرد مالی و شرایط شرکت کوهستان الماس استان ، شرکتهای بیانیه و اطلاعات آینده به دنبال شامل بیانیه هایی با توجه به تولید تخمین زده شده و عمر معدن پروژه می باشند. استان کوهستان؛ تحقق تخمین های ذخایر معدنی. زمان بندی و میزان تولید آینده تخمین زده شده؛ هزینه های تولید؛ قیمت آینده الماس؛ برآورد ذخایر معدنی و منابع؛ توانایی مدیریت بدهی؛ مخارج سرمایه؛ توانایی به دست آوردن مجوز برای عملیات؛ نقدینگی؛ نرخ مالیات؛ و نوسانات نرخ ارز به جز اظهارات واقعیت تاریخی مربوط به استان کوهستان، برخی از اطلاعات موجود در این مقاله بیانیه های آینده نگر را تشکیل می دهد. گفته های پیشرو ، غالباً با کلماتی مانند “پیش بینی” ، “ممکن” ، “می تواند” ، “برنامه” ، “باور” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “اهداف” ، ” “” احتمالاً “،” اراده “،” باید “،” بودن “،” پتانسیل “و سایر کلمات مشابه ، یا جمله هایی که ممکن است وقایع یا شرایط خاصی” ممکن “،” باید “یا” بخواهد “رخ دهد. اظهارات رو به جلو مبتنی بر نظرات و برآوردهای مدیریتی در تاریخ اظهارات است و براساس تعدادی از فرضیات و در معرض انواع خطرات و عدم اطمینان ها و سایر عواملی قرار گرفته است که می تواند باعث بروز حوادث یا نتایج واقعی شود. از نظر مادی از آنچه در اظهارات آینده نگر پیش بینی شده است. بسیاری از این فرضیات مبتنی بر عوامل و رویدادهایی است که تحت کنترل آنها نیست استان کوهستان و هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها ثابت کنند که صحیح هستند.

مطلب مرتبط  نانو مقیاس نوآوری در دنور ، CO بزرگتر می شود

عواملی که می توانند باعث تغییر نتایج واقعی از نتایج پیش بینی شده توسط چنین اظهارات آینده نگرانه شوند ، شامل تغییر در سطح معدن سنگ یا میزان بهبودی ، تغییر در شرایط بازار ، تغییر در پارامترهای پروژه ، تعیین توالی مین می باشد. نرخ تولید؛ جریان نقدی؛ خطرات مربوط به در دسترس بودن و به موقع بودن مجوزها و مصوبات دولتي. تهیه و تقاضا برای الماس. نوسان قیمت کالاها و نرخ ارز ، امکان افزایش قیمت پروژه یا هزینه ها و هزینه های غیرقابل پیش بینی ، اختلافات کارگری و سایر خطرات صنعت معدن ، عدم کارایی کارخانه ، تجهیزات یا فرایندها همانطور که پیش بینی شده است.

در مورد این عوامل در جزئیات بیشتر بحث شده است استان کوهستان جدیدترین فرم اطلاعات سالانه و جدیدترین MD&A در SEDAR ، که فرضیات کلی دیگری را نیز در ارتباط با این اظهارات ارائه می دهد. استان کوهستان هشدار می دهد که لیست فوق از عوامل مهم جامع نیست. سرمایه گذاران و سایرین که خود را بر اساس بیانیه های آینده نگر قرار می دهند ، باید عوامل فوق و همچنین عدم قطعیت های نماینده آنها و خطرات ناشی از آنها را با دقت در نظر بگیرند. استان کوهستان معتقد است که انتظارات منعکس شده در آن بیانیه های آینده نگر منطقی است ، اما نمی توان اطمینان داد که این انتظارات صحیح ثابت می شود و چنین اظهارات آینده نگر که در این نسخه خبری موجود نیست نباید به طور غیرقانونی به آنها اعتماد کرد. این بیانیه ها فقط از تاریخ انتشار این خبر صحبت می کنند.

مطلب مرتبط  GreenShift بروزرسانی را ارائه می دهد

با اينكه استان کوهستان تلاش شده است عوامل مهمی را كه می تواند باعث شود اقدامات واقعی ، رویدادها یا نتایج تفاوت معناداری با آنچه كه در بیانیه های آینده نگر وجود دارد متفاوت باشد ، شناسایی كند ، ممكن است فاكتورهای دیگری نیز وجود داشته باشد كه باعث می شود اقدامات ، حوادث یا نتایج پیش بینی ، تخمین یا در نظر گرفته نشده باشد. هیچ تضمینی وجود ندارد که اظهارات آینده نگر دقیق باشند ، زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از لحاظ معنوی با آنچه پیش بینی می شود در چنین بیانیه ها متفاوت باشند. استان کوهستان اگر شرایط یا برآوردهای مدیریتی یا تغییر نظرات به غیر از آنچه در قوانین مربوط به اوراق بهادار لازم است ، تغییر کنند ، هیچگونه تعهدی برای بروزرسانی اظهارات آینده نگر ندارد. به خواننده هشدار داده شده است كه به اظهارات آینده نگر اعتماد ندارد. بیانیه های مربوط به ذخیره مواد معدنی و برآورد منابع نیز ممکن است در نظر گرفته شود که عبارت های آینده نگر را به حدی که شامل تخمین هایی از کانی سازی است که با توسعه املاک مواجه می شوند ، تشکیل دهند.

به علاوه، استان کوهستان ممکن است تغییراتی در برنامه های تجاری خود ایجاد کند که می تواند نتایج آن را تحت تأثیر قرار دهد. دارایی های اصلی استان کوهستان طبق سرمایه گذاری مشترک تحت آن اداره می شود استان کوهستان اپراتور نیست استان کوهستان در معرض اقدامات انجام شده یا حذف های انجام شده توسط اپراتور در مورد حق خود و / یا تعیین های انجام شده توسط سرمایه گذاری مشترک تحت شرایط آن است. چنین اقداماتی یا حذفیاتی ممکن است عملکرد آینده استان کوهستان را تحت تأثیر قرار دهد. تحت یادداشت فعلی و تسهیلات اعتباری گردان استان کوهستان در توانایی آن برای پرداخت سود سهام در سهام عادی محدودیت های خاصی دارد. اعلام سود سهام به صلاحدید است استان کوهستان هیئت مدیره ، مشمول محدودیت های موجود در بدهی شرکت می باشد و به آن بستگی خواهد داشت استان کوهستان نتایج مالی ، الزامات نقدی ، چشم انداز آینده و سایر عواملی که توسط هیئت مربوطه در نظر گرفته می شود.

SOURCE کوه استان الماس

لینک های مربوطه

http://www.mountainprovince.com

پاسخی بگذارید