اولین جایزه شانگهای الکتریک جام “برنامه صنعتی” از 16 متقاضی برجسته برای توانمندسازی صنعت انرژی پیشرو در فناوری دیجیتال تجلیل کرد

اولین جایزه شانگهای الکتریک جام “برنامه صنعتی” از 16 متقاضی برجسته برای توانمندسازی صنعت انرژی پیشرو در فناوری دیجیتال تجلیل کرد

شانگهای ، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت الکتریک شانگهای (“شرکت”) (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) ، تولید کننده و تأمین کننده پیشرو جهانی تجهیزات برق ، تجهیزات صنعتی و خدمات ادغام ، اخیراً یک رقابت پنج ماهه برای کاربردهای نوآوری صنعتی. در ژوئیه سال جاری ، اولین مسابقه “جام برق شانگهای” با حمایت کمیسیون اقتصاد و اطلاع رسانی شهرداری شانگهای و انجمن اینترنت صنعتی شانگهای راه اندازی شد. به عنوان بخشی از این مسابقه ، با هدف ایجاد شرایط مطلوب برای معرفی جدیدترین فن آوری های دیجیتال ، 140 برنامه از متقاضیان از سراسر جهان مورد بررسی قرار گرفت و در مجموع 16 جایزه اهدا شد.

شانگهای الکتریک ، که برای اولین بار این رویداد را ترتیب می داد ، از فرصت موجود در بخش های داخلی و خارجی خود برای ارتقا innovation نوآوری صنعتی و تسریع در تحول دیجیتال استفاده کرد. موضوع این مسابقه تشویق نامزدها برای توسعه کاربردهای عملی برای استفاده های صنعتی بود ، و آنها را تشویق می کرد تا روی هم ترازی چهار مفهوم متمرکز شوند: شهرهای هوشمند ، انرژی هوشمند ، تولید هوشمند و حمل و نقل هوشمند – چهار حوزه ای که جهت توسعه آینده شانگهای الکتریک را شکل می دهد.

مطلب مرتبط  افتتاحیه جایزه 'برنامه صنعتی' جام برق شانگهای به 16 اثر برجسته ، توانمندسازی نوآوری دیجیتال برای صنعت انرژی

از 140 برنامه ارسال شده توسط تیم های داخلی و خارجی ، به 16 پروژه سه جایزه برتر اعطا شد که ده مورد توسط شانگهای الکتریک توسعه داده شد و شش مورد دیگر توسط شرکت های دیگر توسعه یافت انستیتوی تحقیقات مرکزی این شرکت با چهار بخش خارجی برنده جوایز جوایزی را برای پروژه امضا کرده است. فناوری دیجیتال شانگهای الکتریک (SEDT) و شش شرکت دیگر برای اجرای بستر اینترنت صنعتی SEunicloud که توسط شانگهای الکتریک توسعه یافته است ، توافق نامه همکاری اکوسیستم را منعقد کرده اند.

صحبت از مسابقه و معرفی برندگان ، رئیس شانگهای الکتریک هوانگ وو (هوانگ اوو) موارد زیر را بیان کرد: “در مسیر بهبود مهارت های ما در طراحی سه بعدی و برنامه های کاربردی صنعتی ، دستاوردهای برجسته کسانی که در مسابقات امسال شاهد هستیم گام های کوچکی در تسریع روند تحول دیجیتال شانگهای الکتریک است ، اما این تلاش مشترک تبدیل شده است یک گام بزرگ به جلو برای کل شرکت است. “

مطلب مرتبط  شانگهای برقی در رتبه 48 و با ارزش ترین مارک چین قرار دارد

وی افزود: “این رقابت زمینه را برای شانگهای الكتریك فراهم كرد تا یك اكوسیستم جدید برای پلتفرم SEunicloud از رقمی سازی مدل های محصول تا مدل های تجاری دیجیتال ایجاد كند و یك تیم اختصاصی برای تسریع در تحول دیجیتال شركت ما جمع كرد.”

علاوه بر این ، SEunicloud 2.0 ، یک پلت فرم به روز شده اینترنت صنعتی ، در مراسم اهدای جوایز ارائه شد که از لحاظ تلفیق هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) ، هوش تجاری (BI) و هوش خلاق (TI) پیشرفت هایی را نشان می دهد. با این به روزرسانی ها ، این پلت فرم روند تحول دیجیتال شانگهای الکتریک را تسریع می کند و گام مهم دیگری به جلو در ساخت سیستم اینترنت صنعتی شانگهای الکتریک است.

نسخه 2.0 شامل یک موتور جدید تجزیه و تحلیل داده های بزرگ مجهز به هوش مصنوعی است که نقشه برداری از ارزش داده و هوش تجاری را در انواع سناریوهای صنعتی فراهم می کند. Enhanced Business Intelligence از پردازش و تجسم سریع داده برای ایجاد نمایشگرهای بصری و امکان کاوش داده با حجم عظیم داده استفاده می کند. علاوه بر این ، با استفاده از سیستم توسعه بصری داخلی ، این پلت فرم می تواند به عنوان یک پلت فرم نوآوری مجازی ، InaaS (نوآوری به عنوان یک سرویس) مورد استفاده قرار گیرد.

مطلب مرتبط  رضایت مشتری ACSI Allconnect در ایالات متحده در بین شرکتهای اندازه گیری شده بالاترین میزان

تعهد شانگهای الکتریک به دیجیتال سازی و توسعه در نرخ رشد سرمایه R&D به طور مداوم بالای 3.4٪ منعکس شده است. پیش بینی می شود این رقم برای توسعه صنایع جدید با رشد پیش بینی شده 6٪ نسبت به سال 2019 پیش بینی شود ، در حالی که پیش بینی می شود سرمایه گذاری در آموزش تحقیق و توسعه 11٪ افزایش یابد.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منبع شانگهای الکتریک

پاسخی بگذارید