انتظار می رود صنعت خورشیدی چین با توجه به بی طرفی آب و هوایی که در تلاش است ، سریعتر رشد کند

انتظار می رود صنعت خورشیدی چین با توجه به بی طرفی آب و هوایی که در تلاش است ، سریعتر رشد کند

“برای دستیابی به هدف بی طرفی آب و هوا ، صنعت انرژی چین باید اساساً خود را بازسازی کند ، به این ترتیب سهم سوخت های فسیلی در ترکیب انرژی اولیه به شدت کاهش یابد. در همین زمان ، سهم انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و بادی به سرعت رشد خواهد کرد. ” ژو دادی، معاون رئیس انجمن تحقیقات انرژی چین ، در اجلاس توسعه انرژی جدید فتوولتائیک Jintan.

“چین اگر بخواهد به هدف خود برای بی طرفی آب و هوا برسد ، باید به سرعت سهم انرژی غیر فسیلی را در مصرف انرژی اولیه خود افزایش دهد. از بین بردن کربناسیون تولید برق در این زمینه از اهمیت ویژه ای برخوردار است “. لیو ییانگ ، معاون دبیرکل انجمن صنایع فتوولتائیک چین گفت.

مطلب مرتبط  تماشا کنید "A Funade Madea Family Funeral بارگیری رایگان (2019)

لیو گفت: “در این زمینه ، استفاده از انرژی خورشیدی و بادی در آینده سریعتر افزایش می یابد” ، و پیش بینی کرد که پروژه های خورشیدی تازه نصب شده در چین از می تواند سالانه از 2021 تا 2025 به خروجی بیش از 65 گیگاوات برسد.

در سال در سال 2020 ، طبق اداره ملی انرژی چین ، ظرفیت فتوولتائیک نصب شده ، که با برابری قیمت به شبکه متصل است ، به 33.1 میلیون کیلووات نزدیک می شود.

مطلب مرتبط  انبریج تأیید می کند که خط 5 ایمن است. مبنای قابل اعتمادی برای خاتمه خدمت آسانسور 1953 در تنگه های مکیناک وجود ندارد

شی جینگلی ، محقق مرکز انرژی های تجدیدپذیر چین در انستیتوی تحقیقات ملی انرژی ، گفت: در حالی که چین پروژه های باد و انرژی خورشیدی بدون یارانه را به منظور تبدیل انرژی هدایت می کند ، صنعت خورشیدی این کشور طی برنامه پنج ساله چهاردهم وارد دوره برابری قیمت شبکه خواهد شد. کمیسیون توسعه و اصلاحات.

شی گفت ، دولت باید به طور استراتژیک نوسازی فن آوری را پیش ببرد و هزینه انرژی خورشیدی را کاهش دهد ، زیرا فناوری کارآمد و هزینه پایین عامل اصلی توسعه صنعت هستند.

به مناسبت این اجلاس ، سرویس اطلاعات اقتصادی چین (CEIS) ، یکی از شرکت های تابعه خبرگزاری شینهوا ، گزارش سالانه توسعه خود را برای صنعت خورشیدی چین منتشر کرد. این انتظار را دارد که صنعت خورشیدی به انرژی رقابتی در ترکیب انرژی اولیه چین تبدیل شود.

مطلب مرتبط  Capital Dynamics خرید سه پروژه فتوولتائیک خورشیدی از LS Power را به اتمام می رساند

جینتان یکی از مکانهای رشد سریع صنعت خورشیدی در چین است. تعداد زیادی از شرکت های خورشیدی که کل زنجیره صنعت فتوولتائیک را پوشش می دهند ، هر کدام با فروش سالانه بیش از یک میلیارد یوان ، در آنجا مستقر شده اند. در سال در سال 2019 ، صنعت خورشیدی جینتان نزدیک به 30 میلیارد یوان فروش داشته است.

لینک اصلی: https://fa.imsilkroad.com/p/317012.html

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1318763/XINHUA_SILK_ROAD.jpg

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

پاسخی بگذارید