امروز اجلاس مجازی Gastech افتتاح می شود

امروز اجلاس مجازی Gastech افتتاح می شود

– امروز اجلاس مجازی Gastech با حضور مجازی رهبران انرژی جهان افتتاح می شود

وزرای سنگاپور و کانادا مسئول سخنرانی های افتتاحیه این رویداد معتبر خواهند بود

سخنرانان شامل رهبران صنعت مانند جوزف مک مونیگلدبیرکل مجمع بین المللی انرژی ؛ پراتیما رانگاراجان، مدیر عامل شرکت OGCI Climate Investments ؛ ماارتن وتسلار، مدیر مجتمع گاز و انرژی های جدید و عضو کمیته اجرایی شل و لورنزو سیمونلی، رئیس جمهور ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بیکر هیوز

این اجلاس آخرین استراتژی ها و روندهای تجاری حاکم در صنعت گاز طبیعی را ارائه می دهد

لندن ، 7 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – اجلاس مجازی Gastech ، یک رویداد جهانی که صنعت گاز ، LNG و انرژی را گرد هم آورده است ، امروز آغاز می شود. این رویداد دیدگاه های انتقادی منحصر به فردی را از وزیران ، رهبران سیاسی ، رهبران تجارت ، اخلالگران و مبتکران ارائه خواهد داد.

برای اولین بار ، Gastech صنعت گاز ، LNG و انرژی را با تقریباً مشکلاتی که آینده صنعت را تحت تأثیر قرار می دهد متصل می کند. امنیت تأمین انرژی استطاعت و پایداری گاز به برق؛ هیدروژن چشم انداز تقاضای سرمایه گذاری و بهبود آن. و تغییرات عرضه در جهان پس از COVID-19 ، به عنوان موارد اصلی در دستور کار.

این اجلاس بیش از 200 رهبر صنعت را در بر می گیرد که استراتژی ها و چشم اندازهایی را برای مقابله با بازارهای جدید و متغیر انرژی توصیف و به اشتراک می گذارند و بیش از 1500 نماینده ثبت شده ، 170 شرکت نمایشگاه و شرکای رسانه را گرد هم خواهد آورد. حامیان مالی عبارتند از OGCI Investments. ExxonMobil؛ سرمایه گذاری در کانادا؛ ثبت نام لوید Sempra LNG و Venture Global LNG.

مطلب مرتبط  نمایشگاه بین المللی ساخت تجهیزات چین در Shenyang ، سال 2020 برگزار شد

وزیر تجارت و صنعت سنگاپور ، چان چون آواز می خواند، اجلاس مجازی Gastech را که از 7 تا 11 سپتامبر برگزار می شود ، رسماً افتتاح می کند. محترم سیموس اورگان ، وزیر منابع طبیعی کانادا ؛ جوزف مک مونیگلدبیرکل مجمع بین المللی انرژی ؛ پراتیما رانگاراجان، مدیر عامل شرکت OGCI Climate Investments ؛ لورنزو سیمونلی، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بیکر هیوز ، سخنرانی هایی را در مورد پاسخ جمعی مورد نیاز برای انتقال انرژی و استراتژی ها و نوآوری هایی که آینده صنعت را شکل می دهد ، ارائه می دهند.

ماارتن وتسلار، مدیر مجتمع گاز و انرژی های نو و عضو کمیته اجرایی شل توسط مصاحبه می شود استیو سدویک، میزبان CNBC Squawkbox در یک مصاحبه اختصاصی.

کنفرانس استراتژیک اجلاس مجازی Gastech متشکل از جلسات رهبران مشاغل وزیری و جهانی ، گفتگوی C-Suite و گفتگوهای فناوری Gastech بینش پیشرفته ای در مورد آخرین استراتژی ها و روندهای غالب صنعت گاز ، گاز LNG و انرژی ارائه می دهد ، و به نمایندگان بصیرت سریع در بهترین راه ارائه می دهد برای تراز کردن مدل های تجاری برای چشم انداز پس از همه گیری.

مطلب مرتبط  ICL در سی و سومین کنفرانس سالانه مواد اولیه Credit Suisse در تاریخ 16 تا 17 سپتامبر ارائه می شود

نیک ارنستین ، معاون انرژی در رویدادهای dmg گفت: “با مجوز رسیدگی به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و افزایش بی طرفی کربن ، اجلاس مجازی Gastech به صنعت ما امکان اتصال می دهد ، زیرا ما با چالش ها سازگار می شویم و به آنها پاسخ می دهیم. فرصت های ایجاد شده برای چشم انداز انرژی بعد از COVID-19. “

دیگر رهبران صنعت که تأیید کرده اند در کنفرانس مجازی سخنرانی می کنند عبارتند از لورن ویویر، معاون ارشد رئیس جمهور ، گاز ، فرانسیس فانوندستیار وزیر دفتر منابع انرژی وزارت امور خارجه ایالات متحده تاپن شاونمعاون دانشیار منابع طبیعی ، کانادا ؛ یوجین کسپرسکی، مدیر عامل ، کسپرسکی ؛ پرابهت سینگ، رئیس و مدیر عامل Petronet LNG ؛ توماس سیبل، نویسنده و رئیس و مدیر عامل ، C3.ai ؛ کیسوکه ساداموری، مدیر امنیت و بازارهای انرژی آژانس بین المللی انرژی ؛ سانجیو لامبا، معاون اجرایی APAC ، Linde ؛ Thorbjoern Fors ، معاون اجرایی برنامه های صنعتی ، انرژی زیمنس ؛ هیروکی ساتو، مدیر اجرایی و مدیر انجمن جهانی ، JERA Inc. جون نیشیزاوا، معاون اجرایی رئیس ، مدیر عامل گروه ، گروه گاز طبیعی ، شرکت میتسوبیشی و جین لیو، مدیر عامل ، تجارت گاز طبیعی ، شرکت CPC ، تایوان.

مطلب مرتبط  تلاش ها و نوآوری های Kao در زمینه کاهش پلاستیک که در سری فیلم های Cosmetics Europe و BBC StoryWorks برجسته شده است

موضوعاتی که در اجلاس مجازی Gastech پوشش داده خواهد شد شامل نقش گاز طبیعی در انتقال انرژی است. اهمیت IoT و امنیت داده ها در آینده صنعت انرژی ؛ تأثیر مقررات زدایی بر بازارها و سرمایه گذاری. فرصت ها و چالش های بخش انرژی ناشی از صنعت 4.0 ؛ توانایی هیدروژن در انجام تعهدات دكربن سازی و تأثیر فعالیت محیط زیست بر فرصت های ظهور رشد برای صنعت.

در کنار کنفرانس استراتژی ، اجلاس همچنین آخرین تحقیقات بررسی شده در زمینه فناوری های جدید و استراتژی های تجاری را برای کمک به پیشرفت شرکت ها در شرایط سخت به نمایش می گذارد. جلسات کنفرانس فنی شامل محتوای گواهی شده توسط رهبران صنعت در مورد بازیابی ، چشم انداز جدید انرژی پس از همه گیری ، و چگونگی استفاده صنعت از سرمایه گذاری و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برای آینده ای طولانی و انرژی پایدار است. .

اجلاس مجازی Gastech 2020 به جای نمایشگاه و کنفرانس Gastech در حال برگزاری است. رویدادهای dmg و هیئت مدیره Gastech ، با مشورت با Enterprise Singapore و هیئت گردشگری سنگاپور ، به طور کلی تصمیم گرفتند که آن رویداد را به 13 تا 16 سپتامبر 2021 موکول کنند ، به دلیل نگرانی در مورد همه گیر جهانی ، دسترسی و رفاه سخنرانان ، نمایندگان ، غرفه داران و بازدید کنندگان.

لینک های مربوطه

https://www.gastechevent.com

SOURCE Gastech Virtual Summit 2020

پاسخی بگذارید