انرژی هند به عنوان کسب و کار سال 2020 بومی آمریکا افتخار کرد

انرژی هند به عنوان کسب و کار سال 2020 بومی آمریکا افتخار کرد

سن دیگو، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Indian Energy LLC توسط تجارت بومی به عنوان دریافت کننده جایزه کسب و کار سال بومی. این جایزه در اجلاس مجازی اخیر تجارت بومی اهدا شد. در این برنامه جوایز از شرکت ها و کارآفرینان متعلق به بومیان آمریکا که شجاعت ، نوآوری و تعهد به خودکفایی اقتصادی و رفاه را نشان می دهند ، تجلیل شد.

Cherokee Nation گفت: “انرژی هند با ایجاد راه حل های ذخیره سازی انرژی و میکرو شبکه برای مشتریان قبایل ملل و وزارت دفاع ، و در نهایت نقش مهمی در پیشبرد حاکمیت انرژی ایالات متحده ، نوآوری در بخش انرژی را در مقیاسی بی سابقه نشان می دهد.” گری دیویس، بنیانگذار ، ناشر و مدیر عامل شرکت تجارت بومی.

“من خوشحالم – و ممنون – که انرژی هند را به عنوان یک تجارت بومی با نفوذ و تغییر دهنده در داخل آمریکای شمالی جامعه قبیله ای استثنایی ، “گفت آلن جی کادرو، مدیر عامل شرکت “ما افتخار می کنیم که توسط ما شناخته می شویم تجارت بومی، سازمانی که مأموریت آن پیشرفت تجارت و توسعه اقتصادی بومیان آمریکا است. با تلاش و نوآوری ، مدتهاست که کارآفرینان با استعداد کشور هند در همه صنایع پیشرفت ، تحویل و دستیابی به موفقیت داشته اند و امیدواریم این افتخار برای شرکت ما موجب پیشرفت و تحسین جامعه قبیله ای بیشتر شود.

مطلب مرتبط  منابع PNM به عنوان یکی از مسئولیت پذیرترین شرکتهای آمریکا شناخته می شود

هند انرژی ، یك شركت 100٪ بومی آمریكا در مقیاس ابزاری متعلق به توسعه ریز شبکه و ادغام سیستم ها ، در پاسخ به تمایل قریب به اتفاق برای استقلال انرژی پایدار در میان اقوام ما ایجاد شد. این شرکت که به آرزوی تعداد انگشت شماری از ملل قبیله برای پیگیری نیروگاهی در مقیاس آب و برق تأسیس شد ، به درستی ملقب به “دو پسر و یک سگ” شد و به یک شرکت پیشرفته برای توسعه انرژی های تجدیدپذیر تبدیل شد. از زمان این آغاز فروتنانه ، مأموریت انرژی هند این بوده است که جوامع قبیله ای را با پشتیبانی فنی مورد نیاز برای داشتن و بهره برداری از زیرساخت های انرژی که به شهروندان خود خدمات می دهد ، تقویت کند. هند انرژی که اکنون به عنوان یک شرکت کوچک تجاری (SBE) و یک شرکت تجاری اقلیت (MBE) دارای مجوز است ، به سرعت در حال گسترش است تا پروژه ها را توسعه دهد و انرژی تجدید پذیر را به سازمان های نظامی و جوامع غیر رزرو در این کشور بفروشد. جنوب کالیفرنیا منطقه

مطلب مرتبط  تأثیر COVID-19 در بازار پلاتین کمتر از آنچه انتظار می رود

اجلاس مجازی تجارت بومی پنج جایزه را به رسمیت شناختن مشاغل و افرادی که در یک سال فوق العاده از چالش و شرایط بالاتر بردند ، اهدا کرد. افتخارات جایزه تجارت بومی 2020 هند انرژی به آن پیوست مارک N. فاکس، رئیس ملت Mandan ، Hidatsa و Arikara (ملت MHA) ، و سدریک کرامول، رئیس قبیله Mashpee Wampanoag که به طور مشترک برنده جایزه قهرمان سال قبیله ای شد. JC Seneca ، بنیانگذار Tallchief Hemp ، Native Pride Travel Plaza و Six Nations Manufacturing ، که جایزه کارآفرین سال را دریافت کرد. چاک گرت، مدیر عامل شرکت های چروکی ملت ، که جایزه شرکت قبیله ای سال را دریافت کرد ؛ و کلارا لی پراته، مدیر عامل شرکت Strongbow Strategies ، که با جایزه اخلالگر بومی سال مورد تقدیر قرار گرفت.

درباره هند انرژی ، LLC
هند انرژی ، LLC ، یک توسعه دهنده و یکپارچه کننده سیستم های میکرو شبکه خصوصی است و متخصص در زمینه توسعه راه حل های انعطاف پذیری پیشرفته در مقیاس بزرگ برای وزارت دفاع ، تجمع کنندگان انتخاب جامعه و مقامات قبیله ای است. این شرکت در سال 2009 تاسیس شد و به عنوان یک شرکت کوچک تجاری و یک شرکت تجاری متعلق به اقلیت ها گواهی شده است. هند انرژی 100٪ بومی آمریکای جنوبی است و دارای دفتر کار در هند است آناهیم هیلز و سان دیگو ، کالیفرنیا، و همچنین در باخا نورت کالیفرنیا ، مکزیک. این شرکت دارای 4 گیگاوات فتوولتائیک خورشیدی و بادی و 6 گیگاوات ساعت ذخیره انرژی در دست توسعه است. اطلاعات بیشتر در اینجا موجود است وب سایت انرژی هند، LinkedIn و فیس بوک.

مطلب مرتبط  LONGi برای عملکرد برجسته ماژول جایزه RETC "High Achievers" را دریافت می کند

علاوه بر این ، Indian Energy با ایجاد گروه لاک پشت کوهی از سرخپوستان Chippewa برای ایجاد Chippewa Sustainable Solutions، Inc (CSS) همکاری کرده است ، که برای شرکت در برنامه توسعه تجارت 8 (a) توسط اداره تجارت کوچک ایالات متحده تأیید شده است. این شرکت مشترک از طریق قابلیت های اعطای مستقیم و منحصر به فرد برنامه 8 (a) ، انعطاف پذیری انرژی و راه حل های امنیت انرژی را به دولت ایالات متحده و آژانس هایش ارائه می دهد.

مخاطب:
کارا شمیمن-مک کوی / ملیندا هپ
روابط عمومی استودیو
570-441-4793 / 415-717-4624
[email protected] / [email protected]

SOURCE انرژی هند LLC

لینک های مربوطه

http://www.indianenergy.com

پاسخی بگذارید