انتصاب M.S. Unnikrishnan به عنوان مدیر هیئت مدیره Azure Power Global Limited

انتصاب M.S. Unnikrishnan به عنوان مدیر هیئت مدیره Azure Power Global Limited

آقای Unnikrishnan بیش از 30 سال تجربه در بخش انرژی و محیط زیست دارد. وی در جدیدترین نقش خود به عنوان مدیر عامل و مدیرعامل شرکت Thermax Ltd. ، وی رهبری اجرای استراتژی را برای تسریع در رشد ترماکس و موقعیت آن به عنوان یکی از تأمین کنندگان پیشرو سیستم های برق و تجهیزات با سرمایه گذاری در بازار بیش از 1 میلیارد دلار آمریکا. Thermax با مسئولیت محدود به دلیل داشتن مدیریتی مثال زدنی ، حاکمیت قوی شرکتها ، شفافیت عالی و شیوه های اخلاقی دقیق شناخته شده است. آقای Unnikrishnan تحسین های بی شماری برای رهبری خود از جمله آسیا مبتکر سال توسط CNBC آسیا ، یکی از بهترین مدیر عاملان در هند توسط گرانت تورتونو هند مبتکر سال توسط CNBC هند. آقای Unnikrishnan همچنین به طور جدی با نهادهای مختلف صنعت درگیر است تا در سیاست گذاری و توسعه فناوری به آنها کمک کند هند. آقای Unnikrishnan دارای لیسانس مهندسی (مکانیک) از موسسه ملی فناوری Visveswaraiya ، Nagpur و برنامه مدیریت پیشرفته از دانشکده بازرگانی هاروارد.

صحبت در مورد قرار ملاقات ، رنجیت گوپتا، مدیر اجرایی ، لاجورد قدرت گفت: “ما خوشحالیم که آقای Unnikrishnan عضو هیئت مدیره ما شد. سابقه قدرتمند وی همراه با مدیریت خود و رهبری یکی از تحسین برانگیزترین شرکتها در بخش برق بیش از یک دهه ، چشم انداز ارزنده ای را برای ما فراهم می کند. استراتژی ما را اجرا کنید ، سودآوری را هدایت کنید و ارزش سهامداران را افزایش دهید. “

مطلب مرتبط  نوآوری باتری لیتیوم-یون جامد و بررسی حق ثبت اختراع از 260،004 اسناد

اظهار نظر در مورد قرار ملاقات ، اماس. Unnikrishnan گفت: “لاجورد قدرت بازیگر پیشرو در بخش انرژی خورشیدی هند است. خوشحالم که به عضویت هیئت مدیره سازمان با چنین تعهد جدی به پایداری و حاکمیت پیوستم. من مشتاقانه منتظر همکاری با سایر اعضای هیئت مدیره برای رهبری لاجورد هستم. قدرت را در مرحله بعدی سفر رشد خود انجام دهید. “

درباره Azure Power

Azure Power (NYSE: AZRE) پیشرو تولیدکننده مستقل انرژی خورشیدی است و دارای پانهند نمونه کارها بیش از 7 گیگاوات. قدرت لاجورد توسعه یافت هند نخستین پروژه خورشیدی در مقیاس ابزار خصوصی در سال 2009 و از ابتدای تأسیس در سال 2008 به عنوان توسعه دهنده و مجری پروژه های خورشیدی در صدرنشینان این بخش بوده است. قابلیت Azure Power ، کل مراحل توسعه و بهره برداری را مدیریت می کند و راه حل های انرژی خورشیدی کم هزینه را در سراسر کشور ارائه می دهد هند. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.azurepower.com.

مطلب مرتبط  نخستین نیروگاه سیکل ترکیبی شانگهای الکتریک (CCPP) بنگلادش بصورت آنلاین آغاز می شود

بیانیه های جستجوی پیشرفته

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده و قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی 1995 ، شامل اظهارات مربوط به راهنمای مالی و عملیاتی آینده شرکت ، نتایج عملیاتی و مالی است. به عنوان تخمین های پرداخت های پیمانکاری اسمی باقیمانده و نرخ گردش نمونه کارها ، و فرضیات مربوط به محاسبه معیارهای قبلی. خطرات و ابهاماتی که می تواند باعث شود نتایج شرکت از لحاظ معناداری متفاوت از آنچه بیان شده یا دلالت بر چنین بیانیه های آینده نگر دارند ، شامل می شود: در دسترس بودن بودجه اضافی با شرایط قابل قبول. تغییر در قیمت های تجاری و خرده فروشی برق تولید شده توسط ابزار سنتی؛ تغییر در تعرفه هایی که در آن PPA های بلند مدت وارد می شوند. تغییر در سیاست ها و مقررات از جمله محدودیت های اندازه گیری و اندازه گیری خالص و اتصال در دسترس بودن تخفیف ، اعتبار مالیاتی و مشوق های دیگر؛ در دسترس بودن پانل های خورشیدی و سایر مواد اولیه؛ تاریخچه فعالیت محدود آن ، به ویژه به عنوان یک شرکت عمومی جدید. توانایی آن در جذب و حفظ روابط خود با اشخاص ثالث ، از جمله شرکای خورشیدی آن ، توانایی آن در تحقق میثاق در تسهیلات بدهی خود. مسائل مربوط به شرایط هواشناسی مربوط به ویروس تاج. اختلال در تأمین؛ محدودیت های برق توسط مقامات برق دولتی هند و سایر خطرات مشخص شده در بیانیه های ثبت نام و گزارش هایی که این شرکت گاه به گاه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یا SEC ارسال کرده است. کلیه اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی مبتنی بر اطلاعاتی است که از تاریخ آن در دسترس ما است و شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی این اظهارات آینده نگر ندارد.

مطلب مرتبط  "سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای تسریع در همگرایی با کشورهای اتحادیه اروپا -15 از اولویت های اساسی در منطقه CESEE است"

تماس با سرمایه گذار
قاضی ناتانCFA
[email protected]

تماس با رسانه
سامیتلا ساببا
[email protected]

منبع انرژی لاجوردی

لینک های مربوطه

http://www.azurepower.com/

پاسخی بگذارید