انرژی و خدمات محیطی ، شرکت نتایج نشست سالانه را اعلام می کند

انرژی و خدمات محیطی ، شرکت نتایج نشست سالانه را اعلام می کند

شهر اوکلاهما، 12 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – انرژی و خدمات محیط زیست ، شرکت (OTC-PINK: EESE) جلسه سالانه سهامداران خود را در 4 ژوئن سال 2020، در قالب مجازی در پاسخ به همه گیر COVID 19. سهامداران با داشتن 58.9٪ سهام ممتاز موجود ، سهامداران شش نامزد را به عنوان مدیر برای سال آینده معرفی کردند: لئون جویس، تروی تاد، تاد جلیکن، روز مارک، جیمز مریل و مایکل اسمیت. هر نامزد قبلاً به عنوان مدیر کار کرده بود. سهامداران همچنین به عنوان حسابرس Hogan Taylor LLP تأیید کردند.

مطلب مرتبط  رشد سنسور حرکت به سمت حرکت بر اساس افزایش استفاده در دستگاه های بازی و آمپر؛ لوازم الکترونیکی مصرفی تا سال 2025 | میلیون بینش

در سخنرانی رئیس ، آقای جویس جنبه های عملکرد EES را شامل می شود که شامل تولید و فروش مواد شیمیایی نفتی و محصولات و خدمات غیر نفتی آن است. وی گفت: “EES رکود صنعت صنعت نفت و گاز و بویژه بخش خدمات را احساس کرده است. ما در حال کاهش هزینه ها هستیم ، بخش های تجاری را برای کارآیی تلف می کنیم و بر افزایش سهم بازار در خارج از صنعت نفت و گاز تمرکز می کنیم.”

درباره EES
تاسیس در سال 1991 ، انرژی و خدمات محیط زیست ، شرکت دارای کارخانه ها و انبارها در اوکلاهما و تگزاس که در آن تولید ، ترکیب و بسته بندی محصولات شیمیایی پودر خشک مایع ، جامد و خشک برای صنایع نفت و گاز ، کشاورزی و پوشش های محافظ. EES همچنین توسعه یافته است تا محصولات و برنامه های نوآورانه ای را برای فناوری های سیستم آنزیمی و مکمل های خوراک دام توسعه دهد.

مطلب مرتبط  مطالعه بازار دنده های صنعتی 2020-2025

لطفاً از وب سایت EES بازدید کنید www.eesokc.com.

بندر ایمن برای بیانیه های پیشرو
برخی از اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعات ، اظهارات آینده نگر هستند. این بیانیه های آینده نگر شامل خطرات و عدم قطعیت هایی هستند که می توانند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای انرژی و خدمات محیطی را از لحاظ معنوی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهایی که توسط چنین اظهارات آینده نگرانه بیان شده یا متمایز باشد ، متفاوت کند. به جز آنچه در قانون مقرر شده است ، انرژی و خدمات محیط زیست صریحاً از هرگونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهار نظر آینده نگرانه خودداری می کنند.

مطلب مرتبط  پتروبراس نتایج انقضا و تاریخ انقضا پیشنهادات مناقصه نقدی خود را اعلام می کند

SOURCE انرژی و خدمات محیطی ، شرکت

لینک های مربوطه

www.eesokc.com

پاسخی بگذارید