اولین دستگاه خنک کننده خورشیدی قابل حمل و شکل گیری رول که در Solar Power International (SPI) 2020 رونمایی می شود

اولین دستگاه خنک کننده خورشیدی قابل حمل و شکل گیری رول که در Solar Power International (SPI) 2020 رونمایی می شود

CLEVELAND، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Roll-A-Rack ، یک راه حل سریعتر و کم هزینه تر و خورشیدی ، از اولین دستگاه قابل حمل و رول ساز خود در ماه اکتبر در نمایشگاه SPI 2020 مجازی خود رونمایی خواهد کرد. برای دیدن ویدئویی که در داخل ماشین کار می کند ، اولین دستگاه خورشیدی و رول تشکیل را کلیک کنید.

دستگاه جدید تشکیل رول توسط شریک تولید Roll-A-Rack ، New Tech Machinery در ساخته شده است دنور ، کولو

مانند ناودان های باران بدون درز که در هر محل نصب توسط دستگاه رول ساز قابل حمل برش داده می شوند ، Roll-A-Rack در محل و بر اساس تقاضا خورشیدی خورشیدی سفارشی تولید می کند. سیستم جدید زنجیره تأمین خورشیدی را ساده کرده ، اتلاف را از بین می برد و زمان نصب را تسریع می کند.

مطلب مرتبط  یکی دیگر از پروژه های ذخیره انرژی مگاوات Hengtong با شبکه

گفت: “Roll-A-Rack یک کارخانه رکینگ خورشیدی را به هر محل نصب می آورد.” دون اسکیپیون، رئیس شرکت و بنیانگذار. “در زمان ، برنامه ریزی و هزینه های قابل ملاحظه ای صرفه جویی چشمگیری انجام می شود و سیستم همه آن تغییرات ناگزیر در آخرین لحظه طراحی را دارد.”

Roll-A-Rack به دنبال 10 توسعه دهنده یا نصاب خورشیدی است تا بتواند فرآیندهای نصب را اصلاح کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمایشگر بتا ، به ایمیل roll-a-rack.com مراجعه کنید [email protected]، یا آگهی اطلاعاتی را دانلود کنید.

تحقیقات توسعه محصول Roll-A-Rack تا حدی با کمک مالی از طرف دفتر فناوری های انرژی خورشیدی وزارت انرژی ایالات متحده تأمین می شود. برای مشاهده پوستر فنی کنفرانس SPI 2020 اینجا کلیک کنید.

مطلب مرتبط  دانلود رایگان "Birds of Prey" (2020) - maximedia

درباره Acme Express: dba as Roll-A-Rack
Acme Express، Inc. (roll-a-rack.com) یک شرکت فناوری است که برنامه هایی را برای صنایع حمل و نقل ، امور مالی ، بهداشت و درمان و انرژی های تجدید پذیر توسعه می دهد. بنیانگذار شرکت ، دون اسکیپیون، یک فیزیکدان ذرات ابتدایی آزمایشی ، چندین جایزه نوآوری از اوهایو مرز سوم ، وزارت آموزش ایالات متحده ، مرکز ملی منابع تحقیقاتی ، کتابخانه ملی پزشکی و وزارت انرژی ایالات متحده دریافت کرده است.

درباره Solar Power International 2020
SPI 2020 (www.eventscribe.com/2020/spi-esi/index.asp) توسط انجمن صنایع انرژی خورشیدی (www.seia.org) ، سازمان تجارت ملی صنعت خورشیدی ایالات متحده و نیروی برق هوشمند تأمین می شود. Alliance (www.sepapower.org) ، ارائه دهنده آموزش ، تحقیقات ، استانداردها و همکاری با شرکت های آب و برق ، مشتریان برق و سایر فعالان صنعت.

مطلب مرتبط  Solvay Actizone ™ را معرفی می کند ، یک فناوری تمیز کردن ضد میکروبی با ماندگاری طولانی

درباره ماشین آلات جدید
New Tech Machinery (https://www.newtechmachinery.com/) بهترین ماشین آلات رول ساز قابل حمل جهان را می سازد. انقلابی در صنعت ساخت و ساز فلزات با آوردن رول های متنوع و آسان برای استفاده درست در محل کار.

درباره دفتر فن آوری های انرژی خورشیدی
اداره فناوری انرژی خورشیدی وزارت انرژی ایالات متحده (energy.gov/solar-office) از تحقیقات و توسعه در مراحل اولیه برای بهبود مقرون به صرفه بودن ، قابلیت اطمینان و عملکرد فن آوری های خورشیدی در شبکه پشتیبانی می کند.

تماس با رسانه های خبری
جو مسبروک
216-375-2141
[email protected]

SOURCE Acme Express، Inc.

پاسخی بگذارید