الهام بخش از رهبر مشاغل تحول گرا ، مایک کورتنی ، به عنوان EVP از فروش و توسعه تجارت استقبال می کند

الهام بخش از رهبر مشاغل تحول گرا ، مایک کورتنی ، به عنوان EVP از فروش و توسعه تجارت استقبال می کند

گزارش به رئیس جمهور الهام بخش ، برد بنتلی، كورتنی با تمركز بر ایجاد روابط عمیق تر مشتری و روابط تجاری B2B ، استقرار كانال های فروش جدید و گسترش استراتژی برو به بازار ، بر فروش و تلاشهای تجاری مرتبط با Inspire نظارت خواهد داشت.

وی گفت: “من به دلیل نظم و انضباط عملیاتی فوق العاده شرکت ، استعداد در سطح جهانی و چشم انداز استثنایی آینده نگر ، بلافاصله به Inspire جذب شدم و همین امر باعث شده است تا این کشور به یکی از سریعترین شرکت های صنعت در زمینه رشد نمایی تبدیل شود.” کورتنی “من بسیار هیجان زده ام که در این مرحله مهم رشد به الهام بپیوندم و در کنار تیم رهبری با استعداد آن کار کنم تا مسیر ما را تسریع کند و مأموریت مهم ما را برای دستیابی به انرژی پاک در دسترس برای هر خانه در آمریکا انجام دهد.”

مطلب مرتبط  Venture Global LNG مدیر جدید مالی جک Thayer را اعلام کرد

كورتني بيش از دو دهه تجربه رهبري را از فعاليت در زمينه هاي كاركرد كسب و كار براي راه اندازي برنامه هاي موفق درآمد زايي كه سرعت بخشيدن به رشد را به ارمغان مي آورد. در دوران تصدی خود در AT&T ، كورتنی مواضع مختلف رهبری را در چرخه کانال های فروش ، راه اندازی محصولات جدید و ایجاد سازمان های جدید برگزار كرد. وی با موفقیت سازمان استراتژی فروش کراس کانال ، مسئول برنامه ریزی فروش بازار به سراسر کانال های فروش مصرف کننده را راه اندازی کرد. اخیراً ، به عنوان معاون رئیس جمهور ، کانال فروش معاملات غیرمستقیم ، كورتنی مسئول سازمان ملی فروش میدانی این شرکت ، مدیریت فروشندگان مستقل ، درب به درب ، گروههای خرید و توزیع عمده فروشی بود. پیش از AT&T ، کورتنی به عنوان معاون رئیس جمهور فروش ملی در DIRECTV مشغول به کار بود ، جایی که وی در آن زمان کوچکترین کانال شرکت را به بزرگترین و سریعترین رشد خود تبدیل کرد ، با بیش از 2 میلیارد دلار در فروش ، در حالی که 40 درصد ارزش مشترکان را افزایش می دهد.

مطلب مرتبط  شركت جنوبي تغييرات رهبري در جورجيا و تنسي را به عنوان بخشي از راهبرد مداوم براي حمايت از مطالبات مشتري اعلام كرد

بنتلی گفت: “من بیش از یک دهه است که با مایک همکاری داشته ام ، و از این رو از درجه اول اعدام و دستیار بازی خود را در تیم های پیشرو و با انگیزه فروش بالا شاهد بوده ام.” وی اظهار داشت: “ما از اینكه وی تجربه ی عمیق خود را در الهام بخشیدن به ما كمك كند ، در هنگام تركیب ما به عنوان چشم انداز بی سابقه ای برای استفاده از فرصت الهام بخش برای گسترش دسترسی به بازار استفاده می كنیم ، بسیار خوشحالیم.”

درباره الهام بخش
ماموریت Inspire که در سال 2014 راه اندازی شد ، ایجاد اولین انرژی درخشان با ارائه اولین پلتفرم انرژی پاک تمرکز مصرف کننده در جهان برای خانه های متمرکز با انرژی است. Inspire فرصت ایجاد تأثیر قابل توجهی را برای مقابله با اثرات تغییرات آب و هوایی در سطح مصرف کننده مشخص کرد – جایگزین کردن انرژی کثیف با انرژی پاک در خانه. Inspire نرم افزاری ، سخت افزاری و خدمات متصل را برای ارائه تاثیر مقیاس پذیر و بهبود کارایی در مبارزه با تغییرات آب و هوا ترکیب می کند. محصولات دارای الهام از B-Corp ، در مناطق منتخب از طریق ایالات متحده آمریکا در دسترس هستند helloinspire.com. این شرکت به صورت خصوصی برگزار می شود و دارای دفاتر در می باشد سانتا مونیکا ، کالیفرنیا و فیلادلفیا ، پنسیلوانیا.

تماس با رسانه:
[email protected]

منبع الهام بخش انرژی

مطلب مرتبط  ردیابی بازار آشکارسازهای شیمیایی به عنوان سرمایه گذاری در دفاع و بهداشت و درمان افزایش می یابد: بینش بازار آینده

لینک های مربوطه

https://helloinspire.com/

پاسخی بگذارید