انبریج تأیید می کند که خط 5 ایمن است. مبنای قابل اعتمادی برای خاتمه خدمت آسانسور 1953 در تنگه های مکیناک وجود ندارد

انبریج تأیید می کند که خط 5 ایمن است. مبنای قابل اعتمادی برای خاتمه خدمت آسانسور 1953 در تنگه های مکیناک وجود ندارد

کالگری، یک گروه LANSING ، میش.، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – انبریج همچنان اطمینان دارد كه خط 5 همچنان با خیال راحت به كار خود ادامه می دهد و مبنای قابل اعتمادی برای خاتمه خدمت آسانسور 1953 وجود ندارد كه به خطوط لوله دو خط 5 اجازه عبور از تنگه های ماكیناك را بدهد.

انبریج عصر امروز از مشاور اصلی حقوقی استاندار اخطاریه ای دریافت کرد و در حال بررسی سند است.

وی گفت: “این اطلاعیه و گزارش اداره منابع طبیعی میشیگان حواس پرتی را از واقعیت های اساسی به خود جلب می کند.” ورن یو، معاون اجرایی و رئیس جمهور ، خطوط لوله مایعات. “خط 5 ایمن باقی مانده است ، همانطور که توسط آسانسور 1953 پیش بینی شده است ، و اخیراً توسط تنظیم کننده ایمنی فدرال ما تأیید شده است.”

“ما همچنان به کار ایمن خطوط لوله دو خط 5 در تنگه ادامه خواهیم داد ماکیناک، اطمینان از محافظت از Great Lake (دریاچه های بزرگ) و در عین حال تأمین انرژی قابل تأمین به سوخت با اطمینان مال میشیگان و اقتصاد منطقه “، یو ادامه داد.

در تهیه گزارش خود ، اداره منابع طبیعی میشیگان (DNR) تصمیم گرفت ارزیابی خود را در مورد انطباق خدمات به روش غیرعمومی انجام دهد. DNR پیشنهاد Enbridge را رد کرد که به کارشناسان فنی اجازه می دهد در مورد هر گونه سوال یا توضیحات مربوط به بررسی آن بحث کنند. این عدم تعامل نشان دهنده عدم درک یا بدتر ، عدم موفقیت مستمر در اجرای تعهدات دولت تحت قرارداد دوم 2018 بین ایالت میشیگان و Enbridge ، که جلسات دوره ای را در مورد مسائل خط لوله برای جلوگیری از این نوع شرایط در نظر می گیرد.

با اقدامات امروز فرماندار و دادستان کل بر اساس انطباق تاریخی خط 5 ، سرانجام Enbridge فرصتی برای بررسی تجزیه و تحلیل DNR و ارائه پاسخ کامل از طریق مراحل قانونی خواهد داشت.

خط 5 نه تنها منبع اساسی انرژی است میشیگان اما برای کل منطقه از جمله ویسکانسین، ایندیانا، اوهایو، پنسیلوانیا، انتاریو، و کبک. هرگونه اختلال پیامدهای مخربی به همراه خواهد داشت.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی کلاه گیس صرفه جویی در فضا را توسعه می دهد (ORD-2838)

تمرکز ما بر روی حفاظت از دریاچه های بزرگ ، محیط زیست و همه افرادی است که از این آب ها استفاده می کنند در حالی که انرژی مورد نیاز روزانه مردم را تأمین می کنند. خط 5 انبریج بیش از 65 سال و بیش از 9 دولت مختلف ایالتی ، بدون هیچ گونه حادثه ای در گذرگاه تنگه ها ، به میشیگاندرس ایمن عمل کرده است. ما همچنان به پیشبرد تونل Great Lakes متعهد هستیم که بخش جدیدی از خط لوله را جایگزین خطوط لوله دوگانه می کند. انبریج در حال حاضر به دنبال تأیید مجوز برای پروژه تونل و خط لوله جایگزینی است که پس از اتمام ، عبور از تنگه های امن را حتی ایمن تر کند.

اطلاعات رو به جلو

اطلاعات آینده نگر ، یا اظهارات آینده نگر ، در این خبر انتشار داده شده است تا اطلاعاتی را در مورد Enbridge Inc (“Enbridge” یا “Company”) و شرکت های تابعه و وابسته به آن ارائه دهد ، از جمله ارزیابی مدیریت Enbridge و شرکت های تابعه آن ” برنامه ها و عملیات آینده این اطلاعات ممکن است برای اهداف دیگر مناسب نباشد. اظهارات رو به جلو معمولاً با کلماتی مانند “پیش بینی” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “تخمین” “پیش بینی” “طرح” ، “قصد” مشخص می شوند. “” ، “” هدف “،” باور “،” احتمال “و کلمات مشابه حاکی از نتایج یا اظهارات آینده در مورد چشم انداز است. اطلاعات یا گزاره های آینده نگر در این خبر شامل بیانیه هایی در مورد خطوط لوله دوگانه خط 5 ، از جمله عملیات ایمن آن ، دادرسی و تأثیرات پیش بینی شده از هرگونه اختلال در عملیات خط 5 است. این نشریه خبری همچنین شامل اطلاعات آینده نگرانه درباره پروانه مجوز پروژه تونل است.

اگرچه انبریج معتقد است این اظهارات آینده نگر بر اساس اطلاعات موجود در تاریخ ارائه چنین اظهاراتی و فرایندهایی که برای تهیه اطلاعات استفاده می شود منطقی است ، اما چنین اظهاراتی تضمینی برای عملکرد آینده نیست و خوانندگان نسبت به اعتماد بی رویه به آینده نگر احتیاط می کنند بیانیه. از نظر ماهیت ، این عبارات شامل مفروضات مختلف ، خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته و سایر عوامل است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، سطح فعالیت ها و دستاوردها از آنچه بیان می شود یا ضمنی چنین اظهاراتی است ، تفاوت اساسی داشته باشد. مفروضات مربوط به عرضه مورد نیاز و تقاضا برای نفت خام ، گاز طبیعی ، NGL و انرژی های تجدید پذیر و قیمت این کالاها ، م toید و اساس کلیه اظهارات آینده نگرانه است ، زیرا ممکن است بر سطح تقاضای فعلی و آتی این کشور تأثیر بگذارد. خدمات شرکت به همین ترتیب ، همه گیر COVID-19 ، نرخ ارز ، نرخ تورم و نرخ بهره بر اقتصاد و محیط های تجاری که شرکت در آن فعالیت می کند تأثیر می گذارد و ممکن است سطح تقاضا برای خدمات و هزینه ورودی شرکت را تحت تأثیر قرار دهد و بنابراین در تمام بیانیه های آینده نگر ذاتی است. . به دلیل وابستگی متقابل و همبستگی این عوامل اقتصادی کلان ، نمی توان تأثیر هر فرض را در گزاره آینده نگر با قطعیت تعیین کرد. مهمترین مفروضات مرتبط با اظهارات آینده نگر در این خبر با توجه به خطوط لوله دوتایی خط 5 شامل تأثیر اقدامات دولتی و نظارتی ، مصوبات و دعاوی در عملیات جاری و آینده است.

مطلب مرتبط  Clifton ، Weiss & Associated اعلام تغییر نام شرکت به NexLyte، Inc.

اظهارات آینده نگر Enbridge در معرض خطرات و عدم اطمینان است ، از جمله ، اما محدود به این خطرات و عدم قطعیت های بحث شده در این نسخه خبری و سایر پرونده های شرکت با کانادا و ایالات متحده تنظیم کننده های اوراق بهادار. تأثیر هر یک از خطرها ، عدم اطمینان یا عاملی بر یک گزاره آینده نگرانه خاص با اطمینان قابل تعیین نیست زیرا اینها به یکدیگر وابسته هستند و عملکرد آینده انبریج به ارزیابی مدیریت کلیه اطلاعات موجود در زمان مربوط بستگی دارد. به جز آنچه در قانون لازم الاجرا است ، انبریج تعهدی در قبال بروزرسانی یا بازنگری علنی اظهارات آینده نگرانه در این خبر یا سایر موارد ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه رویدادهای آینده یا غیر آن ، متعهد نیست. کلیه اظهارات آینده نگرانه بعدی ، اعم از کتبی یا شفاهی ، منتسب به انبریج یا افرادی که از طرف شرکت اقدام می کنند ، صریحاً توسط این بیانیه های احتیاطی واجد شرایط هستند.

مطلب مرتبط  کابل های نوری فعال جهانی ارزیابی صنعت 2020-2024

درباره شرکت انبریج

انبریج شرکت پیشرو در زمینه زیرساخت های انرژی در آمریکای شمالی است. ما با خیال راحت و با اطمینان انرژی مورد نیاز مردم را تأمین می کنیم و می خواهیم کیفیت زندگی را تأمین کنیم. مشاغل اصلی ما شامل لوله های مایع است که تقریباً 25 درصد از نفت خام تولید شده در این کشور را حمل می کند آمریکای شمالی؛ انتقال گاز و جریان میانه ، که تقریباً 20 درصد از گاز طبیعی مصرف شده در ایالات متحده را حمل می کند. و برنامه های کاربردی و برق ، که تقریباً به 3.7 میلیون مشتری خرده فروشی خدمات ارائه می دهد انتاریو و کبک، و تقریباً 1750 مگاوات انرژی خالص تجدید پذیر در تولید می کند آمریکای شمالی و اروپا. سهام مشترک این شرکت با نماد ENB در بورس و بورس سهام تجارت می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به تورنتو و نیویورک بورس های سهام با نماد ENB. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.enbridge.com

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

رسانه ها

رایان دافی رایگان است: (888) 992-0997
پست الکترونیک: [email protected]

جامعه سرمایه گذاری

جاناتان مورگان تلفن رایگان: (800) 481-2804
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Enbridge Inc.

لینک های مربوطه

http://www.enbridge.com

پاسخی بگذارید