اندازه بازار مدیریت پسماندهای مایع تا سال 2026 به 85.02 میلیارد دلار برسد. افزایش جمعیت به افزایش تقاضا برای بازار ، ایالات متحده Fortune Business Insights

اندازه بازار مدیریت پسماندهای مایع تا سال 2026 به 85.02 میلیارد دلار برسد. افزایش جمعیت به افزایش تقاضا برای بازار ، ایالات متحده Fortune Business Insights

PUNE ، هند، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود اندازه بازار جهانی مدیریت پسماند مایع به دست آید 85.02 میلیارد دلار تا سال 2026، نمایشگاه CAGR 3.3٪ در طول دوره پیش بینی. افزایش جمعیت در سراسر جهان به ضروری برای مدیریت کارآمد پسماندهای مایع منجر شده است ، که به نوبه خود ، رشد سالم بازار را در سالهای آینده تقویت خواهد کرد. طبق مطالعه سازمان ملل متحد ، پیش بینی می شود جمعیت جهان تا سال 2030 به 8.5 میلیارد نفر ، تا سال 2050 9.7 میلیارد و تا سال 2100 از 11 میلیارد نفر برسد.

علاوه بر این ، پروژه های در حال انجام برای تصفیه خانه های آب در کشورهای در حال توسعه متعاقباً باعث تسریع در صنعت مدیریت پسماندهای مایع در سالهای آینده خواهد شد. اندازه بازار تجزیه و تحلیل پسماندهای مایع ، تقسیم و تجزیه و تحلیل صنعت ، براساس منبع (مسکونی ، تجاری و صنعتی) ، براساس صنعتی (کاغذ و پالپ ، مواد شیمیایی و پتروشیمی ، مواد غذایی و نوشیدنی ، نساجی و دباغی و سایر موارد) و پیش بینی منطقه ای ، 2019-2026 “ اندازه بازار در ایستاده بود 65.93 میلیارد دلار در سال 2018

تجزیه و تحلیل ضربه COVID-19:

ظهور COVID-19 جهان را به بن بست کشاند. ما می دانیم که این بحران بهداشتی تأثیر بی سابقه ای بر روی مشاغل صنایع مختلف داشته است. با این حال ، این نیز باید بگذرد. افزایش حمایت دولتها و چندین شرکت می تواند در مبارزه با این بیماری بسیار مسری کمک کند. برخی از صنایع در تلاشند و برخی در حال پیشرفت هستند. به طور کلی پیش بینی می شود تقریباً در هر بخش تحت تأثیر این بیماری همه گیر باشد.

ما در حال تلاش مستمر برای کمک به شغل و تجارت خود در طول همه گیری های COVID-19 هستیم. بر اساس تجربه و تخصص ما ، ما به شما تجزیه و تحلیل تأثیر شیوع کروناویروس در صنایع را ارائه می دهیم تا به شما در آماده سازی آینده کمک کند.

برای به دست آوردن تأثیر کوتاه مدت و بلند مدت COVID-19 در این بازار.

لطفا ببینید: https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/covid19-impact/liquid-waste-management-market-102643

چشم انداز رقابتی:

گسترش مرکز فن آوری Xylem به تقویت چشم انداز تجارت

شرکت Xylem ، یک شرکت برجسته فن آوری آب آمریکایی برای تنظیمات مسکونی ، تجاری ، کشاورزی و صنعتی از راه اندازی مرکز ابتکاری چند نظم و انضباطی خود در زمینه آب ، فاضلاب و انرژی در مقر منطقه ای این شرکت خبر داد. سنگاپور. پروژه گسترش به شرکت کمک می کند تا در کنار کمک به سرمایه گذاری های پایدار در فن آوری های آب برای توزیع آب و تصفیه فاضلاب ، قابلیت های تحقیق و توسعه خود را نیز ارتقا بخشد. گسترش پروژه تصفیه آب Xylem به دلیل همکاری آن با موسسه محاسبات با کارایی بالا (IHPC) تأثیر مثبتی در روند مدیریت پسماندهای مایع خواهد داشت.

علاوه بر این ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Xylem ، آقای پاتریک دکر، در بیانیه ای گفت: “این مرکز جدید چند نظم و انضباطی فرصت های کافی برای نوآوری و همکاری با مشتریان ایجاد می کند ، زیرا ما با آنها کار می کنیم تا از بزرگترین چالش های آب منطقه از جمله کمبود آب ، مقرون به صرفه بودن و مقاومت در برابر زیرساخت ها مقابله کنیم.” “، آوردن توانایی تحقیق و توسعه به دفتر مرکزی منطقه ما سنگاپور همه قابلیت های پیشرو در بازار Xylem را در یک مکان با تمرکز بر روی فناوری های آب منطقه و راه حل های زیرساختی قرار می دهد. “علاوه بر این ، همکاری و مشارکت فزاینده بین فعالان اصلی بازار رشد اقتصادی بازار را در آینده ای قابل پیش بینی تقویت می کند.

تحلیل منطقه ای:

حضور عمده گیاهان تصفیه آب برای تقویت رشد در آمریکای شمالی

بازار در آمریکای شمالی ایستاده در 19.75 میلیارد دلار در سال 2018 و پیش بینی می شود که به دلیل حضور بازیگران مختلف بازار ، در دوره پیش بینی به سرعت رشد کند. بزرگترین کارخانه تصفیه آب در ایالات متحده آمریکا رشد مثبت در منطقه را تحت تأثیر قرار خواهد داد. برای مثال، شیکاگو و بوستون دارای تصفیه خانه فاضلاب با ظرفیت 1.44 میلیارد گالن در روز و 1.27 میلیارد گالن در روز است.

آسیا و اقیانوسیه به احتمال زیاد به دلیل رشد جمعیت در اقتصادهای نوظهور مانند شاهد رشد بالایی در دوره پیش بینی خواهیم بود چین، هند. نیاز به تصفیه و بازیافت زباله های مایع برای تأمین نیازهای آب پاک باعث رشد سریع بازار می شود. طبق تخمین شورای کنترل آلودگی مرکزی ، هند پیش بینی می شود تقاضای آب تا سال 2030 به 1.5 تریلیون متر مکعب برسد.

اروپا پیش بینی می شود که در آینده قابل پیش بینی نرخ رشد بالایی را نشان دهد. ابتکارات در حال افزایش دولت برای مهار آلودگی آب ، به رشد بازار مدیریت پسماندهای مایع کمک خواهد کرد اروپا.

خلاصه تفصیلی از این بینش های تحقیق را با فهرست مطالب مرور کنید: https://www.fortunebusinessinsights.com/liquid-waste-management-market-102643

لیست شرکتهای اصلی فعال در بازار مدیریت پسماندهای مایع عبارتند از:

خرید سریع –

گزارش تحقیقات بازار مدیریت پسماندهای مایع: https://www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/102643

فهرست مفصل مطالب:

 • معرفی
  • دامنه تحقیق
  • تقسیم بندی بازار
  • روش تحقیق
  • تعاریف و مفروضات
 • خلاصه اجرائی
 • پویا بازار
  • درایورهای بازار
  • محدودیت بازار
  • فرصت های بازار
 • بینش های کلیدی
  • روندهای نوظهور اصلی در بازار جهانی
  • آخرین پیشرفتهای فنی
  • بینش در سناریوی نظارتی
  • تجزیه و تحلیل نیرو های پنج نیرو
  • تحولات اصلی: کسب ، همکاری ، مشارکت استراتژیک و سرمایه گذاری مشترک
 • تجزیه و تحلیل بازار ، بینش و پیش بینی بازار مدیریت پسماندهای مایع – توسط منبع ، 2015-2026
  • یافته های کلیدی / خلاصه
  • تحلیل بازار ، بینش و پیش بینی – براساس منبع
   • مسکونی
   • تجاری
   • صنعتی

TOC ادامه داد … !!!

گزارش تحقیق سفارشی شده خود را دریافت کنید:

https://www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/liquid-waste-management-market-102643

نگاهی به بینش های پژوهشی مرتبط بیندازید:

اندازه و تجزیه و تحلیل صنعت تصفیه آب و فاضلاب ، براساس بخش (مواد شیمیایی {pH کولرها ، منعقد کننده ها و فلوکولانتها ، ضد عفونی کننده ها و محصولات بیوشیمی ، مهارکننده های مقیاس و خوردگی ، ضد عفونی کننده مواد شیمیایی ، سایر مواد شیمیایی Equipment ، تجهیزات {بیولوژیکی ، تصفیه ، درمان لجن ، ضد عفونی و سایر تجهیزات} ، خدمات) ، با برنامه و پیش بینی منطقه ای ، 2019-2026

اندازه ، سهم و تجزیه و تحلیل صنعت آب تصفیه آب ، بر اساس نوع (فلوکولنت ها ، منعقد کننده های آلی ، منعقد کننده های معدنی ، تثبیت کننده های Ph) ، با کاربرد (شهرداری ، خمیر و کاغذ ، پارچه ، پتروشیمی ، فلزات و معادن ، سایر) و پیش بینی منطقه ای ، 2019-2026

درباره ما:

Fortune Business Insights تجزیه و تحلیل شرکت های بزرگ و داده های دقیق را ارائه می دهد ، و به سازمانهای مختلف کمک می کند تا به موقع تصمیم گیری کنند. ما راه حل های نوآورانه ای را برای مشتریان خود ارائه می دهیم و به آنها در رفع چالش های متمایز برای مشاغلشان کمک می کنیم. هدف ما این است که مشتریان خود را با هوشیاری کامل در بازار توانمند کنیم ، و به یک نمای کلی از بازار کاری که در آن فعالیت می کنیم ، بپردازیم.

گزارشات ما حاوی ترکیبی منحصر به فرد از بینش های ملموس و تجزیه و تحلیل کیفی برای کمک به شرکت ها در دستیابی به رشد پایدار است. تیم ما از تحلیلگران و مشاوران مجرب با استفاده از ابزارها و تکنیکهای تحقیق پیشرو در صنعت ، برای گردآوری مطالعات جامع در بازار ، با داده های مربوطه درهم تنیده اند.

در Fortune Business Insights ™ ، هدف ما پررنگ ترین فرصت های رشد برای مشتریانمان است. بنابراین ، ما توصیه هایی را ارائه می دهیم ، این امکان را برای آنها فراهم می کند تا بتوانند از طریق تغییرات تکنولوژیکی و مربوط به بازار حرکت کنند. خدمات مشاوره ما برای کمک به سازمانها در شناسایی فرصتهای پنهان و درک چالشهای رقابتی غالب طراحی شده است.

با ما تماس بگیرید:
Fortune Business Insights ™ Pvt. آموزشی ویبولیتین
308 ، ستاد عالی ،
بررسی شماره 36 ، بانر ،
بزرگراه پونه-بنگلور ،
پونه – 411045 ، ماهاراشترا ، هند.
تلفن:
ایالات متحده: +1 424 253 0390
انگلیس: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
پست الکترونیک: [email protected]
Fortune Business Insights
اطلاعیه مطبوعاتی را بخوانید: https://www.fortunebusinessinsights.com/press-release/liquid-waste-management-market-9786

SOURCE Fortune Insights Business

لینک های مربوطه

https://mma.prnewswire.com/media/881202/Fortune_Business_Insights_Logo.jpg

مطلب مرتبط  Volocopter رزرو پروازهای تجاری را ارائه می دهد

پاسخی بگذارید