انرژی شمال غربی برای انتقال به نزدک

انرژی شمال غربی برای انتقال به نزدک

BUTTE ، مون و SIOUX FALLS، S.D.، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – NorthWestern Corporation d / b / a NorthWestern Energy (NYSE: NWE) امروز اعلام کرد که پس از پایان معاملات در بورس اوراق بهادار نیویورک لیست بورس سهام خود را منتقل می کند 30 سپتامبر 2020 به بازار جهانی انتخاب Nasdaq (Nasdaq). سهام NorthWester به عنوان یک اوراق بهادار ذکر شده نزدک در تاریخ معاملات خود را آغاز می کند 1 اکتبر 2020 و به تجارت با نماد تیکر NWE ادامه خواهد داد.

“نورث وسترن یک قرن سابقه در ارائه خدمات ایمن ، مطمئن و مقرون به صرفه برقی و گاز طبیعی در سراسر کشور دارد مونتانا، داکوتای جنوبی، نبراسکا و پارک ملی یلوستون. Nasdaq بسیاری از شرکتهای نوآور در جهان را در خود جای داده است و از آنجائیکه NorthWestern به توسعه نظارت بر محیط زیست و تلاشهای پایدار خود ادامه می دهد ، امری طبیعی است. اگرچه ما یکی از خدمات کوچک ایالات متحده هستیم – همانطور که با سرمایه بازار اندازه گیری می شود – ما یکی از بزرگترین مناطق خدماتی را داریم که با استفاده از رد پای اندازه گیری می شود و تقریباً 108،000 مایل مربع را پوشش می دهد. گرچه سبد تامین انرژی NorthWester در حال حاضر تقریباً 60٪ فاقد کربن است ، اما نوآوری مداوم ضروری است زیرا ما این زیرساخت های حیاتی را به سود مشتریان و سرمایه گذاران خود مهار می کنیم. “ گفت باب روو، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی.

مطلب مرتبط  جلسات یک و یک با مدیریت اجرایی موجود در کنفرانس مجازی EnerCom کنفرانس نفت و گاز - 17-19 اوت 2020

“شمال غربی انرژی متعهد به تأمین انرژی پایدار برای تأمین نیازهای مشتری ، ضمن حفاظت و تقویت محیط طبیعی است” گفت نلسون گریگز، رئیس جمهور ، بورس سهام نزدک. “لیست آنها در Nasdaq به آنها این امکان را می دهد تا سرمایه گذاران را به طور مثر جذب کنند در حالی که آنها همچنان به ارائه راه حل های انرژی ایمن ، قابل اعتماد و ابتکاری می پردازند که برای همه سهامداران ارزش ایجاد می کند.”

مطلب مرتبط  پیشرفت انرژی الکتریکی شانگهای پیشرفت پروژه انرژی یکپارچه معدن ذغال سنگ Thar Block-1 را تسریع می کند

درباره انرژی شمال غربی
شرکت نورث وسترن ، که به عنوان انرژی شمال غربی فعالیت می کند ، تقریباً به 734،800 مشتری در برق و / یا گاز طبیعی ارائه می دهد مونتانا، داکوتای جنوبی و نبراسکا. ما برق تولید و توزیع کردیم داکوتای جنوبی و توزیع گاز طبیعی در داکوتای جنوبی و نبراسکا از سال 1923 برق تولید و توزیع و توزیع گاز طبیعی در مونتانا از سال 2002. اطلاعات بیشتر در مورد انرژی شمال غربی در وب سایت این شرکت به آدرس www.northwesternenergy.com در دسترس است.

مطلب مرتبط  دانلود فیلم خارجی و تماشای آنلاین فیلم و سریال

منبع انرژی شمال غربی

لینک های مربوطه

http://www.northwesternenergy.com

پاسخی بگذارید