اندازه آلومینا با خلوص بالا (HPA) اندازه بازار 4.8 میلیارد دلار تا سال 2026 با CAGR 20.7٪

اندازه آلومینا با خلوص بالا (HPA) اندازه بازار 4.8 میلیارد دلار تا سال 2026 با CAGR 20.7٪

بنگلور ، هند، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – بازار آلومینا با خلوص بالا توسط تقسیم شده است تایپ کنید (آلومینا با خلوص بالا 4N ، آلومینا با خلوص بالا 5N و آلومینا با خلوص بالا 6N) ، فن آوری (هیدرولیز و هیدروکلریک اسید شویی) ، و کاربرد (لامپ های LED ، بستر نیمه هادی ، باتری های لیتیوم یونی ، لنزهای نوری ، دستگاه های پزشکی زیستی و سایر موارد). این گزارش در تاریخ منتشر شده است گزارشات را ارزیابی می کند در صنایع شیمیایی دسته بندی. این برنامه همچنین شامل تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و منطقه ای و پیش بینی صنعت تا سال 2027 است.

اندازه بازار جهانی آلومینا با خلوص بالا (HPA) در ارزش گذاری شد 1.3 میلیارد دلار در سال 2019 پیش بینی شده است که به آن برسد 4.8 میلیارد دلار تا سال 2026 ، با رشد CAGR 20.7٪ از سال 2020 تا 2026.

عوامل عمده در رشد اندازه نشانگر آلومینا با خلوص بالا عبارتند از: افزایش کاربرد در نیمه هادی ، فسفر و یاقوت کبود ، افزایش تصویب لامپهای LED ، افزایش در وسایل نقلیه الکتریکی.

تجزیه و تحلیل بازار جهانی آلومینا با خلوص بالا ، اطلاعات عمیق شرکت کنندگان عمده صنعت را پوشش می دهد. تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر به تحلیل پتانسیل خریداران و تامین کنندگان و سناریوی رقابتی صنعت برای ایجاد استراتژی کمک می کند.

پرسش از نمونه: https://reports.valuates.com/request/sample/ALLI-Manu-2H46/High_Purity_Alumina_Market

روند تأثیر در اندازه بازار آلومینا با خلوص بالا

از آلومینای با خلوص بالا 4N در ساخت باتری های لیتیوم یون استفاده می شود. تولیدکنندگان خودرو به دلیل مقررات زیست محیطی اعمال شده توسط دولتها برای کاهش آلودگی محیط زیست و کاهش اعتماد به منابع سوخت سنتی ، تمرکز خود را بر روی تولید وسایل نقلیه الکتریکی (EV) گذاشته اند. این به نوبه خود انتظار می رود که تقاضا برای باتری های لیتیوم یون را افزایش دهد ، بنابراین رشد اندازه بازار آلومینا با خلوص بالا را به دنبال دارد.

تقاضا برای لامپ های LED به طور قابل توجهی در اقتصادهای در حال توسعه مانند بیشتر است چین و هند. دولت این کشورها مردم را به استفاده از چراغ های کم مصرف برای کاهش مصرف انرژی کشور ترغیب کرده است. انتظار می رود که استفاده فزاینده از لامپ های LED منجر به خلوص اندازه بازار آلومینا شود.

آلومینا با خلوص بالا ماده اصلی منبع استفاده در تولید شیشه یاقوت کبود مصنوعی ضد خش است. همچنین از آنها در تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی استفاده می شود. انتظار می رود این طیف گسترده ای از برنامه های کاربر نهایی در اندازه بازار آلومینا با خلوص بالا غوطه ور شود.

مطلب مرتبط  ICL HALOX® SCRATCH-X ™ ، یک افزودنی مبتکرانه ضد خراش مبتنی بر مواد معدنی را راه اندازی کرد

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/ALLI-Manu-2H46/hum-purity-alumina

آنالیز سهام بازار آلومینای با خلوص بالا

بر اساس نوع ، بخش آلومینای با خلوص بالا 4N بیشترین سهم بازار آلومینا با خلوص بالا را در سال 2019 به خود اختصاص داده است. 4N HPA تقاضای عمده خود را برای لامپ های LED و نمایشگرهای الکترونیکی پیدا می کند. شرکت های پیشرو در این بازار بیشتر در زمینه تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنند تا سفارشی سازی محصول را مطابق با نیاز مناطق برنامه ارائه دهند. بودجه دولت ، همراه با هزینه های کمتری در مقایسه با سایر اشکال HPA ، انتظار می رود که اندازه بازار 4N HPA را در دوره پیش بینی افزایش دهد.

بر اساس کاربرد ، بخش لامپ LED بیشترین سهم بازار آلومینا با خلوص بالا را در سال 2019 به خود اختصاص داده است. معرفی مقررات دقیق برای استقرار چراغ های کم مصرف در سراسر جهان ، نفوذ بازار LED ها را تحریک می کند. علاوه بر این ، ابتکار دولتها در مورد امکان استفاده مردم از لامپهای LED برای به حداقل رساندن مصرف انرژی احتمالاً تقاضای لامپهای LED را افزایش می دهد.

بر اساس منطقه ، آسیا و اقیانوسیه منطقه بیشترین سهم بازار آلومینا با خلوص بالا را در سال 2019 در اختیار داشت آسیا و اقیانوسیه منطقه به دلیل وجود بازیکنان موجود HPA در منطقه و افزایش تقاضا برای HPA از خودرو و الکترونیک نسبت داده می شود. علاوه بر این ، مقررات سختگیرانه اعمال شده توسط دولت در زمینه تولید ، واردات و فروش چراغ های رشته ای منجر به رشد صنعت روشنایی هوشمند شده است که لامپ های LED تولید می کند ، در نتیجه اندازه بازار آلومینا با خلوص بالا را افزایش می دهد.

درخواست گزارش منطقه ای: https://reports.valuates.com/request/regional/ALLI-Manu-2H46/High_Purity_Alumina_Market

تقسیم بندی های کلیدی

بر اساس نوع

 • 4N آلومینا با خلوص بالا
 • 5N آلومینا با خلوص بالا
 • آلومینا با خلوص بالا 6N

توسط فناوری

 • هیدرولیز
 • اسیدشویی هیدروکلریک

توسط برنامه

 • لامپ های LED
 • بستر نیمه هادی
 • باتری های لیتیوم یون
 • لنزهای نوری
 • دستگاه های پزشکی بیو
 • دیگران

توسط منطقه

 • آمریکای شمالی
 • اروپا
  • آلمان
  • فرانسه
  • ایتالیا
  • اسپانیا
  • بریتانیا
  • بقیه ی اروپا
 • آسیا و اقیانوسیه
  • چین
  • ژاپن
  • هند
  • کره جنوبی
  • استرالیا
  • بقیه ی آسیا و اقیانوسیه
 • LAMEA
  • برزیل
  • عربستان سعودی
  • آفریقای جنوبی
  • بقیه LAMEA

اکنون برای یک کاربر خریداری کنید: https://reports.valuates.com/api/directpaytoken؟rcode=ALLI-Manu-2H46&lic=single-user

اکنون برای کاربر Enterprise بخرید: https://reports.valuates.com/api/directpaytoken؟rcode=ALLI-Manu-2H46&lic=enterprise-license

اشتراک، ابونمان

ما اشتراکی سفارشی را برای مشتریان خود معرفی کرده ایم. لطفاً برای اطلاع از برنامه های اشتراک ما ، یادداشتی را در بخش نظرات بگذارید.

گزارش های مشابه

بازار خلوص آلومینا تری هیدرات (ATH) بر اساس نوع محصول – درجه صنعتی ، درجه مواد غذایی ، درجه دارویی ، کاربرد – برنامه صنعتی ، برنامه غذایی ، برنامه دارویی ، توسط بازیکنان کلیدی ، منطقه – آمریکای شمالی، LAMEA ، خاورمیانه، آسیا اقیانوس آرام و غیره

مطلب مرتبط  بازار هوشمند دفتر برای رشد سریع تا سال 2025 بر اساس نیاز روزافزون به تولید دستگاه های کم مصرف برای استفاده رسمی

بازار پودر آلومینا با خلوص بالا 99٪ (2N) ، 99. 9٪ (3N) ، 99. 99٪ (4N) ، 99. 999٪ (5N) ، سایر موارد ، کاربرد – باتری ، سرامیک ، نیمه هادی ، پردازش مواد ، خودرو تقسیم شده است. و حمل و نقل ، دیگران ، منطقه – آمریکای شمالی، LAMEA ، خاورمیانه، آسیا صلح جو. و غیره.

بازار جداکننده پوشش دار آلومینا با خلوص بالا توسط نوع تقسیم می شود – جداکننده پلی الفین ، پلی استر غیر بافته شده ، با کاربرد – لوازم الکترونیکی مصرفی ، باتری برق ، صنعت و ذخیره انرژی ، توسط بازیکنان کلیدی ، منطقه – آمریکای شمالی، LAMEA ، خاورمیانه، آسیا صلح جو. و غیره.

بازار روی با خلوص بالا با نوع تقسیم می شود – 3N ، 4N ، 5N ، توسط برنامه – نیمه هادی ها ، عامل کاهش دهنده ، الکترونیک ، توسط بازیکنان کلیدی ، منطقه – آمریکای شمالی، LAMEA ، خاورمیانه، آسیا صلح جو. و غیره.

خلوص بالا بازار گالیم فلز توسط نوع تقسیم می شود – 2N ، 3N ، 4N ، 5N ، توسط Application – نیمه هادی ها ، برنامه های پزشکی ، گالینستان و سایر آلیاژها ، سایر موارد ، توسط بازیکنان اصلی ، منطقه – آمریکای شمالی، LAMEA ، خاورمیانه، آسیا صلح جو. و غیره.

بازار هیدروکسید منیزیم با خلوص بالا طبقه بندی شده بر اساس نوع – درجه دارویی ، درجه صنعتی ، درجه الکترونیکی ، با کاربرد – لاستیک ، دارویی ، بازدارنده شعله ، مواد غذایی ، پلاستیک ، توسط بازیکنان کلیدی ، منطقه – آمریکای شمالی، LAMEA ، خاورمیانه، آسیا صلح جو. و غیره.

بازار کربنات کلسیم با خلوص بالا با استفاده از نوع کربنات کلسیم بدون پوشش ، کربنات کلسیم پوشش داده شده با استفاده از برنامه – تولید کاغذ ، پلاستیک ، رنگ و پوشش ، چسب و درزگیر ، توسط بازیکنان کلیدی ، منطقه – آمریکای شمالی، LAMEA ، خاورمیانه، آسیا صلح جو. و غیره.

بازار طلا با خلوص بالا توسط نوع تقسیم می شود – 2N ، 3N ، 4N ، 5N ، توسط برنامه – صنایع نیمه هادی ، نمایشگرها ، فتوولتائیک ، توسط بازیکنان کلیدی ، منطقه – آمریکای شمالی، LAMEA ، خاورمیانه، آسیا صلح جو. و غیره.

مطلب مرتبط  درآمد بازار مترهای هوشمند ارزش 20 میلیارد دلار تا سال 2030: P&S Intelligence

بازار جهانی نقره با خلوص بالا توسط نوع تقسیم می شود – 2N ، 3N ، 4N ، 5N ، توسط برنامه – صنایع نیمه هادی ، نمایشگرها ، فتوولتائیک ، دیگران ، توسط بازیکنان کلیدی ، منطقه – آمریکای شمالی، LAMEA ، خاورمیانه، آسیا صلح جو. و غیره.

بازار جهانی خلوص بالا آرسنیک با نوع – 6N ، 6.5N ، 7N ، توسط برنامه تقسیم بندی می شود – فتوولتائیک ، الکترونیکی ، نیمه هادی ، توسط بازیکنان کلیدی ، منطقه – آمریکای شمالی، LAMEA ، خاورمیانه، آسیا صلح جو. و غیره.

بازار گازهای هلیوم صنعتی با خلوص بالا توسط نوع تقسیم می شود – گاز در محل ، گاز بطری ، با کاربرد – درمان پزشکی ، ساخت فیبر نوری و نیمه هادی ، صنعت هواپیمایی ، توسط بازیکنان کلیدی ، منطقه – آمریکای شمالی، LAMEA ، خاورمیانه، آسیا صلح جو. و غیره.

برای دیدن گزارش های مربوط به بازار آلومینا با خلوص بالا اینجا را کلیک کنید

درباره ما:

Valuates بینش عمیق بازار در مورد صنایع مختلف را ارائه می دهد. مخزن گزارش گسترده ما به طور مرتب به روز می شود تا نیازهای تجزیه و تحلیل صنعت را تغییر دهد

تیم ما از تحلیلگران بازار می توانند به شما کمک کنند بهترین گزارش صنعت خود را انتخاب کنید. ما نیازهای خاص منطقه خاص شما را درک می کنیم و به همین دلیل ما سفارشی سازی گزارش ها را ارائه می دهیم. با استفاده از سفارشی سازی ما ، شما می توانید از گزارشی که نیازهای تجزیه و تحلیل بازار شما را برآورده می کند ، اطلاعات خاصی را درخواست کنید.

برای دستیابی به یک دید ثابت از بازار ، داده ها از منابع مختلف اولیه و ثانویه جمع آوری می شوند ، در هر مرحله ، روش های مثلث بندی داده ها برای کاهش انحراف و یافتن دیدگاه سازگار از بازار استفاده می شود. هر نمونه ای که ما به اشتراک می گذاریم شامل روش تحقیق مفصلی است که برای تهیه گزارش استفاده شده است. لطفاً برای دریافت لیست کامل منابع داده های ما به تیم فروش ما نیز مراجعه کنید.

با ما تماس بگیرید:
گزارشات را ارزیابی می کند
[email protected]
برای تماس تلفنی رایگان ایالات متحده 1- (315) -215-3225
برای IST + 91-8040957137 + تماس بگیرید
واتس اپ: +91 9945648335
سایت اینترنتی: https://reports.valuates.com
توییتر – https://twitter.com/valuatesreports
لینک شده – https://in.linkedin.com/company/valuatesreports
فیس بوک – https://www.facebook.com/valuatesreports

SOURCE گزارشات را ارزیابی می کند

پاسخی بگذارید