امروز اجلاس مجازی Gastech افتتاح می شود

امروز اجلاس مجازی Gastech افتتاح می شود

– امروز اجلاس مجازی Gastech با حضور مجازی رهبران انرژی جهان افتتاح می شود

وزرای سنگاپور و کانادا مسئول سخنرانی های افتتاحیه این رویداد معتبر خواهند بود

سخنرانان شامل رهبران صنعت مانند جوزف مک مونیگلدبیرکل مجمع بین المللی انرژی ؛ پراتیما رانگاراجان، مدیر عامل شرکت OGCI Climate Investments ؛ ماارتن وتسلار، مدیر مجتمع گاز و انرژی های جدید و عضو کمیته اجرایی شل و لورنزو سیمونلی، رئیس جمهور ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بیکر هیوز

این اجلاس آخرین استراتژی ها و روندهای تجاری حاکم در صنعت گاز طبیعی را ارائه می دهد

لندن ، 7 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – اجلاس مجازی Gastech ، یک رویداد جهانی که صنعت گاز ، LNG و انرژی را گرد هم آورده است ، امروز آغاز می شود. این رویداد دیدگاه های انتقادی منحصر به فردی را از وزیران ، رهبران سیاسی ، رهبران تجارت ، اخلالگران و مبتکران ارائه خواهد داد.

برای اولین بار ، Gastech صنعت گاز ، LNG و انرژی را با تقریباً مشکلاتی که آینده صنعت را تحت تأثیر قرار می دهد متصل می کند. امنیت تأمین انرژی استطاعت و پایداری گاز به برق؛ هیدروژن چشم انداز تقاضای سرمایه گذاری و بهبود آن. و تغییرات عرضه در جهان پس از COVID-19 ، به عنوان موارد اصلی در دستور کار.

این اجلاس بیش از 200 رهبر صنعت را در بر می گیرد که استراتژی ها و چشم اندازهایی را برای مقابله با بازارهای جدید و متغیر انرژی توصیف و به اشتراک می گذارند و بیش از 1500 نماینده ثبت شده ، 170 شرکت نمایشگاه و شرکای رسانه را گرد هم خواهد آورد. حامیان مالی عبارتند از OGCI Investments. ExxonMobil؛ سرمایه گذاری در کانادا؛ ثبت نام لوید Sempra LNG و Venture Global LNG.

مطلب مرتبط  وایتفورد برنده دو جایزه کریستال برای تعالی ارتباطات بازاریابی و افتخارات رهبری اجرایی است

وزیر تجارت و صنعت سنگاپور ، چان چون آواز می خواند، اجلاس مجازی Gastech را که از 7 تا 11 سپتامبر برگزار می شود ، رسماً افتتاح می کند. محترم سیموس اورگان ، وزیر منابع طبیعی کانادا ؛ جوزف مک مونیگلدبیرکل مجمع بین المللی انرژی ؛ پراتیما رانگاراجان، مدیر عامل شرکت OGCI Climate Investments ؛ لورنزو سیمونلی، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بیکر هیوز ، سخنرانی هایی را در مورد پاسخ جمعی مورد نیاز برای انتقال انرژی و استراتژی ها و نوآوری هایی که آینده صنعت را شکل می دهد ، ارائه می دهند.

ماارتن وتسلار، مدیر مجتمع گاز و انرژی های نو و عضو کمیته اجرایی شل توسط مصاحبه می شود استیو سدویک، میزبان CNBC Squawkbox در یک مصاحبه اختصاصی.

کنفرانس استراتژیک اجلاس مجازی Gastech متشکل از جلسات رهبران مشاغل وزیری و جهانی ، گفتگوی C-Suite و گفتگوهای فناوری Gastech بینش پیشرفته ای در مورد آخرین استراتژی ها و روندهای غالب صنعت گاز ، گاز LNG و انرژی ارائه می دهد ، و به نمایندگان بصیرت سریع در بهترین راه ارائه می دهد برای تراز کردن مدل های تجاری برای چشم انداز پس از همه گیری.

مطلب مرتبط  SpiderTech خود کانادا ماسک های صورت DIY و راحت و بی بند و باری را راه اندازی کرد ، زیرا دولت کانادا خواستار استفاده بیشتر از ماسک است

نیک ارنستین ، معاون انرژی در رویدادهای dmg گفت: “با مجوز رسیدگی به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و افزایش بی طرفی کربن ، اجلاس مجازی Gastech به صنعت ما امکان اتصال می دهد ، زیرا ما با چالش ها سازگار می شویم و به آنها پاسخ می دهیم. فرصت های ایجاد شده برای چشم انداز انرژی بعد از COVID-19. “

دیگر رهبران صنعت که تأیید کرده اند در کنفرانس مجازی سخنرانی می کنند عبارتند از لورن ویویر، معاون ارشد رئیس جمهور ، گاز ، فرانسیس فانوندستیار وزیر دفتر منابع انرژی وزارت امور خارجه ایالات متحده تاپن شاونمعاون دانشیار منابع طبیعی ، کانادا ؛ یوجین کسپرسکی، مدیر عامل ، کسپرسکی ؛ پرابهت سینگ، رئیس و مدیر عامل Petronet LNG ؛ توماس سیبل، نویسنده و رئیس و مدیر عامل ، C3.ai ؛ کیسوکه ساداموری، مدیر امنیت و بازارهای انرژی آژانس بین المللی انرژی ؛ سانجیو لامبا، معاون اجرایی APAC ، Linde ؛ Thorbjoern Fors ، معاون اجرایی برنامه های صنعتی ، انرژی زیمنس ؛ هیروکی ساتو، مدیر اجرایی و مدیر انجمن جهانی ، JERA Inc. جون نیشیزاوا، معاون اجرایی رئیس ، مدیر عامل گروه ، گروه گاز طبیعی ، شرکت میتسوبیشی و جین لیو، مدیر عامل ، تجارت گاز طبیعی ، شرکت CPC ، تایوان.

مطلب مرتبط  BlueGreen Water Technologies، Ltd. با عنوان سنگ بنای H2O ™ به عنوان توزیع کننده جنوب شرقی ایالات متحده این شرکت برای مقابله با شکوفه های خطرناک جلبک

موضوعاتی که در اجلاس مجازی Gastech پوشش داده خواهد شد شامل نقش گاز طبیعی در انتقال انرژی است. اهمیت IoT و امنیت داده ها در آینده صنعت انرژی ؛ تأثیر مقررات زدایی بر بازارها و سرمایه گذاری. فرصت ها و چالش های بخش انرژی ناشی از صنعت 4.0 ؛ توانایی هیدروژن در انجام تعهدات دكربن سازی و تأثیر فعالیت محیط زیست بر فرصت های ظهور رشد برای صنعت.

در کنار کنفرانس استراتژی ، اجلاس همچنین آخرین تحقیقات بررسی شده در زمینه فناوری های جدید و استراتژی های تجاری را برای کمک به پیشرفت شرکت ها در شرایط سخت به نمایش می گذارد. جلسات کنفرانس فنی شامل محتوای گواهی شده توسط رهبران صنعت در مورد بازیابی ، چشم انداز جدید انرژی پس از همه گیری ، و چگونگی استفاده صنعت از سرمایه گذاری و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برای آینده ای طولانی و انرژی پایدار است. .

اجلاس مجازی Gastech 2020 به جای نمایشگاه و کنفرانس Gastech در حال برگزاری است. رویدادهای dmg و هیئت مدیره Gastech ، با مشورت با Enterprise Singapore و هیئت گردشگری سنگاپور ، به طور کلی تصمیم گرفتند که آن رویداد را به 13 تا 16 سپتامبر 2021 موکول کنند ، به دلیل نگرانی در مورد همه گیر جهانی ، دسترسی و رفاه سخنرانان ، نمایندگان ، غرفه داران و بازدید کنندگان.

لینک های مربوطه

https://www.gastechevent.com

SOURCE Gastech Virtual Summit 2020

پاسخی بگذارید