اندازه بازار مدیریت هوشمند آب برای رسیدن به 5739.3 میلیون دلار تا سال 2026 | CAGR 12.5

اندازه بازار مدیریت هوشمند آب برای رسیدن به 5739.3 میلیون دلار تا سال 2026 | CAGR 12.5

بنگلور ، هند، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – گزارش جدید تحقیقات بازار مدیریت هوشمند آب منتشر شده در گزارش های ارزیابی در گروه مواد و تجهیزات صنعتی. این گزارش شامل تقسیم بندی است بر اساس نوع (مترهای AMR ، مترهای AMI ، دیگران) ، بر اساس برنامه (کاربری مسکونی ، استفاده تجاری ، کاربری صنعتی). همچنین شامل تحلیل فرصت جهانی و منطقه ای و پیش بینی صنعت تا سال 2026 است.

در سال 2019 ، اندازه بازار مدیریت هوشمند آب جهانی بود 2494.3 میلیون دلار، و انتظار می رود که برسد 5739.3 میلیون دلار تا پایان سال 2026 ، با CAGR 12.5 during در طی 2021-2026.

مهمترین عوامل محرکه مدیریت هوشمند مدیریت آب در بازار افزایش کمبود آب و نیاز به صرفه جویی در مصرف آب ، پیر شدن زیرساخت های آب ، رعایت مقررات و اجرای استانداردهای محیطی سختگیرانه است.

این گزارش تجزیه و تحلیل جامع و آمار دقیق درآمد بازیکنان برای دوره 2015-2020 را ارائه می دهد. همچنین تجزیه و تحلیل دقیق ارائه شده توسط آمار قابل اعتماد در مورد فروش و درآمد بازیکنان برای سال های 2015-2020 پشتیبانی می شود. جزئیات موجود شامل شرح شرکت ، مشاغل عمده ، معرفی محصول مدیریت هوشمند آب ، تحولات اخیر ، فروش مدیریت هوشمند آب بر اساس منطقه ، نوع ، کاربرد و کانال فروش است.

نمونه ای از گزارش را برای تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19 در بازار مدیریت هوشمند آب درخواست کنید: https://reports.valuates.com/request/sample/QYRE-Auto-25R2312/Global_Smart_Water_Management_Market

روند تأثیر در اندازه بازار هوشمند مدیریت آب

انتظار می رود مدیریت هوشمند و م ofثر آب یک مشکل اساسی در چند وقت اخیر باشد. انتظار می رود تنش آب ، افزایش وضعیت به دلیل تقاضا ، آلودگی و منابع نابرابر ، رشد اندازه بازار مدیریت هوشمند آب را تسریع کند.

انتظار می رود توسعه IoT ، شهرهای هوشمند در نقاط مختلف به اندازه بازار مدیریت هوشمند آب دامن بزنند. پیشرفت های فنی مربوط به کنتور هوشمند و انطباق آنها با راه حل های ارتباطی مانند SCADA و GIS سیستم های مدیریت آب را برای غلبه بر چالش های پیش روی اشتباه در صورتحساب و مدیریت آب توسط ارائه دهندگان آب ، مردم و صنایع ، تغییر داده است.

نیازهای سرمایه گذاری اولیه گران و نرخ بازده پایین از محدودیت های اصلی مدیریت هوشمند آب است. علاوه بر این ، تقاضا برای مدیریت هوشمند آب به دلیل عدم دانش و استعداد کافی به تدریج در حال رشد است. با این حال ، مدیریت هوشمند آب از ظرفیت بالایی برای پس انداز قابل توجه مالی مربوط به آب و برق برخوردار است.

مطلب مرتبط  صنعت فولاد حاشیه دار تا سال 2025

مشاهده جزئیات گزارش قبل از خرید: https://reports.valuates.com/market-reports/QYRE-Auto-25R2312/global-smart-water-management

آنالیز اشتراک بازار مدیریت هوشمند آب

بر اساس این برنامه ، بخش تجاری بیشترین اندازه بازار را در سال 2019 به خود اختصاص داده است. انتظار می رود افزایش تقاضا برای خدمات آب با کیفیت با کمبود تأمین آب مداوم و هزینه های مبتنی بر آب ، بازار را تحریک کند.

بر اساس منطقه ، آمریکای شمالی انتظار می رود بیشترین سهم بازار را در اختیار داشته باشد. این تسلط بر آمریکای شمالی به تصویب فن آوری زیرساخت پیشرفته متر توسط سازمانهای مختلف نسبت داده می شود.

منطقه APAC در حال رشد سریع بازار است. بسیاری از کشورهای آسیایی مانند چین، ژاپن، و هند، از فناوری های فشرده اطلاعاتی برای برآوردن تقاضای روزافزون برای بخش خدمات آب استفاده می کنند. از این رو انتظار می رود APAC فرصت های امیدوار کننده ای را برای استقرار راه حل های هوشمند برای مدیریت آب به نمایش بگذارد.

درخواست گزارش منطقه ای: https://reports.valuates.com/request/regional/QYRE-Auto-25R2312/Global_Smart_Water_Management_Market

شرکت های برتر در بازار مدیریت آب های هوشمند

این صنعت به دلیل وجود برخی از تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات مدیریت هوشمند آب هوشمند ، در بازار بسیار رقابتی است. شرکت ها برای نبرد با این رقابت و افزایش سود ، سهم بازار و تصویر خود ، استراتژی های مختلف تجاری را برای گسترش سهم خود در بازار انتخاب می کنند.

برخی از برترین شرکتها در بازار مدیریت هوشمند آب عبارتند از:

 • Xylem Inc
 • اترون
 • الستر (هانیول)
 • Diehl Stiftung & Co. KG
 • لندیس + ژیر
 • صنایع روپر (نپتون)
 • زیمنس
 • کامستروپ
 • جیانگشیسانچوان
 • شرکت Suntront Tech، Ltd
 • Badger Meter Inc
 • Iskraemeco
 • گروه آراد (استاد متر)
 • Huizhong Instrumentation Co.، Ltd
 • زنر
 • آب سنج نینگبو

داده های خراب مدیریت هوشمند آب بر اساس نوع

SMART WATER WATER MANAGEMENT داده های تجزیه شده توسط برنامه

 • استفاده مسکونی
 • استفاده تجاری
 • استفاده صنعتی

اکنون برای تک کاربر + Covid-19 Impact خریداری کنید: https://reports.valuates.com/api/directpaytoken؟rcode=QYRE-Auto-25R2312&lic=single-user

مطلب مرتبط  ارائه سرمایه گذار پرونده های حمل و نقل اردمور شامل تجزیه و تحلیل نرخ TCE بیشتر

اکنون برای مجوز Enterprise + Covid-19 Impact خرید کنید : https://reports.valuates.com/api/directpaytoken؟rcode=QYRE-Auto-25R2312&lic=enterprise-user

اشتراک، ابونمان

ما اشتراکی سفارشی را برای مشتریان خود معرفی کرده ایم. لطفاً برای اطلاع از برنامه های اشتراک ما ، یادداشتی را در بخش نظرات بگذارید.

گزارش های مشابه:

size انتظار می رود اندازه بازار جهانی اندازه گیری آب هوشمند از رشد کند 6،073.48 میلیون دلار در سال 2019 به 11،125.94 میلیون دلار تا پایان سال 2025 با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 10.61٪.

عمده عوامل محرک رشد اندازه گیری اندازه گیری هوشمند آب در بازار به دلیل تلاش روزافزون شرکت های آب برای کاهش آب غیر درآمد است.

از 2019 تا 2024 ، آمریکای شمالی انتظار می رود بزرگترین سهم بازار اندازه گیری آب هوشمند را در اختیار داشته باشد. این تسلط بر آمریکای شمالی به اقدامات دولت در ایالات متحده و کانادا برای به حداقل رساندن آب بدون درآمد ، دقیق خواندن کنتور و رشد زیرساخت های شهر هوشمند. بعلاوه ، انتظار می رود رشد بازار با افزایش شهرنشینی و توسعه صنعتی تأمین شود.

این گزارش شامل اندازه بازارهای کشور و منطقه ای برای دوره 2015-2026 است. همچنین شامل اندازه و پیش بینی بازار براساس نوع و براساس بخش برنامه از نظر ظرفیت تولید ، قیمت و درآمد برای دوره 2015-2026 است.

 • راهکارهای مدیریت هوشمند آب اندازه بازار ، سهم ، روند ، رشد ، تجزیه و تحلیل صنعت ، پیش بینی 2020 تا 2026. این گزارش شامل تقسیم بندی بر اساس نوع (مدیریت فشار پیشرفته ، سیستم های SCADA ، سیستم مدیریت داده ، بهره وری آب مسکونی ، تجزیه و تحلیل پیشرفته) ، براساس برنامه ( تجزیه و تحلیل فرصت های مسکونی ، تجاری ، تاسیسات) و منطقه ای و پیش بینی صنعت.
 • سیستم های مدیریت هوشمند آب اندازه بازار ، سهم ، روند ، رشد ، تجزیه و تحلیل صنعت ، پیش بینی 2020 تا 2026. این گزارش شامل تقسیم بندی بر اساس نوع (متر آب پیشرفته ، فناوری خواندن متر ، شبکه تلفن همراه) ، براساس کاربرد (مسکونی ، تجاری ، تاسیسات ، سایر ) و تجزیه و تحلیل فرصت های منطقه ای و پیش بینی صنعت.
 • اندازه بازار ، تجهیزات ، روند ، رشد ، تجزیه و تحلیل صنعت ، پیش بینی 2020 تا 2026 خدمات تجهیزات هوشمند مدیریت آب. این گزارش شامل تقسیم بندی بر اساس نوع (شبکه ثابت ، شبکه تلفن همراه) ، بر اساس برنامه (خدمات حرفه ای ، خدمات مدیریت شده ، سایر موارد) و فرصت منطقه ای است. تجزیه و تحلیل و پیش بینی صنعت.
 • دستگاه های نظارت بر هوشمند آب اندازه بازار ، سهم ، روند ، رشد ، تجزیه و تحلیل صنعت ، پیش بینی 2020 تا 2026. این گزارش شامل تقسیم بندی بر اساس نوع (متر زیرساخت پیشرفته (AMI) متر آب ، اندازه گیری خودکار خواندن متر (AMR) متر آب ، متر شبکه ارتباطی ، دیگر) ، توسط برنامه (آب آشامیدنی ، آب صنعتی ، سایر موارد) و تجزیه و تحلیل فرصت های منطقه ای و پیش بینی صنعت.
مطلب مرتبط  بررسی اجمالی بازار انتقال باد دریایی جهانی 2020

برای دیدن لیست کامل گزارشات مربوط به Smart Water

درباره ما:

Valuates بینش عمیق بازار در مورد صنایع مختلف را ارائه می دهد. مخزن گزارش گسترده ما به طور مرتب به روز می شود تا نیازهای تجزیه و تحلیل صنعت شما را تغییر دهد.

تیم ما از تحلیلگران بازار می توانند به شما کمک کنند بهترین گزارش صنعت خود را انتخاب کنید. ما نیازهای خاص منطقه خاص شما را درک می کنیم و به همین دلیل ما سفارشی سازی گزارش ها را ارائه می دهیم. با استفاده از سفارشی سازی ما ، شما می توانید از گزارشی که نیازهای تجزیه و تحلیل بازار را برآورده می کند ، اطلاعات خاصی را درخواست کنید.

برای دستیابی به یک دید ثابت از بازار ، داده ها از منابع مختلف اولیه و ثانویه جمع آوری می شوند ، در هر مرحله ، روش های مثلث بندی داده ها برای کاهش انحراف و یافتن دیدگاه سازگار از بازار استفاده می شود. هر نمونه ای که ما به اشتراک می گذاریم شامل روش تحقیق مفصلی است که برای تهیه گزارش به کار رفته است.

با ما تماس بگیرید:

گزارشات را ارزیابی می کند
[email protected]
برای تماس تلفنی رایگان ایالات متحده + 1- (315) -215-3225
برای IST + 91-8040957137 + تماس بگیرید
واتس اپ: +91 9945648335
وب سایت: https: //reports.valuates.com
توییتر – https://twitter.com/valuatesreports
Linkedin – https://in.linkedin.com/company/valuatesreports
فیس بوک – https://www.facebook.com/valuatesreports

SOURCE گزارشات را ارزیابی می کند

پاسخی بگذارید