انبریج گاز فصل باز خدمات حمل و نقل M12 را اعلام می کند

انبریج گاز فصل باز خدمات حمل و نقل M12 را اعلام می کند

ظرفیت شرکت در مسیرهای Dawn-Kirkwall-Parkway از سال 2023 و 2024 شروع می شود

تورنتو، 24 نوامبر 2020 / PRNewswire / – انبریج گاز از ابتدای شروع یک فصل باز ظرفیت حمل و نقل شرکت M12 تا 100،000 GJ / d 1 نوامبر 2023 و تا 250،000 GJ / d از آغاز 1 نوامبر 2024، برای حداقل یک دوره پانزده ساله در مسیرهای زیر:

  1. طلوع تا پارک وی
  2. طلوع تا کرک وال
  3. کرک وال به پارک وی

سیستم Enbridge Gas Dawn-Parkway یکی از مقاوم ترین سیستم های خط لوله در است آمریکای شمالی و حرکت گاز طبیعی را از مرکز سحر واقع در نزدیکی فراهم می کند سارنیا ، انتاریو، به منطقه بزرگ تورنتو، جایی که با دیگر خطوط لوله پایین دست که به بازارهای شرقی کانادا و شمال شرقی ایالات متحده خدمت می کنند ، متصل می شود. ایستگاه های کمپانی Dawn و کمپرسور واقع در امتداد دالان Dawn-Parkway دارای کاهش قدرت ذخیره اسب بخار حیاتی هستند که قابلیت اطمینان خدمات را فراهم می کند.

مطلب مرتبط  گزارش خدمات سالانه خدمات انرژی آمریكا

Dawn Hub یکی از بزرگترین تأسیسات ذخیره سازی گاز طبیعی در است آمریکای شمالی. از نظر استراتژیک در جنوب غربی واقع شده است انتاریو و با ظرفیت کار 280 Bcf ، به مشتریان ، مانند تولیدکننده های برق ، شرکت های توزیع و خط لوله و بازاریاب های انرژی ، پیوند مهمی در حرکت گاز طبیعی از حوضه های اصلی تأمین به بازارهای مرکزی ارائه می دهد. کانادا و شمال شرقی ایالات متحده

مطلب مرتبط  مدیر عامل انبریج آل موناکو در کنفرانس غربی CIBC حضور خواهد داشت

Dawn Hub همچنین حمل و نقل هایی را که دسترسی مستقیم به آنها دارند فراهم می کند آمریکای شمالی حوضه های اصلی تأمین ، از جمله آپالاچیا و حوضه رسوبی غربی کانادا. با چندین مسیر تأمین از غرب کانادا، قاره میانه ، آپالاشیا و راکی ​​ها و همچنین توانایی سرویس دهی به بازارهای میانه غرب ، شرق کانادا و در شمال شرقی ایالات متحده ، انبریج گاز داون هاب یک مرکز تجارت گاز طبیعی قابل اعتماد ، ایمن و مایع است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.uniongas.com/openseason مراجعه کنید.

درباره شرکت انبریج گاز
شرکت انبریج گاز ، تشکیل شده در 1 ژانویه 2019 از ادغام اتحادیه گاز محدود و توزیع گاز انبریج ، است کانادا بزرگترین شرکت ذخیره سازی ، انتقال و توزیع گاز طبیعی مستقر در انتاریو با بیش از 170 سال سابقه در ارائه خدمات ایمن و مطمئن به مشتریان. تجارت توزیع حدود 3.8 میلیون مشتری را ارائه می دهد که بیش از 75 درصد آنها را گرم می کند انتاریو خانه ها تجارت و ذخیره سازی خدمات ، خدمات ذخیره سازی و حمل و نقل متنوعی را در Dawn Hub ، بزرگترین مرکز ذخیره سازی زیرزمینی یکپارچه در اختیار مشتریان قرار می دهد. کانادا و یکی از بزرگترین ها در آمریکای شمالی است. شرکت انبریج گاز متعلق به شرکت انبریج ، رهبر در کانادا در حمل و نقل و توزیع انرژی است.

مطلب مرتبط  چشم انداز بازار بیل مکانیکی جهانی فوق العاده بزرگ ، 2024

SOURCE Enbridge Gas Inc.

پاسخی بگذارید