انجمن صنایع سایبری از دو کارشناس امنیتی بچل به عنوان همکار نام می برد

انجمن صنایع سایبری از دو کارشناس امنیتی بچل به عنوان همکار نام می برد

رستون ، وا، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – بچل ، پیشرو در ارائه خدمات دفاعی و امنیتی برای مشتریان دولتی و تجاری ، امروز اعلام کرد کتی پهرسون و چارلی گیونز به انجمن بین المللی امنیت سایبری Control System International ((CS) منصوب شده اند2برنامه هوش مصنوعی) (CS)2AI یک سازمان جهانی غیرانتفاعی برای توسعه نیروی کار است که از متخصصانی پشتیبانی می کند که سیستم های کنترل صنعتی را ایمن می کنند.

این قرار ملاقات براساس بیش از 25 سال تجربه تلفیقی Pehrson و Givens در توسعه ابتکارات مشتری در زمینه امنیت سایبری Bechtel صورت گرفته است. این سازمان گفت ، آنها با هم ، با خدمت به عنوان متخصص فن آوری در زمینه امنیت سایبری سیستم های كنترل صنعتی ، سهم برجسته ای در صنعت و حرفه خود داشته اند. (CS)2دانش آموزان هوش مصنوعی نقشی اساسی در مشارکت در انجمن تخصصی دارند که بیش از 18000 عضو در سراسر جهان دارد.

Pehrson و Givens به عنوان کارشناسان موضوع امنیت سایبری (CS)2اعضای AI و صنعت با پشتیبانی و تخصص در مورد چالش های پیچیده فنی در دنیای سیستم های کنترل صنعتی امنیت سایبری.

وی گفت: “با افزایش تهدیدات سایبری روز به روز ، هر دو كتی و چارلی از تخصص صنعت برای كمك به مشتریان در محافظت از اتاق های كنترل ، رباتیک ، سیستم های گیاهی ، حسگرها و جامعه اطراف برخوردار هستند.” مایک کاستاس، مدیر کل خط دفاعی و فضایی بچل. “این کار مهم به افراد آگاه جهت هدایت صنعت به منظور افزایش حفاظت از زیرساخت های حیاتی نیاز دارد.”

مطلب مرتبط  ALA Inducts Sy Gerber در تالار مشاهیر روشنایی

“ما از داشتن بسیار هیجان زده هستیم کتی پهرسون و چارلی گیونز به عنوان بخشی از اولین گروه ما (CS)2همکاران هوش مصنوعی ، “گفت درک هارپ، بنیانگذار و رئیس (CS)2هوش مصنوعی “هر کدام از آنها تجربه ، دانش و تخصص فوق العاده ای را به دست می آورند که انجمن ما و اعضای ما از آن بهره مند می شوند. ما همچنین بسیار خوشحالیم که می توانیم ارتباط خود را با یک سازمان زیرساخت مهم مانند بختل تقویت کنیم.”

کتی پهرسون از سال 2016 مدیر دستورالعمل های برنامه امنیت سایبری آزمایشگاه و مرکز فناوری امنیت سایبری سیستم های کنترل صنعتی بچل بوده است. Pehrson به عنوان مدیر ، به تیم های پروژه در مورد چگونگی محافظت از اتاق های کنترل و سایر زیرساخت های مهم در برابر آسیب های سایبری قبل و بعد از نصب توصیه می کند.

مطلب مرتبط  وونیر ری پکار را به عنوان مدیر ارشد مالی منصوب می کند

تخصص وی شامل توسعه دقیق فرآیندهای کار امنیت سایبری متناسب با هر مشتری ، نظارت بر برنامه های آزمایشی پیچیده برای اطلاع رسانی استراتژی پیاده سازی سیستم ها و تلفیق درس های آموخته شده و بهترین روش ها از چارچوب مدیریت ریسک NIST در مراحل طراحی ، تهیه و راه اندازی برای مشتریان بختل در سراسر کشور است. کره زمین

چارلی گیونز مهندس ارشد امنیت سایبری سیستم های کنترل صنعتی بتل است. وی یک متخصص اتوماسیون باتجربه است و سابقه کار در زمینه فناوری اطلاعات ، اتوماسیون مهندسی و امنیت سایبری سیستم های کنترل صنعتی را دارد. Givens به عنوان یک مهندس گواهی تضمین کیفیت نرم افزار و متخصص امنیت سایبری صنعتی جهانی ، در زمینه طراحی پایگاه داده ، تجزیه و تحلیل داده ها ، توسعه نرم افزار و تضمین کیفیت ، مدیریت سیستم ، بهبود فرآیند ، بهبود فرایند کار ، استقرار راه حل و یکپارچه سازی نرم افزار و سیستم تخصص دارد. رهبری ، تجربه مدیریت پروژه و همکاری گسترده با افراد و سازمان ها ، وی را به یک متخصص معتمد در زمینه امنیت سایبری صنعتی در کلیه واحدهای تجاری جهانی بچل تبدیل کرده است.

مطلب مرتبط  اندازه بازار شیر کنترل تا سال 2025 به مبلغ تقاضای بالای صنایع دارویی ، شیمیایی ، نفت و گاز ، مواد غذایی و آشامیدنی تا سال 2025 به 11/85 میلیارد دلار برسد

درباره Bechtel:

بچل یک شریک معتبر مهندسی ، ساخت و ساز و مدیریت پروژه برای صنعت و دولت است. با توجه به کیفیت مردم و انگیزه بی امان ما برای ارائه موفق ترین نتایج ، از یکدیگر متمایز می شویم و توانایی های خود را با اهداف مشتریان خود هماهنگ می کنیم تا تأثیر مثبت و ماندگاری ایجاد کنیم. از سال 1898 ، ما به مشتریان کمک کرده ایم تا بیش از 25000 پروژه را در 160 کشور در هر هفت قاره ایجاد کنند که ایجاد اشتغال ، رشد اقتصادی ، بهبود انعطاف پذیری زیرساخت های جهان ، افزایش دسترسی به انرژی ، منابع و خدمات حیاتی و ایجاد جهان مکانی امن تر و تمیزتر.

بچل در خدمت زیرساخت ها است. هسته ای ، امنیتی و زیست محیطی نفت ، گاز و مواد شیمیایی و بازارهای معدن و فلزات. خدمات ما از طریق برنامه ریزی اولیه و سرمایه گذاری ، از طریق راه اندازی و فعالیت است. www.Bechtel.com

تماس با رسانه:

بانکهای تینا
[email protected]
تلفن +1 703-429-6555

منبع بچل

لینک های مربوطه

http://www.bechtel.com

پاسخی بگذارید