انتشار نتایج Hydro One سه ماهه اول 2021 در 7 مه 2021 قبل از باز شدن بازارها

انتشار نتایج Hydro One سه ماهه اول 2021 در 7 مه 2021 قبل از باز شدن بازارها

مجموعه سرمایه گذاری جامعه سرمایه گذاری برای 7 مه 2021 در 8 صبح ET

تورنتو، 9 آوریل 2021 / PRNewswire / – Hydro One Limited (TSX: H) ، بزرگترین ابزار انتقال و توزیع برق در انتاریو، قصد دارد نتایج مالی سه ماهه اول خود را از صبح منتشر کند 7 مه 2021 قبل از افتتاح بازارهای مالی آمریکای شمالی. خلاصه ای از نتایج توسط Newswire توزیع می شود و MD&A و صورتهای مالی کامل در hydroone.com/investors و www.sedar.com قرار می گیرد.

مدیریت Hydro One میزبان یک کنفرانس تلفنی با جامعه سرمایه گذاری در خواهد بود 8 صبح ET همان صبح برای بحث در مورد نتایج و چشم انداز کسانی که مایل به گوش دادن به کنفرانس تلفنی هستند باید به پخش زنده اینترنتی در بخش رویدادها و سخنرانی های روابط سرمایه گذاران وب سایت Hydro One به آدرس www.hydroone.com/investors دسترسی داشته باشند. پخش مجدد کنفرانس از راه دور در پی تماس در همین لینک در دسترس خواهد بود.

مطلب مرتبط  TEA-Quats 736.4 میلیون دلار از کل صنعت 1 میلیارد دلاری را تشکیل می دهد

آن دسته از اعضای جامعه مالی آمریکای شمالی که می خواهند در هنگام مکالمه س questionsال کنند باید حداقل 10 دقیقه قبل از زمان شروع برنامه ریزی شده با شماره 1.866.221.1674 تماس بگیرند و از طریق کنفرانس تلفنی نتایج سه ماهه اول Hydro One ، شماره کنفرانس 3790693 را درخواست کنند (تماس گیرندگان بین المللی باید 1.270.215.9604 را شماره گیری کنند) ) از سایر علاقه مندان و رسانه ها می توان به صورت فقط گوش دادن در آن شرکت کرد.

مطلب مرتبط  دانا برای معرفی نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 ، تماس کنفرانس میزبان و پخش وب در تاریخ 30 ژوئیه شرکت کرده است

Hydro One Limited (TSX: H)

Hydro One Limited ، از طریق شرکت های تابعه کاملاً متعلق به خود ، می باشد انتاریو بزرگترین ارائه دهنده انتقال و توزیع برق با تقریباً 1.4 میلیون مشتری با ارزش ، تقریباً 30.3 میلیارد دلار در دارایی ها در 31 دسامبر 2020، و درآمد سالانه در سال 2020 تقریبا 7.3 میلیارد دلار.

تیم ما تقریباً 8،700 کارمند ماهر و فداکار با افتخار یک سیستم برق ایمن و قابل اعتماد را ایجاد می کند که برای حمایت از جوامع قوی و موفق ضروری است. در سال 2020 ، هیدرو وان تقریباً سرمایه گذاری کرد 1.9 میلیارد دلار در شبکه های انتقال و توزیع آن و از طریق خرید تقریبی از اقتصاد پشتیبانی می کند 1.7 میلیارد دلار کالاها و خدمات

مطلب مرتبط  Polin Waterparks اولین جایزه مجازی خود را همیشه جشن می گیرد

ما از طریق طرح های سرمایه گذاری ، پایداری و تنوع در جامعه ، به جوامعی که در آنها زندگی و کار می کنیم متعهد هستیم. ما توسط انجمن برق کانادا به عنوان یک شرکت برق پایدار معرفی شده ایم.

سهام مشترک Hydro One Limited در TSX و برخی اسکناسهای میان مدت Hydro One Inc. در NYSE ذکر شده است. اطلاعات بیشتر را می توان در www.hydroone.com؛ www.sedar.com یا www.sec.gov.

SOURCE Hydro One Limited

پاسخی بگذارید