انرژی مستقیم مشتریان را با استفاده از مشارکت Innoatts گسترش داده و ابتدا خدمات شخصی و انرژی شخصی را در رمپ افزایش می دهد

انرژی مستقیم مشتریان را با استفاده از مشارکت Innoatts گسترش داده و ابتدا خدمات شخصی و انرژی شخصی را در رمپ افزایش می دهد

هوستون، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – انرژی مستقیم®، یکی از آمریکای شمالی بزرگترین ارائه دهندگان انرژی و خدمات مرتبط با انرژی ، در حال گسترش خدمات به مشتریان مسكونی خود از طریق مشاركت عمیق با Innowatts ، پیشروترین پلت فرم SaaS مجهز به هوش مصنوعی برای ارائه دهندگان انرژی جهانی است. از طریق مشارکت ، Direct Energy خدمات سفارشی پاسخگو تری را برای مشتریان مسکونی مستقر در ایالات متحده ارائه می دهد و با ارائه بینش های عملی انرژی ، برنامه های سفارشی و تجربه خرید آسان انرژی ، ارزش افزوده و هزینه های مشتری را کاهش می دهد.

از سال 2016 ، انرژی مستقیم برای پیش بینی دقیق تقاضای مشتری و تهیه و قیمت دهی موثر برنامه های انرژی از طریق یک چارچوب فناوری انرژی مبتنی بر کنتور هوشمند ، با Innowatts کار کرده است. اکنون ، Direct Energy گام بزرگ بعدی را برای نوآوری با خدمات مشتری محور برمی دارد. این شرکت در حال استفاده از ویژگی های “مناسب بودن محصول و تعامل هوشمند” Innowatts برای (1) درک بهتر مشتریان فردی و همسو کردن آنها با برنامه ها و برنامه های مناسب برای صرفه جویی در هزینه و بهبود راحتی در خانه است ، (2) ابتکارات و خدمات جدیدی را برای قدرت فعالانه ایجاد می کند خانه های آنها با کارآیی بهتر ، و (3) به مشتریان امکان می دهد تا برای تغییر برنامه ها یا تنظیم لوازم تهویه مطبوع خود ، هشدارهایی را با هوش عملی شخصی انجام دهند.

مطلب مرتبط  SignOnSite از Trillium مجوز دارد تا یک سکوی ایمنی در محل کار بدون تماس برای کمک به مدیریت ریسک برای پروژه های پیچیده ساخت و ساز فراهم کند.

Direct Energy همچنین می تواند با تجزیه و تحلیل استفاده از کنتور هوشمند مشتری ، بینش فردی را برای آنها به دست آورد. سپس شرکت با استفاده از این اطلاعات می تواند تجربه شخصی تری از جمله توصیه هایی برای بهترین برنامه های انرژی و محصولی را که مطابق با سبک زندگی آنهاست اعم از اینکه کل خانواده در خانه باشد یا آخر هفته ها ، در اختیار مشتریان قرار دهد. علاوه بر این ، این برنامه به مشتریان این امکان را می دهد تا از طریق کانال تحویل ترجیحی خود مانند متن ، تلفن یا ایمیل ، به بینش مستقیم انرژی دسترسی پیدا کنند.

Direct Energy و Innowatts با هم همکاری کرده اند تا دستیابی به پس انداز را برای مشتریان آسان کنند و حدس بزنند که چگونه با بینش متر هوشمند ، خانه های خود را با کارایی بیشتری اداره کنند. به عنوان مثال ، قابلیت های توسعه یافته Direct Energy را قادر می سازد مشتریانی را که دستگاه های HVAC آنها به طور نامناسب کار می کنند شناسایی و هشدار دهد و ممکن است نیاز به بررسی داشته باشند. علاوه بر صرفه جویی در هزینه از طریق افزایش بهره وری انرژی ، مشتریان همچنین می توانند خیالشان راحت باشد که سیستم های آنها بدون توجه به تغییرات آب و هوا در تمام طول سال عملیاتی خواهند بود.

مطلب مرتبط  Southwire اعلام کرد خرید الایت ریخته گری آمریکایی (AEM)

وی توضیح می دهد: “ما متعهد شده ایم که مشتریان را با استفاده از سرویس های هوشمند و متناسب که به راحتی قابل استفاده هستند و نیازهای متغیر و منحصر به فرد آنها در خانه را پیش بینی می کنند ، خوشحال کنیم. بروس استوارت، رئیس انرژی مستقیم. “تقاضای انرژی مشتریان ما به دلیل آب و هوا و محیط مسکونی منحصر به فرد آنها به طور مداوم در حال پیشرفت است. اما با استفاده از بینش قدرتمند متر هوشمند Innoatts و تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی ، ما می توانیم با ارائه خلاق ، قابل اعتماد به مشتریان خود کمک کنیم تا از حد منحصر به فرد باقی بمانند. ، و خدمات مقرون به صرفه – و از همه مهمتر ، آرامش خاطر. “

Siddhartha Sachdeva ، مدیر عامل شرکت Innowatts می گوید: “Direct Energy در هنگام استفاده از فن آوری های جدید برای ایجاد انتخاب مشتری یک رهبر واقعی است.” “از طریق مشارکتهایی مانند اینها است که ما شاهد پتانسیل کامل هوش مصنوعی پیشرفته و یادگیری ماشین هستیم تا تحول را در فضای انرژی ایجاد کنیم و خدمات شخصی و پیشگیرانه مورد نیاز را به مصرف کنندگان ارائه دهیم.”

درباره Innowatts:
Innowatts یک پلت فرم برجسته انرژی SaaS است که با استفاده از بهترین هوش مصنوعی در کلاس ، به ارائه دهندگان برق کمک می کند تا فرصت های شبکه را باز کنند ، ارزش مشتری را افزایش دهند و انتقال به راه حل های انرژی پایدار را تسریع کنند. سکوی Innowatts بینشی از بیش از 40 میلیون متر را مهیا می کند ، تجزیه و تحلیل انرژی مشتری محور را در زمان واقعی و با دقت بی سابقه ای ارائه می دهد. با مشتری و فعالیت در سراسر قاره آمریکا ، اروپا، و آسیا، اینونواتس یک رهبر جهانی است ، ارائه دهندگان انرژی را قادر می سازد واقعاً مشتری مدار باشند و از قدرت داده برای تبدیل تجارت خود استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.innowatts.com.

مطلب مرتبط  XCMG سفارشات ورودی 80.8 میلیون دلار را در CIIE 2020 تأیید می کند

درباره انرژی مستقیم
انرژی مستقیم یکی از است آمریکای شمالی بزرگترین ارائه دهندگان خرده فروشی برق ، گاز طبیعی و خدمات مرتبط با انرژی خانه و مشاغل با نزدیک به چهار میلیون مشتری. انرژی مستقیم در مواردی که انرژی ، داده و فناوری به هم می رسند ، به مشتریان امکان انتخاب ، سادگی و نوآوری را می دهد. یک شرکت تابعه از Centrica plc (LSE: CNA) ، یک شرکت بین المللی انرژی و خدمات ، Direct Energy ، شرکت های تابعه و / یا شرکت های تابعه آن ، در 50 ایالت ایالات متحده به علاوه منطقه کلمبیا و 8 استان در کانادا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انرژی مستقیم ، به اینجا مراجعه کنید www.directenergy.com.

تماس با رسانه:
دیوید وامسلی
415-259-9104
[email protected]

SOURCE Innowatts LLC

لینک های مربوطه

https://www.innowatts.com

پاسخی بگذارید