الکم سایت را برای کارخانه باتری بالقوه با مقیاس بزرگ در نروژ انتخاب می کند

الکم سایت را برای کارخانه باتری بالقوه با مقیاس بزرگ در نروژ انتخاب می کند

STOCKHOLM، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – امروز الکم اعلام کرد که پارک صنعتی Herøya را به عنوان محلی برای یک کارخانه بزرگ در مقیاس بزرگ برای تولید گرافیت باتری در نروژ. این پروژه با نام Northern Recharge با هدف تأمین صنعت باتری سریع در حال رشد از طریق یک فرآیند تولید رقابتی و سبزتر شدن باتری ها با انتشار CO2 کمتر.

براساس نتیجه گیری از خلبان ، الکم مبنای تولید صنعتی رقابتی را با پروژه شارژ شمالی خود ارزیابی خواهد کرد. این پروژه در حال حاضر پارک صنعتی Herøya ، یکی از بزرگترین پارک های صنعتی در شهر را انتخاب کرده است نروژ، به عنوان محلی برای یک گیاه بزرگ در مقیاس بزرگ.

وی ادامه داد: تولید مواد باتری یکی از بزرگترین فرصت های رشد الکم را نشان می دهد. تقاضا برای باتری ها در حال افزایش است ، در نتیجه رشد سریع برق در حمل و نقل و افزایش نیاز به ذخیره انرژی در آینده پایدار است.این امر به ظرفیت جدید تولید باتری نیاز دارد. مواد ، و ما فرصت های قابل توجهی را برای یک محصول خاص و با ردپای سبز می بینیم “، مدیر عامل شرکت الکم می گوید: مایکل کونیگ.

Graphite ماده آند پیشرو در سلولهای باتری لیتیوم یونی است و انتظار می رود تقاضا بیش از ده برابر از سطح امروز تا سال 2030 افزایش یابد. پروژه Elchem ​​North Recharge با هدف گرفتن موقعیت رقابتی در این بازار ، مشارکت در صنعت باتری قدرتمند اروپا و صنعت صادرات جدید نروژ را بر اساس نیروگاه های تجدید پذیر برق بنا کنید. “خوشحال می شویم اعلام کنیم که ما پارک صنعتی Herøya را به عنوان محلی برای پروژه شارژ شمالی خود انتخاب کردیم. به طور بالقوه میزان انتشار CO2 90 درصد در مقایسه با گزینه های مبتنی بر انرژی فسیلی را کاهش می دهیم. ما همچنین نزدیکی را به کارخانه آزمایشی خود و محیط های تحقیقاتی بین المللی که در فناوری مواد منجر می شوند ، ایمن می کنیم. “

مطلب مرتبط  شرکت تأسیسات مونتانا-داکوتا برای گسترش برنامه پاسخگویی به تقاضای تجاری ، نیروگاه برق را انتخاب می کند

الکم پروژه را به سمت تصمیم نهایی برای سرمایه گذاری نهایی برنامه ریزی شده در سال 2021 پیش خواهد برد. نروژ و همچنین اثرات موج دار مثبت. الکم از شرکای صنعتی و مالی برای شرکت در این پروژه دعوت خواهد کرد.

تصمیم مثبت برای سرمایه گذاری مستلزم سازوکارهای پشتیبان عمومی و سیاست های حمایتی دولت است. Elkem پروژه شارژ شمالی را در سال جاری ارائه خواهد داد اسلو امروز در راه اندازی گزارش “زنجیره های ارزش الکتریکی سبز به عنوان یک فرصت صادراتی” به ریاست آن برگزار می شود اروید ماسرئیس کنفدراسیون شرکتهای نروژی (NHO).

“پروژه شارژ شمالی الکم نشان دهنده پتانسیل عظیمی است که در آن داریم نروژ برای گرفتن موقعیت های کلیدی در زنجیره ارزش باتری. با این حال ، سایر کشورها نیز موقعیت خود را برای جذب سرمایه گذاری های سبز نشان می دهند. برای نروژ برای تحقق پتانسیل های خود ، ما باید شاهد همکاری های دولتی و خصوصی ، سازوکارهای پشتیبانی عمومی و سیاست های حمایتی با سرعت و مقیاس کافی باشیم و بتوانیم در این رقابت جهانی پیروز شویم. “

مطلب مرتبط  HASA از طریق مشارکت راهبردی ، گسترش بیشتر به نوادا را اعلام می کند

باتری های قابل شارژ در طیف گسترده ای از برنامه ها ، از لوازم الکترونیکی مصرفی گرفته تا وسایل نقلیه برقی و جایگاه های ذخیره انرژی باتری استفاده می شود. گرافیت ، به عنوان ماده آند ، به طور معمول حدود 10 درصد از وزن باتری را نشان می دهد. علاوه بر تأمین مواد باتری ، Elkem تأمین کننده راه حلهای پیشرفته سیلیکون برای باتری ، محافظت از الکترونیک و محافظت از کابل است.

برای اطلاعات بیشتر:

فرد-جیر لینگستاد
روابط مالی و روابط سرمایه گذار VP
تلفن: + 47-976-72-806
پست الکترونیک: [email protected]

هانس ایور اودروود
مدیر ارتباطات شرکت
تلفن: + 47-958-16-230
پست الکترونیک: [email protected]

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار Elkem در مواد باتری ، لطفا به پادکست گلوبال الکام یا Elkem.com مراجعه کنید.

درباره پارک صنعتی Herøya

پارک صنعتی Herøya یکی از بزرگترین پارکهای صنعتی در آن است نروژ و در شهرداری پورسگرن در Telemark ، در 150 کیلومتری جنوب واقع شده است اسلو و 170 کیلومتری شرق کریستینساند. با موقعیت استراتژیک خود در ساحل در جنوب دور جنوب نروژ، پارک صنعتی Herøya با پیوندهای سریع و کارآمد با اروپا و بقیه جهان حدود 80 مشاغل با حدود 2.500 کارمند خود را در پارک صنعتی Herøya تأسیس کرده اند. آنها نمایانگر طیف وسیعی از اندازه ها و بخش ها هستند – از شرکت های صنعتی و تعمیر و نگهداری با صدها نفر کارمند گرفته تا شرکت های کوچکتر با فقط چند کارمند.

مطلب مرتبط  هایكرافت استنتون را به عنوان معاون اجرایی و مدیر ارشد مالی منصوب می كند

درباره الکم

Elkem که در سال 1904 تأسیس شد یکی از تامین کنندگان پیشرو در جهان مواد پیشرفته مبتنی بر سیلیکون با فعالیت در سراسر زنجیره ارزش از کوارتز تا سیلیکون های ویژه و همچنین موقعیت های جذاب بازار در آلیاژهای خاص فروسیلیسون و مواد کربن است. الكم شركتي با فهرست عمومي در بورس اورسولو (كد توكتور: ELK) است و مقر آن در اسلو. این شرکت با داشتن 31 سایت تولید و شبکه گسترده ای از دفاتر فروش در سراسر جهان بیش از 6،700 کارمند دارد. در سال 2019 الکم درآمد داشته است 22.7 میلیارد NOK. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت www.elkem.com مراجعه کنید.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/elkem/r/elkem-selects-site-for-potential-large-scale-battery-materials-plant-in-norway،c3170821

پرونده های زیر برای دانلود در دسترس است:

منبع الکم

پاسخی بگذارید