اولین جایزه جام برق شانگهای “برنامه صنعتی” به 16 مقاله برجسته که باعث ایجاد نوآوری های دیجیتال در صنعت انرژی می شوند

اولین جایزه جام برق شانگهای “برنامه صنعتی” به 16 مقاله برجسته که باعث ایجاد نوآوری های دیجیتال در صنعت انرژی می شوند

شانگهای، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شانگهای الکتریک (“شرکت”) (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) ، تولید کننده و تامین کننده پیشرو در جهان تجهیزات تولید برق ، تجهیزات صنعتی و خدمات یکپارچه سازی ، اخیراً یک مسابقه برنامه پنج ماهه برای صنایع نوآوری ها به پایان رسید. اولین “جام برق شانگهای” در ژوئیه سال جاری با حمایت کمیسیون اقتصاد و اطلاع رسانی شهرداری شانگهای و انجمن اینترنت صنعتی شانگهای راه اندازی شد. با هدف ترویج محیطی برای نوآوری دیجیتال ، 140 اثر از سراسر جهان به این مسابقه ارسال شدند که در مجموع 16 جایزه دریافت کردند.

شانگهای الکتریک با سازماندهی این رویداد برای اولین بار از این فرصت برای تیم های داخلی و خارجی این شرکت استفاده کرد تا نوآوری صنعتی را تحریک کرده و تحول دیجیتال را تسریع کنند. هدف این مسابقه این بود که متقاضیان برنامه های کاربردی عملی برای استفاده در محیط های صنعتی ایجاد کنند و آنها را ترغیب به تمرکز بر اتصال چهار مفهوم – شهرهای هوشمند ، انرژی هوشمند ، ساخت هوشمند و هوشمند حمل و نقل – چهار منطقه ای که مسیر آینده شانگهای الکتریک را ترسیم می کند.

مطلب مرتبط  کوک-ترد Alimentation نتایج خود را برای چهارمین سال و سال مالی 2020 خود اعلام کرد

از 140 مورد ارسالی از تیم های داخلی و خارجی ، سه جایزه اول به 16 پروژه اعطا شد که ده مورد از شانگهای الکتریک و شش مورد از شرکت های دیگر بود. م instسسه تحقیقاتی مرکزی این شرکت با چهار تیم خارجی برنده جوایز جوایزی را برای پروژه امضا کرد. Shanghai Electric Digital Technology (SEDT) و شش شرکت دیگر توافق نامه همکاری اکوسیستم را برای SEunicloud ، بستر اینترنت صنعتی شانگهای الکتریک منعقد کرده اند.

رئیس شانگهای الکتریک در مورد رقابت و رونمایی از برندگان صحبت کرد ، هوانگ اوو: “در راه بهبود مهارت های ما در طراحی سه بعدی و برنامه های کاربردی صنعتی ، دستاوردهای استثنایی شرکت کنندگان که در مسابقات امسال مشاهده می کنیم گام های کوچکی برای تسریع تحول دیجیتال شانگهای الکتریک است ، اما این تلاش های مشترک یک گام بزرگ برای کل شرکت هستند. “

مطلب مرتبط  شرکت بازرسان انرژی جایزه بهترین ارائه دهنده سال WaterSense برای سال 2020 را از آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده دریافت می کند

وی افزود: “از رقمی سازی مدل های محصول تا مدل های تجاری ، این رقابت زمینه ساز ساخت شانگهای الكتریك برای ساخت اكوسیستم جدیدی برای SEunicloud و جمع آوری یك تیم تخصصی برای تسریع در تحول دیجیتالی شركت ما بود.”

در مراسم اهدای جایزه ، پلتفرم صنعتی اینترنت پیشرفته SEunicloud 2.0 ارائه شد که از نظر ادغام هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) ، هوش تجاری (BI) و خلاقیت (CI) دارای پیشرفت هایی است. با این به روزرسانی ها ، این پلت فرم تحول دیجیتال شانگهای الکتریک را تسریع می کند و گام مهم دیگری در ساخت اینترنت صنعتی شانگهای الکتریک است.

نسخه 2.0 شامل یک ماژول جدید داده بزرگ AI است که نمایشگرهای مقدار داده و تجزیه و تحلیل تجاری را برای انواع سناریوهای صنعتی فراهم می کند. ماژول هوش تجاری به روز شده از ابزارهای پردازش و تجسم سریع داده برای تولید نمایشی بصری و تجزیه و تحلیل هوشمندانه مقدار زیادی از داده استفاده می کند. علاوه بر این ، به لطف سیستم توسعه بصری یکپارچه ، از این پلتفرم می توان به عنوان یک پلت فرم InaaS (نوآوری به عنوان سرویس) استفاده کرد.

مطلب مرتبط  قدرت لاجورد نتایج چهارم مالی چهارم سال 2020 را اعلام کرد

تمرکز شانگهای الکتریک بر دیجیتالی سازی و توسعه در نرخ سرمایه گذاری R&D به طور مداوم بالای 3.4٪ منعکس شده است. این شماره پیش بینی می شود برای توسعه در صنایع جدید که پیش بینی می شود از سال 2019 6 درصد افزایش داشته باشد و همچنین برای سرمایه گذاری در تحقیقات و توسعه مقدماتی که 11 درصد افزایش داشته باشد ، بالاتر باشد.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منبع شانگهای الکتریک

پاسخی بگذارید