انبریج گاز فصل استاندارد سرویس استاندارد C1 را اعلام می کند

انبریج گاز فصل استاندارد سرویس استاندارد C1 را اعلام می کند

ظرفیت ثابت بین Parkway تا Dawn شروع می شود 1 نوامبر 2020

تورنتو، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Enbridge Gas Inc. (Enbridge Gas) یک فصل باز برای ظرفیت استاندارد خدمات C1 تا 700،000 GJ / d در حال برگزاری است 1 نوامبر 2020 در امتداد مسیر حمل و نقل Parkway to Dawn برای حداقل مدت یک سال.

Dawn Hub یکی از بزرگترین امکانات ذخیره سازی گاز طبیعی در آمریکای شمالی است. از نظر استراتژیک در جنوب غربی واقع شده است انتاریو، Dawn حمل کنندگان را با دسترسی مستقیم به آمریکای شمالی حوضه های اصلی تأمین ، از جمله آپالاچیا و حوضه رسوبی کانادای غربی. با چندین مسیر تأمین از غرب کانادا، قاره میانه ، آپالاشیا و راکی ​​ها ، و همچنین توانایی سرویس دهی به بازارها در میانه غرب ، شرق کانادا و در شمال شرقی ایالات متحده ، انبریج گاز داون هاب یک قطب قابل اعتماد ، مطمئن و مایع برای تجارت گاز طبیعی است.

مطلب مرتبط  بازار سرامیک یون-هدایتگر جهان 2020 با پیش بینی های CAGR تا سال 2025

سیستم انتقال نیرو Enbridge Gas Dawn Parkway یکی از قوی ترین سیستم های خط لوله در است آمریکای شمالی و حرکت گاز طبیعی را از مرکز سحر واقع در نزدیکی تأمین می کند سارنیا ، انتاریو – به منطقه بزرگ تورنتو، جایی که با دیگر خطوط لوله پایین دست که به بازارهای شرقی کانادا و شمال شرقی ایالات متحده خدمت می کنند ، متصل می شود. ایستگاه های کمپانی Dawn و کمپرسور واقع در امتداد دالان Dawn-Parkway دارای پوشش ذخیره اسب بخار واحد بحرانی هستند که قابلیت اطمینان سرویس دهی را فراهم می کند.

مطلب مرتبط  Sinopec نصب بزرگترین راکتور هیدروژناسیون جهان را به پایان رسانده است

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.uniongas.com/openseason مراجعه کنید.

درباره شرکت انبریج گاز
شرکت انبریج گاز ، تشکیل شده در 1 ژانویه 2019 از ادغام اتحادیه گاز محدود و توزیع گاز انبریج ، است کانادا بزرگترین شرکت ذخیره سازی ، انتقال و توزیع گاز طبیعی مستقر در انتاریو با بیش از 170 سال سابقه در ارائه خدمات ایمن و مطمئن به مشتریان. تجارت توزیع حدود 3.8 میلیون مشتری را ارائه می دهد که بیش از 75 درصد آنها را گرم می کند انتاریو خانه ها تجارت و ذخیره سازی خدمات ، خدمات ذخیره سازی و حمل و نقل متنوعی را در Dawn Hub ، بزرگترین مرکز ذخیره سازی زیرزمینی یکپارچه در اختیار مشتریان قرار می دهد. کانادا و یکی از بزرگترین ها در آمریکای شمالی است. شرکت انبریج گاز متعلق به شرکت انبریج ، رهبر در کانادا در حمل و نقل و توزیع انرژی است.

مطلب مرتبط  برای دستیابی به سیستمهای انرژی پاک Post-COVID-19 به همکاری جهانی نیاز است

SOURCE Enbridge Gas Inc.

پاسخی بگذارید